האם האלימות הפיזית קרבה ובאה לבית האח הגדול ?

 

האם האלימות הפיזית קרבה ובאה לבית האח הגדול ?
 
אמש, תוך ציפייה בתוכנית האח הגדול, שמעתי את גילי מיילי, אחד מיידי האח הגדול, טוען לתקיפה פיזית של ממש מצידה של הדיירת, ששמה - שלי, כנגדו, תוך שהוא אומר מפורשות לאח-הגדול שהוא הותקף פיזית על ידה - ולא הייתה שום תגובה מצידו של האח- הגדול.  
ולא רק זאת. כמות הארס והאיומים באלימות פיזית של ממש, היוצאת מפיהם של מספר דיירים מבית האח-הגדול, מהווה חומר נפץ העלול להתפוצץ ביום מן הימים, כשבמתכוון או שלא במתכוון, אחד מדיירי הבית עלות להצית את האש על מנת שזרע הפורענות יתפוצץ לכולנו בפנים. 
 
נשאלת השאלה - האם האח-הגדול התיר את הרסן יתר על המידה, בכל הקשור לאלימות, המילולית והפיזית כאחד, המוקרנת ישירות לצופי התוכנית ?
 
למרות הערותיהם/תלונותיהם של גולשים/צופים רבים רבים מאוד בגין האלימות הרבה שיש בדבריהם של מספר דיירים בבית האח-הגדול, עד כדי איומים של ממש כנגד אחד הדיירים, ולמרות הסכנה של ממש הנשקפת לדיירי הבית מסוג כזה של התבטאויות בעלת פוטנציאל נפיץ שיש בכוחו להביא לכדי אלימות פיזית של ממש, לא מצאו לנכון מפיקי תוכנית זו להתריע ולהזהיר מי מדיירי הבית בגין תופעה זו. 
 
האזהרה היוצאת כנגד התנהלותם של מפיקי האח הגדול, בכל הקשור לאלימות הרבה המאפיינת את התוכנית, הינה המשך ישיר לאזהרות הרבות הנשמעות מידי יום מפי צופים וגולשים כאחד. 
 
החשש הגדול הוא שנאחר את הרכבת, והפיצוץ בוא יבוא לקהל הצופים ישר בפנים. 
 
לאור התעלמות מפיקי התוכנית מתופעה בזויה זו, קורא אני לכל צופי התוכנית - הקימו קול זעקה גדולה כנגדה, תוך הפניית תלונתם לחברי הכנסת, לעיתונות ולכל מדיה אפשרית, למען ישנו מפיקי התוכנית את דרכם כנגד תופעות האלימות הרבות המוקרנות בריש גלי בתוכנית האח-הגדול. 
 
להלן מספר קטן של דוגמאות, שעדיין מהווה חלק מאוד קטן מכל האלימות השוררת בבית האח-הגדול. 
 
 
 
 
 
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס