איזה גרסת סימס הכי כיפית?

ראיתי שהגרסה האחרונה היא סימס 3 אז רציתי לשאול איזה אתם מעדיפים, את סימס 1, 2 או 3?

ממליץ לכם על האתר ביקורות.

אני מעדיפה את 3 אבל גם את 2 אבל בטוח לא את 1 אני מציעה כה את 2 או 3 למרות ש3 הוא הכי משוכלל אבל גם 2 מאוד כיפי יש שם הרבה דברים שאין בסימס 3 ו1 כמובן אבל בסימס 3 יש הרבה אפשורויות חדשות כמו לטייל בעולם וכוולי קיצור תקרע או תסתכל תמונות שלהם ותבחר איזה הכי נראה לך כיפי

סימס 3!  the sims 3 emo_14.png

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

סימס 2 היה לפי דעתי כיפי.
אבל הסימס 3 יותר,יש מגוון אפשרויות ומרחב פתוח ומלא הרחבות חדשות ומהנות.
על סימס 1 אין מה להגיד כי גם לא שיחקתי והוא נראה עלוב..

ויקה|14|חולון
If she's got a basket on her bicycle-She's too young for you,BRO
Pauly D
. ♥
משחקת ב-league of legends , Sims 3\2 , assassin's creed

בתור מעריצה מושבעת של הסימס 2, אני חייבת לומר שסימס 2 היה פשוט..אממ מדהים לדעתי יחד עם כל החבילות שלו.כן, לא היה אפשר לצאת ולטייל בעולם, אבל מי אמר שחייבים את זה כדי להינות מסימס? כאילו, ברצינות.
וגם בסימס 3, כמו שתמיד מצביעים על החסרון העצום שגם כשאת הולכת למסעדה או לעבודה, הסימים נכנסים לחור שחור בכל מקרה. אז מה כל כך מעולה בסימס 3 שוב? זה בדיוק אותו דבר כמו בסימס 2 רק שהם הורידו צרכים ואפשר ללכת לשכנים וכאלה.

לא דבר שלא היה ניתן, בדרכים אחרות אמנם, בסימס 2 XD
אבל כן יש עוד אפשרויות כמו הקטע עם העבודה בסימס 3 שאפשר לשלוט בהם יותר.
אז אני קצת חלוקה בנושא. אבל מבחינתי התשובה תמיד תיהיה סימס 2. למרות שאני מודעת שיש לו חסרונות והוא לא "חדיש" כמו הסימס 3, הוא יותר כיפי וחוויתי לדעתי.
בקשר לסימס 1, אני אשגרה שיחקתי אותו שוב מאז..ואוו אחרי מלא שנים. והוא הסימס הכי מעצבן!!! כי הם לא גדלים, חיים לנצח ופאקינג כל יום הולכים לעבודה >0< אקקק. שכחתי כמה סימס 1 היה מעצבן. אבל זה עדיין הסימס הראשון והכל..אז תנו כבוד. הוא זה שיצר את כל המשחק הזה מלכתחילה emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר