קבלו את הזוכה של השרדות VIP

הזוכה הגדול בהישרדות VIP הUא ---
איתי שגב

אחרי ערב מותח, שבו בשלב הראשון הודחה אנה ארונוב עפ"י החלטת הצופים, זכה איתי ברוב קולות המושבעים ויקבל לידיו מיליון שקלים! .

ברכות לזוכה!

.
מוזמנים לברך את איתי emo_59.png

השחצניות נענשו

ענת הראל היא השורדת האמיתית ואת המליון היא תקבל ממקום אחר וזה יהיה בקרוב...

ענת הראל תקבל עוד משו ממקום אחר

אחרי שהיא זרקה את חבר שלה כי היא חשבה מה אני צריכה אותו.. בדוק אני זוכה במיליון

העליבות הלקקנות  החנופה  הבגידה  התכמנות זכו אלו לא תכונות של וינר  במיוחד  שגב  העלוב ההתנהגות שלך לחברך הטוב והמקסים משה פרסטר הייתה מגעילה  חבר של שנים אלק  לעומת זאת תורג'י חבר אמיתי  לאושרי  !!! אם ההפקה הייתה מראה זאת שוב  אף אחד לא היה בוחר בשגב  המשפיל  את פני חברו  ברבים  ובנוסף שלח אותו להיות עבד של השבט השני!!!

ענת ואנה הצילו את שגב כמה פעמים  יכול להיות שזה היה  מההפקה שכל הזמן לי הייתה הרגשה שיש העדפה  של ההפקה לזכיה של שגב  !גם אי פיצול הקולות  ביום גניבת הפסלון  הייתה טעות פתלית  מצדה  של ענת  שנחשבת  החכמה  ,גם פה יש כנראה יד מכוונת של ההפקה לדעתי לטובת שגב !!אני מאוד מאוכזבת !!!!

לצערי, אף אחד מההשלישיה לא היה ראוי לזכיה.

שיהיה במזל ובהצלחה

בלי שום קשר לראוי או לא ראוי בואו נפרגן ובלי צרות עין מזל וברכה

מה אני אמרתי לכם כל הזמן הזה?? צעקתי - שגב יא נשמה !

כפרה עליך. ואכן ה' שמע את תפילתי. איתי שגב , וזאת עובדה מוגמרת: הואהמנצח בהישרדות וי אי פי

כשראיתי את הפרצוף של אנה ושל ענת לאחר ההכרזה על המנצח....זה היה הדבר

הכי מתוק שקרה לי כבר זמן רב ! והבכי של הבן של ענת?....ממש לא הזיז לי שערה ב.....

אני אוהב את איתי שגב החנון. ואני עשיתי הרבה למען הצלחתו זאת...הרבה מאוד ! וה' עזר

לי מלמעלה לממש את תשוקתי לנפילת השויצריות היהירות( על לא דבר).......חחחחח....,

ליראות את התורג'י מובס בכל החזיתות...איזה כיףףףף!

אכן - תודה לכל מי שסייע בידי, להביא לניצחון המתוק הזה. כל חבריי וידידי שלא חסו על זמנם,

כספם וסבלנותם וסימסו במרץ רב, ותוך התכוונות מלאה.  תודה , תודה , תודה ! יש פרי לעמלכם !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר