קטלוג שיש למטבחים 2018

בכל רגע בו תחליטו לשפץ או לבנות את החללים בבית החדש שלכם, אדריכלים ומעצבי הפנים שיסייעו לכם בעיצוב, יבקשו מכם להית שותפים לבחירה של כמה אלמנטים חשובים. אחד מהם הוא סוג והגוון של השיש לחללי המטבח, האמבטיה והשירותים. יש כאלה שיחשבו שמוטב לעשות שימוש בשיש גם בגרם המדרגות ואולי בנישות השונות שמעטרות את הסלון, אך לרוב שיש ייטמע בצורה מופלאה בחללים בהם יש לחות רבה.

שיש ידוע בתכונותיו הרבות, העמידות בפני לחות, עמידות בפני טמפרטורות גבוהות ועמידות מול חיתוכי סכין, כתמים של מזון ועוד. לכן שיש הוא חומר גלם מושלם לעטר את משטח העבודה שלנו במטבח, חיפוי מהודר לאמבטיה שלנו וריצוף מושלם לחללי הבית השונים. אך נשאלת השאלה איזה שיש לבחור ואיזה שיש נחשב למודרני וחדשני. זאת תוכלו לגלות בקלות יתרה בקטלוג שיש מטבחים.

לצפייה בקטלוג : עיצוב מטבחים דגמי 2018 חדשים לחץ כאן >

כל מה שצריך זה לדפדף

הקטלוג של שיש למטבחים יעניק לכם מגוון שלם של סוגי שיש עם דוגמאות ודגמים, טקסטורות וגוונים מתוכו תצטרכו רק לבחור! נשמע פשוט? אך לא כך הדבר, כיוון שהקטלוג באמת מציג מבחר גדול של סוגי שיש, כל אחד עם היתרונות שלו ולעיתים המבחר הרב והמיוחד רק עשוי להקשות על הבחירה. לצורך זה רצוי להסתייע עם איש מקצוע שמכיר את כל סוגי השיש למטבחים, מכיר את כל הצרכים המשפחתיים והוא גם ידע להתאים את סוג השיש לתנאים שלכם. יכול להיות שתצטרכו כן להחליט על גוון - כאן תשתדלו לעשות בכל זאת מאמץ קטן ולבחור את הגוון שהוא לטעמכם, אל תשכחו שאתם אלה שהולכים לצפות בו מדי יום ולכן עליו להיות רגוע ונעים.

סגנונות רבים

מדי שנה יש לסוגי שיש למטבחים קטלוג חדש, שם תוכלו להתרשם מהקולקציות הכי חדשניות שמשלבות את הסגנון העיצובי הכי מודרני ועדכני. בקטלוג 2018 תוכלו להתרשם מסגנונות שיש אורבניים שמתאימים את עצמם לכרך הגדול, שיש בעל מראה גס יותר ומחוספס, בצורות מעוין, שיש עם דגם של עורקים, דגמים מנצנצים ועוד.

הכתבה בחסות שיש איציק - שיש למטבחים יוקרתיים באשדוד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס