האישה היפה בר רפאלי  בסך הכל הציגה לבנים מהקולקציה שלה ואולי גם מהגרדרובה שלה מה רע? הרע הוא בסילוף....

בר מראה את התחתונים  שלה בטלוויזה  איזה משפט לא נכון             תניחו לה לחיות    עלי והצליחי בר     חמודה .    

אם התחתונים של בר רפאלי הם האיי. קיו שלה, לא הייתי מתנגד להוריד לה את האיי קיו...

בר נכון שברכו אותך ביופי,"אני מבורכת" שאמרת לעצמך ,מקווה שלא יגרום לך היתגרות בגורל.

יש בשים יפות .טובות ומועילות וכל עשייה שלהן מוסיפה טוב לעולם וברכה,חבל שכל מה שאת רק לעצמך וסביב יופייך,שקר היופי והבל החן אמר שלמה המלך נחכם באדם,אני מציעה לך לעיין בספר החכמה ולהחכים מעט וזאת לטובתך!

בר נכון שברכו אותך ביופי,"אני מבורכת" שאמרת לעצמך ,מקווה שלא יגרום לך היתגרות בגורל.

יש בשים יפות .טובות ומועילות וכל עשייה שלהן מוסיפה טוב לעולם וברכה,חבל שכל מה שאת רק לעצמך וסביב יופייך,שקר היופי והבל החן אמר שלמה המלך נחכם באדם,אני מציעה לך לעיין בספר החכמה ולהחכים מעט וזאת לטובתך!

מהממת :-) אבל לא האיתי מראה לכולם את התחתונים שלי

יש בשים יפות .טובות ומועילות וכל עשייה שלהן מוסיפה טוב לעולם וברכה,חבל שכל מה שאת רק לעצמך וסביב יופייך,שקר היופי והבל החן אמר שלמה המלך החכם באדם,אני מציעה לך לעיין בספר החכמה ולהחכים מעט וזאת לטובתך!

הי יפה 

הי יפה 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר