משחק חדש

משחק חדש

כן, אין לזה עדיין שם. באסה לכם.

בכל מקרה, זה משחק שמיועד ל 4-5 אנשים. הוא לגמרי פריסטייל (או חופשיתא בלשון המקצועית). מה זה אומר? זה אומר שאתם כותבים שאתם רוצים להשתתף, את הניסיון שלכם במשחקי תפקידים (כמובן גם באילו משחקים שיחקתם, ואם הנחתם אז אפילו יותר טוב) ומה מעניין אותכם/רוצים שיהיה במשחק. אחרי זה נוכל לדבר על דמויות.

אה, לא אמרתי את זה קודם? המשחק כרגע על HOLD כי אני קצת בונה אותו עדיין, אבל כמובן שאם יהיו שחקנים מוכנים, נוכל להתחיל קודם:)

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

טוב, דוגמא אישית כמובן - אני בפנים.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

אחלה! אתה מוזמן לחשוב על איזה סוג של דמות אתה רוצה:)

חחח מאיזה סוג ? בא לי אל נורדי בהשפעת ת'ור emo_01.png

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

חחחחחח... אף דמות לא יכולה לעשות הכל. אם אתה יכול להסביר לי מה הדמות שלך יכולה ולא יכולה לעשות. אין לי בעיה. היא מן הסתם לא יכולה להיות אל (כי זה לא באמת כיף במשחק, אלא אם כן אני אצליח למצוא סיפור טוב לשטות הזו). בכל מקרה, אני אישית מעדיף להריץ משחק של פנטזיה, אז תחשוב בכיוון הזה. בנוסף לכך, אני רוצה לדעת איזה סוג של משחקים אתה אוהב ומה אתה אוהב בהם.

חחחח בסדר :) קשה לי לומר איזה משחקים אני אוהב לשחק, אני עוד לא ניסיתי הרבה ולא אכפת לי מה נשחק - אבל דבר אחד שאני מעדיף זה שיהיה משחק מאוחד - שלא תהיה מלחמה בין הדמויות בקבוצה.

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

אילו משחקי תפקידים שיחקת בעבר? יש לך רעיון למה הדמות שלה יכולה לעשות? (האם היא לוחמת טובה? או אולי היא דמות שהעיקר שלה זה התגנבות? קסם? שילוב של שניים מהם? אולי היא בכלל משתמשת במילים כדי לחלץ את עצמה ממצבי ביש?).

כשאני שואל מה אתה אוהב במשחק אני מתכוון לדגש של המשחק. הדגש צריך להיות על קרבות מעניינים? על תעלומות שצריך ךפתור? אולי משחק פוליטי שבה כולם ביחד, או אולי אחד כנגד השני? 

המממ שיחקתי רק בקלאסיים....

- אני הכי אוהב את עם הקוסמים (הריסטליניים באופן עקרוני).

- אני תמיד נגד מלחמה, פצפיסט - כל עוד מדובר בפנטזיה.

- אני לא סובל משחק שבו כולם נלחמים אחד נגד השני - ולכן גם לא מת על משחקי קופסא...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

אני הייתי שמח להיות שחקן. אני מכיר את כל סוגי משחקי התפקידים ושיחקתי הכול. השאלה של הדמות היא באיזה עולם אנחנו עושים את זה, עתידני? פנטזיה קלאסי (רומח הדרקון/ממלכות נשכחות)? משהו אחר?

אני עדיין בונה אותו, אבל זה היופי. זה עולם של פנטזיה קלאסית עם אופציה לקצת חומרי נפץ, אבל עם יותר דגש על קסם. כשחושבים על דמות בצורה טכנית יש בעיקר שני דברים שהם מהווים את ההתחלה לבנית הדמות:

1. זה מן הסתם מה הקו הכללי של הדמות. האם הדמות מתמקצעת בלחימה עם חרב, או קשת? האם ההתמחות שלה היא בהתגנבות? קסם? שני דברים במקביל? (שמן הסתם יגבילו את ההתקדמות בשני התחומים).

2. מה הדמות יכולה לעשות ומה היא לא. מה זה אומר? בואו נקח דמות מסובכת כמו של קוסם. יש הרבה קוסמים בעולם עם הרבה מאוד סוגים של קסם. איזה סוגים יש? פחות או יותר מה שאתם רוצים. בעולם הזה אבל אין לקוסם את היכולת להתפרש על כל סוגי הקסם ולקחת לחש משינוי צורה ולחש אש התקפי עם מעט לחשי חיזוק וגם אחד שעושה אשליות. פה זה לא עובד ככה. אתם צריכים להסביר לי מה הדמות יודעת לעשות. רוצים להיות קוסמי אש? אחלה. זה אומר שאולי תוכלו לעשות הרבה דברים באש ומעט דברים בשינויי צורה או לחשי קרח. אם יש דמות שאתם לוקחים את ההשראה שלכם ממנה, אז כדאי שתספרו לי על זה כדי שאני אבין מה הקטע של הדמות. אם אני לא מכיר, אני אשמח לקבל קישור למשהו שיסביר. מן הסתם תוכלו ללמוד עוד קסמים במהלך המשחק, אבל אנחנו מדברים בנתיים על ההתחלה. זה תקף כמובן גם ללוחמים כשמדובר בכלי נשק. רוב הלוחמים נושאים על עצמם כלי נשק שאיתו הם רגילים להלחם. לוחם שרגיל ללחום ביריב שלו עם חנית ופתאום מקבל לידיים גרזן, הוא טיפה בבעיה. כנ"ל לגבי שאר הסוגים של הדמויות.

צפריר, איזה סוג של משחק מעניין אותך? פוליטי? דגש על תעלומות? מלחמה? אני רוצה לדעת כדי שיהיה תיאום ציפיות עם השחקנים ושלא פתאום מישהו יגיד 'זה לא מה שחשבתי שזה יהיה'.

הכול טוב לי. העיקר שיש אחלה עלילה ודמויות.

סבבה. תעדכן אותי לגבי הדמות שלך, ומקסימום באייקון אם יצא לנו לדבר

אם ככה-

1. אני רוצה דמות מהסוג הרהבתני, הרברבני, הגאוותני ושאר המילים האלו,.

2. אני אשמח ליכולת טובה בדיבור, קצת קסמי אשליה ואם הדבר אפשרי קצת אקדחים (בעיקר אם מדובר בסוג הישן של טעינה ארוכה לכל ירייה).

3. אם הדבר לא אפשרי אני אשמח לכמה כלי נשק לא רגילים - בסגנון לברוח ולא להילחם (פצצות עשן, אקדח קשת), תוסיף לזה בגדים יפים (ואולי קצת כסף emo_02.png).

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

BMR
מנהל הפורום
1000+

אני רוצה, אבל לא שיחקתי מעולם למעט ההרפתקאות שניסינו להריץ בסטארט.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אני הייתי מאוד שמח להצטרף אם עוד אפשר אבל אני לא מוכן להבטיח נוכחות...

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
משחקי תפקידים
בחר
בחר