רכבים לפירוק בקנדה

רכבים לפירוק בקנדה רוצים לעבוד בחו\"ל ולהרוויח סכומים שווי ערך למשכורת שנתית במספר חודשי עבודה בודדים? מעוניינים לשלב את העבודה עם טיול באחת מהמדינות היפות בעולם? בואו לעבוד בקנדה, השכנה הרגועה מצפון לארה\"ב.

למה דווקא עבודה בקנדה?

קנדה היא אחת מהמדינות העשירות והיפות בעולם, המציעה הזדמנויות עבודה רבות לצעירים ואקדמיים ישראלים אשר מחפשים לעשות הרבה כסף בזמן קצר או להשתקע בה עם משפחתם.

קנדה היא אחת מהמדינות אשר כמעט ולא הושפעה לרעה מהמשבר הכלכלי אשר פקד את הגלובוס. ואכן, מחירי הבתים בה רק המשיכו לעלות, והדור הקנדי עקף את בן דוד, הדולר האמריקני בסיבוב. עבודה בקנדה משמעותה רווחים גדולים במטבע חזק ברמה עולמית.

קנדה היא מדינה ליברלית ורב תרבותית אשר מקבלת לחיקה מהגרי עבודה ולימודים בזרועות פתוחות. חיפוש עבודה בקנדה פתוח לישראלים אשר מעוניינים להגיע ולעבוד בחברה מקומית, או אקדמאים אשר כישוריהם ותחומי התמחותם נחשבים למבוקשים.

כי בקנדה יש משהו לכל אחד. בין אם אתם חובבי התרבות האנגלו-אמריקנית, הצרפתית או האסיאתית, או סתם חושבים שתוכלו להנות מחיים במדינה מערבית המשלבת עושר תרבותי שאין כמותו בשום מקום אחר בעולם. לא סתם ניתן למצוא בקנדה את אחת מהקהילות היהודיות והישראליות הגדולות והעשירות בעולם.

אפשרויות ההעסקה הן רבות ומגוונות, החל מעבודה במשרדי החברות הגדולות בעולם, עבודות אבטחה רכבים לפירוק בקנדה בקהילה היהודית, או עבודות אקזוטיות כדיג סרטנים. ישראלים יכולים להשתלב בתחומים רבים, הכוללים הובלות בקנדה, עבודות מכירה בעגלות ומדלת לדלת וכמובן במשרות טיפול בילדים בתור אופר בקנדה.

מעוניינים גם אתם לשלב עבודה רווחית ומעניינת עם חוויה של פעם בחיים באחת מהמדינות הגדולות והמדהימות בעולם? בואו לשמוע על עבודה בוונקובר, מונטריאול, טורונטו ועוד מקומות רבים נוספים ופתחו דף חדש בחיים האישיים והמקצועיים. מידע נוסף באתר רכבים לפירוק

תודה על ההצעה

אגב- עוד אופציה למצוא עבודה בקנדה, עבודה בארה"ב או בכלל בעולם, זה להצטרף לחברה שיש לה חנויות בקניונים בכל העולם (ולא, זה לא עגלות אלא חנויות ממש) ולעבוד דרכם. אני אישית מכיר חברה כזו בשם טוסטוס. אפשר למצוא מידע עליה כאן:

http://toustous.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר