הכרויות, פורום סימס

הכרויות - פורום סימס

טוב אז פתחתי את הנושא הזה שכל אחד יוכל לספר כל עצמו, על התחביבים שלו, איך הוא התחיל לשחק בסימס וכו'
אז נתחיל? (;

סימס  

אני אתחיל: אני דיאנה, בת 12 (:
התחביבים שלי הם: לשחק בסימס (;, לבלות עם חברות, לטייל ולשיר (-:
התחלתי לשחק בסימס מכיתה ג', ופשוט התאהבתי במשחק D:
אז בעצם אני משחקת בסימס כבר 3 שנים !
אני יודעת טוב אנגלית ואני מבינה מאוד במחשבים כי אבא שלי עוסק בתחום (:
וזהוווו, נראה לי (:

סימס  

טוב, אז אני משחקת בסימס מאז סימס 1 ( טוב, לא בדיוק שיחקתי כי הייתי קטנה אבל צפיתי באחיות שלי וחברות שלהן משחקות). אני זוכרת שלפני שסימס 2 יצא ראינו את האפשרויות החדשות והייתי כולי מאושרת : ״אפשר לעשות להם זקן!!!!!״ אמממממ...אני מאוד מאוד אוהבת לקרוא, מעדיפה ספרים באנגלית. לכתוב המון(!!) לשיר , אבל בעיקר באנגלית כדי שיהיה יותר קשה להבין מה אני שרה XD

אני גם חושבת הרבההההה יותר מדי. לפעמים במקום לעשות דברים אני מתיישבת , נשענת על קיר ושוקעת במחשבות למשך חצי שעה. בעקבות זה נרדמתי על הרצפה שלוש פעמים עד עכשיו ^-^". 

לסימס 1 יש לי את ההרחבות חיות, קסמים וחופשה ( חייבת תמיד להשוויץ בזה emo_02.png).

זהו? יש עוד הרבה דברים שאני אוהבת לעשות, מן הסתם, אבל אני רוצה ללכת לקרוא אז בזה אני אסיים את ההודעה.

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+
טוב אז.....אני מישל! אני התחלתי לשחק בסימס 3 לפני....חצי שנה? בכל אופן כשאני לא יושבת בסימס אני שרה,רוקדת,מציירת,מדגמנת ו...הולכת עם חברים לקניון אבא שלי הופיע ברוקדים עם כוכבים ו....זהו. דרך אגב.. אני כותבת אכשיו מאוקרינה.:) וחשוב לציין...חולה על סימס!!!!!!!!!!!!

חולה על סימסemo_127.png

היי מישל!! יש לך שם יפה :)
שמתי לב שרוב הגולשים (או שעליי לומר בעצם הגולשות :) הם במקור מהמדינות שהיו פעם ברית המועצות חחח. emo_15.png

דפנה-

מנהל הפורום
250+

היי לכםD:
אני ליטל , אני בת 13 , אני משחקת בסימס 3 מאז שהוא יצא(:
אני מעריצה ענקיתת של וואן דירקשיין ,אם חלקכן מכירותD:
טוב אזז ,איך התחלתי לשחק בסימס ,אני לא הכי זוכרת אבל אני אספר מה שאני זוכרת(:
אני שמעתי על המשחק הזה באינטרנט ולא היה לי בכלל מושג מה זה, בהתחלה קראתי על זה קצת ,אחר כך חיפשתי אם יש אפשרות להוריד את זה, אבל לא ידעתי שזה לא חוקי כי הייתי רק בת 9 :O
ואז יום אחד, הסתובבתי לתומי בקניון עם אמא שלי , וראיתי את הדיסק של סימס 3 ,ובהתחלה כלכך התרגשתי כמו שלא התרגשתי בחיים , אז אמא שלי קנתה לי אותו וישר כשהגעתי הביתה התחלתי לשחק ,חחחחחח יאו אני זוכרת שסתם בניתי משפחה, דחסתי אמא, אבא, ילד, ילדה, סבא, וסבתא בבית אחד ,והם לא היו קשורים זה לזה חח כי לא ידעתי בכלל על זה שאפשר לעשות את היחסים בניהם ,אז פעם אחת כשסידרתי את החדר של הילדים , שמתי כזה סתם לול של תינוקות ליד המיטה של הילד, והוא מתעורר בבוקר ורוצה לאכול, אבל הוא לא קם מהמיטה ,ואני כזה אוכלת סרטיםם למה הוא לא קם חחח חשבתי שהוא רוצה אוכל למיטה ,ולא הבנתי ,אבל כשהוא נזכר למות אז הוא קם מהמיטה:O
וגם באותה המשפחה, סתם שיחקתי עם הטלפון , כנראה לחצתי על move כי פתאום הם עברו דירה ולא הבנתי מה עשיתי , ורק אחרי איזה 20 דקות הבנתי חחחח ,אז אחרי כמה זמן ששיחקתי ועברו כמה ימים (בסימס) ופתאום ,הסבא מת לי מאחורי הבית ,בהתחלה פחדתי להסתכל כי חשבתי שיש שם משהו מפחיד חחחח כי כזה ראיתי משהו שחור כזה (שהיה מלאך המוות ואני לא ידעתי את זה:O) וברגע שהוא מת לי אז כזה אמרתי לעצמי לא לתת לסימים שלי לדרוך שם אולי הם ימותו חחחח כי לא הבנתי למה הוא מת ,מה זה פחדתי ,אותו דבר קרה לי עם הסבתא שמתה ליד הכיור, אז מחקתי את הכיור כי פחדתי שאם הסימים שלי ישתמשו בזה הם ימותו חחח ,לא ידעתיי שהם מתו מזקנה ,
אוי , אני הייתי כלכך טמבלית:|

חחחחחחחחח סיפרתי כאן מגילהD:

יש אנשים שחולמים על דברים שהם רוצים שיקרו ,
יש אנשים שנשארים ערים ומגשימים את זהD:

אמ.. אני יאנה :)
הייתי פעם בפורום אבל אז עזבתי ועכשיו חזרתי :)
חוץ סימס אני לפעמים יוצאת עם חברות , למודת או מתבודדת לבד בחדר בלי לצאת החוצה :P
אני משחקת בסימס מאז הסימס הראשון :>
(מגיל 3 ועכשיו אני בת 12 :OO)
כעיקרון אני אוהבת יותר את סימס 2 לא 3 ><
מקווה שתעזרו לי בנושאה שפתחתי :>
יומטוב ^^"

אז חזרתי לקהילה :)
מקווה שתסלחו על זה שעזבתי :<

היי יאנה :)

ליטל, לי קרה משהו דומה כששיחקתי בסימס 2 ממממממש מזמן, אני חושבת בכיתה ב׳ אולי : הייתה לי משפחה ענקית ואמרתי להורים ללכת לישון. כשהם ישנו, שמתי להם עציצים כחולים יפים כאלה ליד המיטה משני הצדדים. כשהם רצו לקום ואמרתי להם ללכת לאכול הם עשו לי מין תנועה כזאת וחשבתי שהם רוצים להמשיך לישון. ככה זה היה איזה חודש (חח) ואז אחותי אמרה לי לנסות להזיז את העציץ. ישר שניהם קמו ומתו. בסופו של דבר כל המשפחה ההיא מתה חוץ מהילדים אבל זה לא קשור XD

דפנה-

מנהל הפורום
250+

אני תמר, בת 9 (נראה לי שאני הכי קטנה פהemo_02.png)

עקבתי אחרי הפורום הקודם ולא הצלחתי להירשם.

התחלתי לשחק בסימס (התחלתי בסימס 2- ואני עדיין כי שלוש תקוע) בכיתה ב (נראה לי) כי אחותי הביאה לי את זה מתנה ליום הולדת:) (סתם בא לי לציין- כל האחים שלי מעל גיל עשרים ושתיים:O)

אני אוהבת לשיר, לרקוד, לצייר ולשחק במחשב (לאח שלי יש אתר מצליח של מוזיקה בארצות הברית)

ואני דווקא מרוקאית, יפנית, רוסיה, פולנייה (חח זה כי סבתא וסבא מצד אבא הם פולנים רוסים וסבא וסבתא מצד אימא הם מרוקאים אבא של סבא שלי הוא יפניemo_02.png)

!!!The sims

ה, דחסתי אמא, אבא, ילד, ילדה, סבא, וסבתא בבית אחד ,והם לא היו קשורים זה לזה חח כי לא ידעתי בכלל על זה שאפשר לעשות את היחסים בניהם ,אז פעם אחת כשסידרתי את החדר של הילדים , שמתי כזה סתם לול של תינוקות ליד המיטה של הילד, והוא מתעורר בבוקר ורוצה לאכול, אבל הוא לא קם מהמיטה ,ואני כזה אוכלת סרטיםם למה הוא לא קם חחח חשבתי שהוא רוצה אוכל למיטה ,ולא הבנתי ,אבל כשהוא נזכר למות אז הוא קם מהמיטה:O
וגם באותה המשפחה, סתם שיחקתי עם הטלפון , כנראה לחצתי על move כי פתאום הם עברו דירה ולא הבנתי מה עשיתי , ורק אחרי איזה 20 דקות הבנתי חחחח ,אז אחרי כמה זמן ששיחקתי ועברו כמה ימים (בסימס) ופתאום ,הסבא מת לי מאחורי הבית ,בהתחלה פחדתי להסתכל כי חשבתי שיש שם משהו מפחיד חחחח כי כזה ראיתי משהו שחור כזה (שהיה מלאך המוות ואני לא ידעתי את זה:O) וברגע שהוא מת לי אז כזה אמרתי לעצמי לא לתת לסימים שלי לדרוך שם אולי הם ימותו חחחח כי לא הבנתי למה הוא מת ,מה זה פחדתי ,אותו דבר קרה לי עם הסבתא שמתה ליד הכיור, אז מחקתי את הכיור כי פחדתי שאם הסימים שלי ישתמשו בזה הם ימותו חחח ,לא ידעתיי שהם מתו מזקנה ,
אוי , אני הייתי כלכך טמבלית:|

----------------------------------

חחח הרגת אותי emo_05.png

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

טוב אני התחלתי לשחק בסימס מאז גיל לא ממש זוכרת אבל הייתי עוד קטנה

אני ידעתי שם הכול ביגלל שהסבירו לי על ההתחלה,אני בת 13 יש לי כלבה פינצ"ר קטנה קוראים לה ז"סי

אני אוהבת חיות החייה אהובה כלב emo_95.pngוגם חתוליםemo_94.png כי אפשר להכניס אותם הבייתה והם פרוותיים לא כמו לטעה emo_114.pngאו נחשemo_99.png משעמם 

יש לי רק אח קטן בן 8 רק 4 אנשים בבית אני אמא אבא אח שלי וגם הכלבה שלי נחשבת?

התחביבים:לא תמיד ברור לי הם תמיד משתנים ,אבל בנתיים ללמוד לצלול לצבוע דוגמיות שעשויות מעץ,ללכת לבריכה ,חח לאכולemo_02.png

ואולי עוד ...אני ילדה נחמדה כזאתי שאם אני יתחיל לדבר אז אני תמיד יהיה חיובית (: חוצמי בבית כי אח זה מעצבן!!!!!!

אמממ טוב אני ילדה שלא מקללת אף פעם ואפילו לא נישבעת ולא שום דבר כזה ,לא יודעת למה אני מרגישה רע אם אצמי ,

אני זוכרת שפעם כשהייתי קטנה אז נישבאתי ואז מזה הרגשתי רע אם אצמי ,וכיום זה הולך יותר גרוע כולם מסביבי מקללים כול שני בכול משפט כמובן שזה בבית הספר אפילו הבת דודה שלי שהיינו כמו תאומות כול הילדות שיחקנו ביחד היינו חברות כאלה אפילו שאלו אותנו עם אנחנו תאומות חח emo_28.png אבל היום היא כבר באופנה ויכולה לקלל  וכול זה אבל אני לא ):

חחח זהו emo_01.png

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

יו תמר סבא של סבא שלך יפני? O:
הו *-*

דפנה-

מנהל הפורום
250+

אבא של סבא שלי, וכן הוא נראה כמו הזקנים האלה מהסרטי קונג פו (חח) ולי יש עיינים קצת יפניות אבל ממש טיפה.

!!!The sims

אה חח לא ראיתי. והו פעם שנייה *-*

מהצד של אבא שלי סבתא שלי פולנייה וסבא שלי גם היה פולני, מהצד של אמא סבתא שלי ממצרים וסבא שלי עיראקי.

דפנה-

מנהל הפורום
250+

היי יאנה :)

ליטל, לי קרה משהו דומה כששיחקתי בסימס 2 ממממממש מזמן, אני חושבת בכיתה ב׳ אולי : הייתה לי משפחה ענקית ואמרתי להורים ללכת לישון. כשהם ישנו, שמתי להם עציצים כחולים יפים כאלה ליד המיטה משני הצדדים. כשהם רצו לקום ואמרתי להם ללכת לאכול הם עשו לי מין תנועה כזאת וחשבתי שהם רוצים להמשיך לישון. ככה זה היה איזה חודש (חח) ואז אחותי אמרה לי לנסות להזיז את העציץ. ישר שניהם קמו ומתו. בסופו של דבר כל המשפחה ההיא מתה חוץ מהילדים אבל זה לא קשור XD

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחD:
והיי יאנה ותמר, ואליס(:
אליס ישלך שם יפהD:

יש אנשים שחולמים על דברים שהם רוצים שיקרו ,
יש אנשים שנשארים ערים ומגשימים את זהD:

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר