הדיבוריה

אני בכיתה ז׳ ואני עוד מעט סיפור אבל אכשיו אני ממש בלחץ נכנסתי לפורום רק כדי לראות אם הוא התרטב קצת אבל אני רואה שכולם עושים את המאמצים כדי להרטיב אותו אז אני לא דואגת בכל אופן...אני רוצה לכתוב סיפור וגם אני אשכנע כמה מהחברים להצתרף לפה אבל צריך קצת לחכות לסיפור כי אין לי אינטרנט אז אני לא יכולה לשים תמונות...;(((

חולה על סימסemo_127.png

מה קורההה??? אני כותבת מההפסקה

חולה על סימסemo_127.png

כמו אלקסיס... גם לי יש רעיון לסיפור אבל איך עורכים את הקבצי וידיאו מסימס? זה אתר מסויים הורדה? אתם יכולים לעזור לנו?

ודרך אגב העיפו את כל המורים הטובים נשארנו עם אחד שאנחנו בסדר איתו Y_Y ואני לא מתחברת הרבה בגלל הלימודים emo_27.png

"keep clam and and dont blink"emo_31.png

את מתחברת אליו, הוא שאל אותי למה לא שלחתי לו הודעה בוואטס אפ שלא הבנתי את השיעורים.

ולא כולם אוהבים אותו כי יש לו השקפת עולם אחרת.

הוא מצחיק ואני חושבת שהוא מורה טוב אבל לא הרבה אוהבים אותו כמוך.

לא שמת לב כמה מתלוננים עליו?

מי שולח למורה שלו הודעה בוואטס אפ שהוא לא הבין את השיעורים?!

ומירב בסדר, היא רק צריכה להיזכר שאנחנו בכיתה ט'

והלוואי שגם לי היה מורה לתנ"ך אתאיסט! 

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

היי אני שמחה שאתם תעזרו להביא לכאן עוד משתתפים ועל תמהרו המבחנים והשיעורים חשובים יותר מפורם אז כשיהיה לכם ימים חופשיים  נשמך שתעזרו לנו כי גם עליי יש המון עומס בבית ספר אז אני כימעט וכבר לא נכנסתי לפורם ,השנה שלי התחילה מאוד קשה כנרא שבכיתה ח" מממש כשה והכול רציני חוץ ממורה אחת שביגללה אני נכשלת במבחנים emo_20.png אזז בהצלחה לכולם ושנה טובה (:

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

אהה וכול האלה שצריכים עזרה אזז לא נידמא לי שיש כאן בפורם מישהו שמבין בתוכנות וכול זה אז אני רק יכולה להציע לחפש מדריך או  באיטרנט או ביוטיוב לא בטוח אין לי מושג

רונוש חח זה די הצחיק אותי כי מבין כולם אני היחידה שמבינה מה את אומרת לגבי מה כמו אני גם רוצה מורה... 

ואני אוהבת את המורה הזה לא מזיז לי שיש ילדים שלא אז שיעשו מה שבא להם זה טבעי שיש מורה וחלק שונאים וחלק אוהבים חחח זה חלק בלתי נפרד מהטבע של בית הספר emo_05.png 

ואליס, תודה (=

ובוואטס אפ הרבה יותר נוח לשלוח הודעות ורוב הפעמים לקבל תשובה מידית... חוץ מזה שיש סמיילים טובים emo_02.png

לי דווקא די בסדר, עד עכשיו הצלחתי להכין את כל שיעורי הבית שלי אבל זה בסך הכל השבוע השני ללימודים...

נראה מה יקרה במהלך השנה (:

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+
פוווו.… איזה יום... לא כמו שהיתי רגילה בכיתה ו׳ בכל אופן ...מחר יש לנו מבחן באנגלית כדי לבחון את היכולות... אני מזה לא מוכנה

חולה על סימסemo_127.png

אז תתכונני (: אני מציעה לך להשקיע באנגלית כי בשנה הבאה אז המורה עושה בחנים על דברים שלמדנו משנה שעברה ואני לא זוכרת כלום ): מכיתה ז"

אהה וסתם שאלה איך את מסתדרת בבית ספר יש לך חברות? או שה כולם שם חדשים ואת לא מכירה שם אף אחד (:

יש לי שאלה בקשר לסימס ואני לא יודעת איפה לשאול..

אני רוצה לעלות תמונה שלי לסימס 3 איך אני עושה את זה?emo_17.png

מה ז"א? (תפתחי שרשור חדש...:)

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+
האמת שפגשתי כמה חברים מהיסודי אבל לא כל כך הרבה

חולה על סימסemo_127.png

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום