חחחחחח תודה :) וטיפוס הרים זה באמת מגיניב!! אבל ממש קשה!! טיפסתי בערך 30 דקות ואז אני ואחיות שלי הרגשנו שאנחנו מתות!! XD אז ירדנו ועלינו ברכבל XD חחחחח

דפנה זה שם יפה :) (או שאת מדברת על שם משפחה..?)

שם פרטי, שם פרטי...את שם המשפחה שלי אני לא אומר emo_02.png.

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

דפנה זה שם ממש יפה!! אם כבר לי יש שם מוזר!!! ג'יימי לי? כאילו... זה מוזר כזה...

תודה, אבל השם שלך ממש לא מוזר. ז״א אולי הוא שונה כי הוא שם לועזי, אבל עכשיו הרבה ילדים מקבלים שמות לועזיים בארץ. אגב, למה קראו לך ג׳יימי לין? ^^״

האמת שאנכל מיד אמרתי לעצמי שאם תהיה לי בת אני אקרא לה לין. אני חושבת שזה אחד השמות הכי יפים שיש.

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

חחח :)

את באמת שאין לי מושג למה קראו לי ככה אני צריכה לשאול את אמא שלי :)

לי יש תשם הכי מוזר חחח

איזה עדה את? (ג'יימי לי)

"keep clam and and dont blink"emo_31.png

אני אמריקאית וצרפתיה:)

זה נשמע צירוף מוזר אמריקאית וצרפתיה לא ? 
את יודעת לדבר צרפתית ?

קצת.. :) וזה באמת שילוב מוזר =} אבל אבא שלי מדבר שוטף..

איזה שם? (לסימי סימס)

חולה על סימסemo_127.png

לפני שנתיים עשיתי את העבודת שורשים והייתי צריכה לכתוב על סבא של אמא שלי משהו בקטנה ואמא שלי בהתחלה לא מצאה אז היא אמרה שהיא תלך לבית קברות לבדוק את התאריך פתירה והכל (אין לי מושג למה היא לא ידעה...) ושהיא הגיעה היא מצאה את הקבר אבל לא השם משפחה שהיא חשבה ואז גילנו שאנחנו מרוקאים ויש לנו משפחה שהיא מרוקאית במקור,  אני עדיין מכחישה !

הבעיה שלי היא לא עם ההעדה אלא שאני ככה: הודית פקיסטנית אשכנזייה בלגית מרוקאית ואולי רוסייה ... emo_11.png

"keep clam and and dont blink"emo_31.png

חחחח 

ואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו ממש ואוו! חח מזה היו לך משפחות טיירים בעבר או שהם ננדדו הרבה לא יודעת אבל בטח יש לך היסטוריה ממש גדולה בעבר חחחחח למה כול כך הרבה עדות יש לך

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר