משחק חדש

תשאל את בת אל, היא כבר עשתה את דה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

עכשיו תורי:

1. דיפלומטיה (כריזמה)

2. קסם

3. נשק קר

הדמות שלי מזכירה מאוד את אליית' קרולנובר מסדרת "צלל-אלף", או לפחות היא האב הרוחני שלו.
מקווה שמכר אוכל לרשום קצת עליו.

נראה לי אני אנסה בכל זאת..

אם אתה רואה שאני לא מגיב (מה שאני אשתדל למנוע אבל המחשב שלי לא כ"כ יציב...) תרגיש חופשי להעיף אותי...

לא הדמות הטיפיקלית שלי...

1. קסם

2. נשק חם

3. נשק קר

רקע בכתיבה..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

האלף הצעיר שיחק בנחל, מסביבו הכל היה ירוק, השמיים היו כחולים והטבע לבלב כמו שהוא עושה רק בארצות האלפים הפראיים.

לפתע הוא הריח ריח מוזר ומין ענן שחור עטף את האוויר.

ואז הם הופיע בין העצים, רוכבים על חיות משונות חלקן נראו כמו סוסים, חלקם כמו כלבים חלקם כמו לטאות ועוד רבות אחרות. בידיהם הם אחזו חרבות ולפידים, פניהם עטויי מסכות מעוותות.

עורם היה שחור ואדום והם לבשו גלימות לוהבות, מילה לא יצאה מפיהם כשהם רכבו לשרפו את כל מה שסביבם.

הילד החל לשמוע צעקות, צרחות ומעל קול פצפוץ לוהב.

יד מעוותת אחזה בו, במבט מקרוב הוא גילה שעור היצור לא היה שחור, הוא היה מכוסה בכוויות, הדמות הביטה בו, זוג עיניים אדומות בוהקות מפנים שהיו כוויה אחת גדולה.

"הוא יתאים"

כאב. כזה שלא ישוער הגוף שלו כמו נמס ונוצר מחדש. הוא הרגיש את שערו בוער, הוא לא ראה כלום כי עניו היו מכוסות בגוש דביק. הוא הרגיש את עצמו נשרף. נגמר. נעלם.

ואז הגיע הקול, כמו לוחש באוזנו, כמו מחזיק אותו קורב אליו.

"אתה שלי עכשיו"

הוא התמסר לאש.

התעוררתי על דרגש מאבן, אבן חמה כמובן, מחוספסת. עיני היו אטומות, כמו גם פי.

שכבתי שם זמן שנראה כמו נצח, מרגיש את גופי שכמו עוצב מחדש. נהיה משהו אחר, נורא יותר.

ככה עברתי את כל תקופת החניכות, עיוור ואילם. עונה לפקודות ותו לא.

לאחר כמה זמן, אני לא יודע כמה, הוציאו אותי מהמערות, הרגשתי את השמש הקופחת על עורי, זו הייתה הרגשה מוזרה, לא חזקה כמו טבילות האש שחוויתי- ברצוני וגם כשלא- מדי פעם.

לפתע מישהו אחז את ראשי בחזקה, ניסתי להיאבק אבל הוא היה חזק ממני, לפתע סכין הוצמדה לעיניי ושוב יכולתי לראות, עיניי היו אדומות- לא כמו צבען המקורי, ובתוכן שכנה האש, אותה האש שמובילה אותנו לכל מקום.

פרק זמן ארוך נשארתי חסר פה, למדתי להילחם, לחיות, לשרוף.

לאחר זמן גם מחסום הפה שלי הורד והצטפתי כאח מלא לכת שלנו.

כל מי שישאל לשמי, או לשם כל אחד איר מהכת שלי יקבל את אותה התשובה.

מולך.

אש היא אם כל הדברים, אש היא קץ כל הדברים. אש היא מוות, היא חיים. האיש מזינה אותנו אך גם ניזונה עלינו האש היא הטבע האש היא המעגל.

תפקידו של כל דבר להישרף, תפקידנו הוא לשרוף.

כת המולך מחולקת לשלוש. הראשונים הם אנחנו, הגיצים,אנחנו מסתובבים בעולם, ועושים את פקודות המולך, השניים הם הלפידים, הכח הלוחם של הכת והשלשיים הם השרפים. יום אחד אהיה שרף. ואז כל העולם יבער.

היום אני מולך.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אם תשחק עומדים להיות ביננו חיכוכים קשים...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

לדאניל החיים תמיד היו משחק.

גם בחיים באחוזה באזור הכפרי, המקום בו נשמרו הילדים בבטחה מתהפוכות חצר המלוכה, גם במקום הזה הכל היה משחק, אולי אפילו יותר מאשר שם.

האחוזה שכנה ליד המכרה המקומי, הגילוי הגדול של האיזור - אבק השריפה.

אבל במקום כזה, ליד מצבורים כה גדולים של האבקה האדומה, האבק היה זול כמו אבק, כלי ראוי למשחק ללא ספק.

כך דאניל התחיל לשחק ביצירות של אביו, הוא הטיל כדורים באוויר וראה אותם יוצרים קול נפץ, הוא הפחיד את הילדים האחרים באחוזה, הכל היה משחק, ואין דבר שדאניל אהב יותר ממשחקים.

גם כשהוא גדל, והגיע לגיל בו אצילים צעירים צריכים להתחיל ללמוד, עדיין הכל היה משחק.

הוא בחר מיד בדיפלומטיה כייעוד שלו, לשחק באנשים היה כיף כמעט כמו לשחק באבק, הקסם רק סייע לו במופעים.

המשחק הוביל אותו אל חצר המלוכה, אבל שם הוא הכיר את הרמאים, האנשים המרושעים שמנסים להרוג את המשחק, הוא לא נתן להם לעשות זאת, דאניל אהב יותר מידי את המשחק.

במקום זאת הוא הרג את האנשים שהרגו את המשחק, הוא הרג אותם במגוון דרכים, את חלקם הוא הפיל במשחק וחלקם עפו מעצמם, נגררים בתגובה שלהם.

אבל העובדה שהוא הרג את האנשים רק הרחיקה אותו מהמשחק בחצר המלוכה.

הגיע הזמן למצוא משחק אחר, אולי אם קצת יותר אבק שריפה.

מקווה שתאהבו - דגש ראשי בדמות - 'המשחק'

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

חבר'ה, אני מאוד מצטער אבל המחשב שלי עבר לדום ועכשיו אני יכול לכתוב רק מהמחשב של אחי. זה אומר שכרגע אני מוגבל בכמות התגובות, אבל אשתדל להגיב יותר.

אני אקרא את מה שרשמתם על הדמויות השבוע ואגיב לכל אחד בהתאם.

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

האממממ... קראתי והנה התגובות:

1. מיסטבורן- אחלה סיפור, אבל לא הבנתי מה אתה רוצה מהחיים שלי. אתה חושב שתוכל לנסות לתאר יותר את הדמות ופחות את הדברים מסביב? מה זו הכת הזו? מה היא רוצה? הם סוגדים לאיזה שהוא כוח? אם כן, מה הוא רוצה? איך הדמות נראית? איזה סוגי קסם יש לה? יש לה מכרים/קרובים? אולי יש לה מנטור?

2. נצר- אני מבין שהדמות שלה היא מהחברה הגבוהה. איזה תואר יש לה? אתה צריך גם לתאר את המשפחה, כולל על כמה אדמה היא שולטת, מה מקורות ההכנסה שלה, האם הדמות היא היורש? אם כן, למה הוא מסתובב? מה הוא מחפש בעולם? בטח יש לו לא מעט כסף ואם כן מה הוא עושה איתו? האם יש לו אישה? ילדים?

טוב, אחרי שרובכם כתבתם את הרקע המצומצם של הדמויות שלכם, אני רוצה להבין מספר דברים: למה הדמות שלכם מסתובבת בעולם? מה היא מחפשת? למה היא יוצאת להרפתקאות? מה יגרום לה לעזור לאנשים אחרים? מה מלחיץ אותה? והכי חשוב- למה היא מסתובבת עם שאר האנשים בקבוצה? אגב, הקטע הזה שנפגשים בפונדק ומחליטים לשתף פעולה בנתיים, לא ממש עובד מבחינתי. תהיו יצירתיים. יש לכם את צפריר במידה ואתם רוצים לקבל עצה.

צפריר, סבבה. אני רואה שלא יחסר לכם יכולת דיפלומטית במשחק. אתה כמובן צריך להסביר לי איזה קסמים הדמות שלך מסוגלת לעשות. בנוסף לכך, כל מי שכתב 'נשק קר' או 'נשק חם' צריך להגיד איזה נשק הוא בוחר. בתכלס, רוב האנשים יודעים איך להשתמש בנשק אחד או שניים. במקרה של נשק קר זה יהיה 'חרב ארוכה' או 'פיגיונות' או 'חנית'. ככל שהדמות שלכם טובה יותר בשימוש בנשק קר, היא יכולה להוסיף נשק אחד נוסף. זה אומר שהיא בוחרת 3 נשקים אם היא בחרה נשק קר במקום הראשון (2 בשני ו-1 בשלישי). נשק חם הוא טיפה יותר טריקי. אפשר לקחת או רובה או אקדח. במידה והנשק החם במקום הראשון הדמות יכולה להשתמש בחומרי נפץ משני סוגים (כן, בשניהם)- הראשון מיועד לצורך גרימת נזק שחבל על הזמן (הסוג הזה גם יקר שחבל על הזמן והוא מגיע בעיקר במנות קטנות). הסוג השני יוצר אפקט של רעש, עשן וכו' והוא יותר להטעייה או הסוואה. אם נשק חם במקום שני אז רק אחד מהם פתוח לדמות.

כן, תודה על התגובות. לא כולם בבת אחת!

מצטער, המחשב שלי לא הצליח לקלוט WIFI במשך כמה ימים, אני אנסה לענות על השאלות במהירות...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

סבבה. אני מקווה שגם לשאר יש כבר רעיונות

XD, בוא נראה:

למה הדמות שלכם מסתובבת בעולם? מה היא מחפשת? למה היא יוצאת להרפתקאות?

עניתי על שלושת השאלות האלו- הדמות שלי פשוט אוהבת כלהסתובב בעולם. יש לה אופי של נווד P: היא לא מחפשת כלום והיא אוהבת הרפתקאות.

מה יגרום לה לעזור לאנשים אחרים?

גם על זה עניתי כבר- כל עוד זה ביכולתה והמטרה היא טובה הדמות שלי תשתדל לעזור גם ללא כל תמורה. (אבל אני לעולם לא אעזור למשהו רע...)

מה מלחיץ אותה?

אהה, זו שאלה טובה. צריך לחשוב.

והכי חשוב- למה היא מסתובבת עם שאר האנשים בקבוצה?

זאת שאלה קשה כי שתי האפשרויות שאני רואה להתסתובב עם הדמות של רגלי היא או שהדמות שלו תעמיד פנים שהיא טובה והכוויות האלו הם בגלל תאונה או משו, או שמישהו ישכנע אותי להסתובב איתה כדי למנוע ממנה לגרום לאסון. הבעיה היא אני לא כל כך מסוגל להעמיד פנים- זאת אומרת, אם רגלי ינסה לשרוף מישהו אני יהיה חייב לנסות לעצור אותו...הקונפליקט כאן קשה במיוחד.

בקשר לנצר- קודם כל שיגיד באמת למה הדמות שלו מסתובבת בעולם, ואז נראה...(וגם לך לא כדאי לנסות לפוצץ לידי אנשים חפים מפשע...)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

טוב, אז כולנו נחכה לנצר:) אני גם צריך לשמוע ממיסבורן וצפריר מה קורה איתם...

כולנו ?

מצטער, אני בזמן די לחוץ.... אולי אני אנסה היום, עמוק לתוך הלילה...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

כן, כולנו. אני ויניב XD

"פחד חותך עמוק מחרבות"

עבור לעמוד
, , ,