כאבים בגב התחתון

אני סוחבת די הרבה זמן כאבים בגב התחתון. צילום רנטגן הראה שהכל תקין ואין שום בעיה בחוליות וכו'. 
הכאבים באים בעקבות ישיבה ממושכת, הליכה ועמידה ממושכות גם כן. החלפתי כסא בעבודה, כי חשבתי תחילה שזה מקור הכאבים, אך זה לא שינה כלום. 
לקחתי במשך תקופה קצרה מאוד כדורי אתופן והם אכן עזרו לי והעבירו לי את הכאבים , אך אלה כדורים די חזקים ואיני מוכנה לקחת אותם באופן קבוע. פיזיותרפיה במשך תקופה קצרה גם לא עזרה. אני גם מטופלת בטווינא, זה עוזר רגעית, אך לא פותר את הבעיה לטווח הארוך. 
אורתופד אמר שזו רגישות, אבל איך מעבירים אותה לתמיד ? הכאבים הם לא נורא איומים, אלא באים והולכים, אך עדיין מציקים מאוד. למזלי, לא מקרינים לי לרגליים. מבנה הגוף שלי בגב הוא קצת קעור כזה, ואמרו לי שיכול להיות שהכאבים הם בגלל זה. ובכל זאת מה עושים  ?

תודה מראש. 

שלום טלי

צריך לברר מה הגורמים שמעוררים את כאבי הגב באופן ישיר או עקיף, ואז לנסות לנטרל ככל הניתן את הגירוי המכאיב.

מעבר לכך נשמע שיש בעיה שרירית- או חולשה או חוסר איזון שרירי או חוסר גמישות

צריך לטפל בהתאם לבעיה בכדי להתמודד עם כאבי הגב

בברכה,

משה ברטר
פיזיותרפיסט בכיר
מרכז רפואי העמק

מנהל הפורום
20+

שלום טלי, 

אני יכול להמליץ לך על עיסוי רפואי.

לפעמים מפרק או שריר תפוס יכולים לתת תחושה של גב תפוס וכאב בלתי נסבל. 

בעיסוי רפואי עובדים על הכל רקמות השריר במטרה להקל על הכאב ולשחרר את השריר. 

Ofer Negev- המרכז לרפואה משלימה וטיפול בכאב

אורנים 1 קומה ב' מרכז מסחרי רמת אילן

גבעת שמואל

טלפון - 077-5251169

www.mdicalspa.co.il

היי טלי

כאבי גב תחתון לא תמיד עוברים ולפעמים זה הופך לבעיה כרונית, שאפשר רק להקל עליה ולא לרפא אותה לחלוטין

במקרה כזה הייתי ממליצה לך להתייעץ עם רופאים מומחים בפורום כאב באתר כמוני

וצירפתי לך גם קישור למידע על כאבי גב תחתון ספציפית

מקווה שעזרתי! תרגישי טוב!

הי טלי, הייתי הולכת לד"ר דרור רובינסון, הוא אורטופד מומחה ומתמחה בעיקר בטיפולים חדשניים עם תוצאות טובות מצרפת לך את דף הפייסבוק שלו, מעדכן שם הרבה חומרים, בהצלחה

ד"ר דרור רובינסון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פיזיותרפיה
בחר
בחר