כרטיסים לניל יאנג בישראל - "מה עושים היום?"

כבר התרגלנו למבול ההופעות הגדולות במסגרת קיץ 2014, וזה עוד לא נגמר חברים, קבלו את ניל יאנג האגדי שינחת אצלנו בישראל בפארק הירקון להופעה מטורפת עם להקתו המיתולוגית "קרייזי הורס".

הופעתו של ניל יאנג כאמור תתקיים בפארק הירקון בתאריך ה17.7.14 והמקום צפוי להיות מלא עד אפס מקום.

ההופעה של ניל יאנג בישראל היא לא פחות מאירוע היסטורי שפשוט אסור לפספס! קנו כרטיסים עכשיו! ניל יאנג לא צעיר והזדמנות לראותו בארץ בלייב לא תחזור. 

כרטיסים לניל יאנג ופרטים נוספים על המופע ניתן לקבל באתר הבילויים "מה עושים היום?"

קצת על ניל יאנג:

ניל יאנג, יוצר ומבצע מוחדובלתי נלאה אשר יוצר ומופיע מזה 45 שנה ואינו שוקט על שמריו אפילו לרגע קט, ולצד נאמנותו הבלתי מתפשרת למוסיקה שלו, הוא נחשב לאמן מתפתח, המחדש תמיד, החוזר ומפתיע את קהל מעריציו העצום.

כבר מאז 1969, הוא ביסס את מעמדו החשוב כאחד מהיוצרים הבולטים, המשפיעים והאידאולוגים ביותר של אמריקה והעולם כולו.

יאנג ברבות השנים יצא וחקר סגנונות מוסיקליים רבים ושונים, מבלוז וקאנטרי קליט, רוקנרול לווריד ועד למוסיקה אלקטרונית, והשפיע על יוצרי רוק צעירים רבים.

בין היתר נחשב יאנג לאביהם הרוחני של להקות הגראנג' האמריקאיות המיתולוגיות של שנות ה-90 – פרל ג'ם (שאף הופיע עימם בישראל), נירוונה, סאונדגרדן ואחרים.

לאורך השנים הוא לא הפסיק ליצור לכתוב, להלחין, להופיע ולהקליט בקצב מסחרר. למעשה, תודות לקצב היצירה המהיר שלו, בידי יאנג מצויה עדיין כמות אדירה של חומר שנכתב על ידו אבל לא הוקלט מעולם.

כאמור ניל יאנג יגיע לישראל מלווה בהרכב – "ניל יאנג וקרייזי הורס" – הבסיסט בילי טלבוט, המתופף רלף מולינה והגיטריסט פרנק "פונצ'ו" סמפדר

אל תהיו שאננים זה לא עוד מופע רגיל ואפילו שהתרגלתם כבר למבול האומנים, ניל יאנג הוא מהאומנים היותר אייכותיים שיצא לכם לפגוש על הבמות.

 
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס