מנעולן

מנעולן

מנעולן אין ברירה, מפעם לפעם החיים מזמנים לנו מצבים לא כל כך נעימים בהם אין לנו הרבה ברירות אלא להתקשר למנעולן. בין אם מדובר במצבים בהם נתקענו מחוץ לרכב לאחר שנעלנו אותו וסגרנו את הדלת, ובין אם מדובר במצבים בהם פשוט אין לנו מפתח – כנראה שכל אחד יצטרך במהלך חייו להתקשר לפחות פעם אחת למנעולן... ולחכות.

כן, לחכות, מסתבר שההמתנה למנעולן עשויה לארוך בין 20 דקות (אצל בעלי מקצוע זריזים מאוד), ועד לשעתיים. במקרים קיצוניים (במיוחד אם הנכם מתגוררים בישובים מבודדים) ההמתנה עשויה להגיע עד לכדי 4 שעות !!!

ובכן, מה ניתן לעשות בכל הזמן הזה בו אנחנו ממתינים לשירותיו של מנעולן בירושלים ? הרי אפילו אם מדובר בהמתנה קצרה של כחצי שעה, אף פעם לא נעים לחכות מחוץ לבית או לרכב, במיוחד אם יורד גשם או שמדובר ביום חם. להלן מספר המלצות כיצד להתמודד:

א) היכנסו לבית הקפה הקרוב. אם אתם יודעים שפורץ המנעולים צפוי להתעכב, השאירו לו את המספר שלכם והיכנסו לבית הקפה הקרוב ואכלו /שתו משהו. זה גם יקל על העצבים באותו רגע, וגם יאפשר לכם לשבת בנחת עד שאותו מנעולן יגיע (רק וודאו שהוא זוכר להתקשר 5-10 דקות לפני שהגיע).

ב) בקשו מחבר לבוא ולאסוף אתכם אליו, אם יש לכם חבר שגר קרוב, יתכן ותעדיפו לבלות אצלו את זמן ההמתנה האמור.

ג) קפצו לשכן / שכנה. אם יש לכם יחסי שכנות טובים, אין שום סיבה מדוע שלא תקפצו לשכן או לשכנה ותבקשו שיארחו אתכם לזמן קצר עד שהמנעולן יופיע. בפעם הבאה שהם יזדקקו לשירותיו של המנעולן תוכלו אתם לסייע להם.

ד) בצעו מסע קניות קצר. אם שופינג זה הקטע שלכם, ואתם נתקעתם במקום שקרוב למרכז קניות תמיד תוכלו לצאת ולהירגע בסיבוב שופינג נחמד לגוף ולנפש.

כפי שראינו, אין בהכרח צורך להמתין שעות ארוכות מחוץ לדלת. ישנן אפשרויות טובות ונעימות בהרבה כיצד להתמודד עם המצב הלא נוח והלא נעים שמצפה לנו בעת המתנה למנעולן. אני מאחל לכם

אני רוצה להמליץ על מנעולן ישיר http://www.xn--9dbiifbmcn.org.il/ בפריסה ארצית 

שלום לכולם,
ברצוני להמליץ על מנעולן בתל אביב,
המנעולן מעולה ועבודתו מקצועית מאוד.
כמו כן, השירות זול, ואתרו נוח למדי.  
ממליצה מקרב לב,
בהצלחה לכולם,
מור.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר