הדיבוריה

אלקסיס, היסתדרתי עם השנורקלים ואפילו צללתי איתם ואני היצלחתי לגעת בדג!

הדגים היו ממש יפים כשהיסתכלתי מתחת למים זה נראה כמו צילומים מסרט... וקיפודי הים הלחיצו אותי, בלי לשים לב נכנסתי למקום מפוצץ בקיפודי ים ושניה לפני שדרכתי על כמה מהם קלטתי שאני מוקפת בקיפודים, זה היה מלחיץ.

אם הייתם צופים בי מחליקה על הקרח הייתם נקרעים  מצחוק, אני נפלתי על כל מקום אפשרי חוץ מהראש.
וליפול על קרח קשה וקפוא זה לא ממש תענוג...  תנסו לקום מהקרח, זה יותר קשה.

וגם עשיתי קעקוע חינה של פומה.

עוד מישהו רוצה לשתף?

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

יואו... סוף סוף קצת לנוח(למרות שאכשיו כבר נגמר ראש השנה) היה לי ממש כיף כי היתי אצל סבא שלי ואני ואח שלי שיחקנו שם בקיצור:השמנתי מכל העוגות והעוגיות שסבתא שלי הכינה

חולה על סימסemo_127.png

חחח איזה כייף לכם ואיי מגניב לגעת בדגגג

חח... היה לך סימן אדום בתחת?

לי היה כרטיס בחינם אבל אני מפחדת לנסות O_O

"keep clam and and dont blink"emo_31.png

מישמיש, סימן שסבתא שלך אופה מאכלים טעימים.emo_107.pngemo_108.png
אליס, אם יצא לך ללכת לאילך את יכולה לשכור או לקנות משקפיי צלילה ושנורקלים ותלכי לחוף הדקל או המגדלור ואת תוכלי לראות שם מלא דגים ואולי תצליחי לגעת בכמה.emo_92.png

אלקסיס, את לא צריכה לפחד מלהחליק על הקרח, זה ממש כיף ושווה את כל הנפילות ובנוסף אם תראי אותי מחליקה את תרגישי טוב יותר עם עצמך.  חחחח....emo_29.png

היי כולם!

היום חזרתי מבית ספר בשעה 10 בבוקר כי כאב לי הכתר :ן (בשיניים)

הפסדתי יום מה זה כייפי :(

!!!The sims

כן אני יודעת אני פשוט לא יודעת לצלול עמוק כולכך בגלל הלחץ המים אבל בלי כול הלחץ המפחיד שמתחת למים אני מזה אוהבת לצלול זה ממש כייף הייתי עושה הכול כידי ליצלול אבל כודם כול אני צריכה לדעת איך להחזיק מעמד המון זמן מתחתח למים כדי לא לצוף ,אין לי מושג אבל ניסיתי לטבוע בחוונה אבל אי אפשר אני צפה למעלה אין לי מושג למה אבל לפחות זה לא קשה לעלות למעלה כשה את צוללת , ואיי ואני יכולה להחליק בעיר יש אזשהו קניון שלוקך לי רק בערך 5 או 4 דקות להגיע עלו ברגל שז רק שני כבישים וזהו ובקניון יש רחבה ממש גדולה של החלקת קרח הייתי מנסה להחליק בכייף אבל אני מעדיפה במקום שלכולם לא מכירים אותי שם חח

ובטעות יש לי הרבה טעויות חח אני מכווה שהבנתם את משה כתבתי

ואממ איך כותבים את זה מכווה או מקווה כי אני התבלבלתי

מקווה. (:

אתמול הייתי ביום שדה כמש"צית והיה לי מאוד נחמד! D:
חוץ מזה, אני שוב מרגישה רע למרות שאתמול הרגשתי מצוין וזה בלעכ. שוב. ^^"

ו....יש לי בערך מאה עבודות, עשרים בחנים ושמונים מקצועות עם שיעורי בית. נכון שזה נשמע מאוד מפתה? emo_33.png

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

כל כך מפתה שאני שוקלת אם להתחלף איתך... היית רוצה?^^

סתם, תני לי להתמודד עם המבחנים שלי קודם.  בדיוק היום נתנו לנו לוח מבחנים, 14 מבחנים במחצית הראשונה לא כולל בחנים ומבדקים, איזה כיף הא?

שיראל (-;

איזה כיף לך דפנה, יש לכם משצי"ם! אני תמיד רציתי להיות משצי"ת אבל לבית הספר אין תקציב.
ואם כבר מדברים על הקמצנות של בית הספר שלי אז המורים לא רוצים לתת לנו להיות בבניין שלנו בהפסקות כי אם משהו קורה אז הם חייבים להוציא קצת קסף מהכיס בשביל אמבולנס.
איזה קמצנים!emo_23.png

רונוש לא בדיוק הם גם מנסים לעמלל אותנו! ולהראות לנו איך הרגישו בני ישראל במדבר (;

"keep clam and and dont blink"emo_31.png

בביה"ס היסודי אסור היה לנו להיות בפנים בהפסקה...
הייתי מסתובבת לבד מסביב וחושבת על סיפורים, ואז בהפסקת האוכל רושמת אותם במחברת אבל הם תמיד היו טיפה שונים ממה שחשבתי במקור כי שכחתי חלקים :)

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

דפנה, איזה כיתה את?
(את לא חייבת לענות)
ולא הבנתי מה קשורים בני ישראל?!emo_41.png

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום