הדיבוריה

ווהו!!! יום ראשון ללימודים! אח..איך אנחנו גדלים מהר...;)) היום הגעתי לבית הספר ודווקא במצב רוח זוועה לא רציתי להכיר אף אחד רציתי רק שיעזבו אותי..... אבל דווקא היום היה לי ממש סבבה! למרות שהילד המעצבן שוב חפר כל השיעור הוא חכם אבל יש לו בעיות... ופגשתי מלא חברים!פגשתי ילד אחד ממש מצחיק מהבית ספר הקודם והיה ממש כיף רצנו כל היום אחריו והוא ברח מאיתנו...חחחח.... הקרסול כבר ממש בסדר למרות שלא נראלי שאני אשתתף בשיעור ספורט הראשון וגם פגשתי ילד אחד שאני רקדתי איתו בבר מצווה שלו כי אמא ואבא שלי רקדנים ואבא קלי בנה את הריקוד שלו ושלי כי אני כאילו עובדת בביזנס שלהם של הריקודים אני רוקדת עם הבנים של הבר מצווה והם בונים ריקוד ואיך לכם היה ביום הראשון ללימודים? שתפו אותנו!!!;))))

חולה על סימסemo_127.png

היום הראשון לימודים היה מוזר...

הביאו לנו את המורים הכי מפגרים שיש (סליחה על הביטוי)

הנה מה שהמורה לתנ"ך אמרה ביום: "השנה אנחנו נלמד  על קינת דוד אבל אני לא אכנס לזה עכשיו.... את כינת דוד מדקלמים בדרך כלל בימים עצובים או כשמישהו מת דוד היה ילד קטן ג'ינג'י...  ואנחנו גם נלמד על שמואל אני לא אכנס לזה עכשיו..... שמואל היה...."

והיא חפרה ככה כל השיעור.

ואז פגשנו את המורה החדשה לפיזיקה והינה מילות החוכמה שלה: "שלום תלמידים, היום אנחנו רק נעשה חזרה על מה שלמדתם שנה שעברה עם רינה. תכתיבו לי את מה שלמדתם"  וכל הכיתה צועקת לה שלא למדנו עם רינה ולא למדנו פיזיקה ואז היא אומרת: "אז אני אעשה איתכם חזרה על מה שלמדתם שנה שעברה עם רינה..."   וכל אכיתה צועקת שלא למדנו עם רינה והיא היתעצבנה וצעקה עלינו: "מה-זה? איך רינה חינכה אותכם?"  וכל הכיתה: "אבל לא למדנו עם רינה!!!"

וגם כשהיא צועקת יש לה קול של צפדע שנידרסה.

אז כל הכיתה התחילה לצחוק.....

ויש לנו פרויקט השאלת ספרים מהבית ספר וזה אומר שבית הספר אחראי על הספרים אז לכל מי שמשתתף בפרויקט אין בעיה של ציוד  וכל מי שמשתתף בזה בכלל שמח כי הספרים שלנו מתעקבים וזה אומר שאנחנו יכולים לבוא בלי ציוד לשיעורים חופשי ואפשר להאשים את בית הספר והמורים לא יכולים לכתוב לנו אי הבאת ציוד.

וגם לא הביאו לנו שיעורים! emo_75.png

היום הראשון היה די  טוב.....

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

יאאאאאאאא , התחלתי לקרוא את ״גאווה ודעה קדומה״ באנגלית וצפיתי בסרט שמבוסס על ״תבונה ורגישות״,

ואני יכולה לומר שאני פשוט אוהבת את ג׳יין אוסטין! ^-^

עכשיו אני מרגישה ממש תרבותית XD

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+
חחחחח...XD

חולה על סימסemo_127.png

בסופ"ש האחרון אני יצאתי עם אלקסיס ואבא שלה לקמפינג בחוף דור ועשינו חיים!emo_117.png

כשהגענו לחוף דור (בטנטורה) אני ואלקסיס הקמנו את האוהל של שנינו לבד כי האבא השמן והעצלן של אלקסיס לא עזר לנו.                                מיד אחרי שהקמנו את האוהלים לקחנו את הציוד שלנו ויצאנו לים, בים שחינו כמה שעות וראינו הרבה דגים ואלמוגים ואז הלכנו להתרחץ חזרנו לאוהל ואחרי שאבא של אלקסיס הלך לישון אני ואלקסיס שחקנו אמת או חובה והיה מצחיק!                                           ביום השני אני, אלקסיס ואבא שלה הלכנו עוד פעם לשחות בים והגענו עד שובר גלים, ומאחוריו ראינו מלא דגים ואלמוגים וסרטנים והיה ג'קוזי טבעי שישבנו בו ועפנו אחורה! 

אחרי זה שחינו לאי ששוכן לידו ואני מצאתי סרדין מת וקברתי אותו.

שחינו עוד קצת ואבא של אלקסיס מצא צבת של סרטן ונתן לי אותו למזכרת, לצבת של הסרטן היו צבעים ממש יפים בגוונים של כחול סגול לבן נגיעות של אדום וכתום וטיפונת חום.

מאוחר יותר שיחקנו מטקות על החוףemo_116.png ואז הלכנו למקום שהוא מוקף סלעים ענקיים וגבוהים והמים שם כ"כ עמוקים שאי אפשר לראות את הקרקעית והם ממש צלולים כמו שרואים בסרטים ועמדתי על קצה האבן הגבוהה והענקית וקפצתי למים קפיצת ראש.

ואז אירגנו את הדברים וחזרנו הביתה עם כלום מלבד הזכרונות שחרוטים במוחנו והצבת של הסרטן.

אבא שלי שמנמן! הוא שוקל נורמלי ! 

חח ושתדעי שחכת לציין שישנת עליי ממש ממש עליי כל הנסיעה כואב לי התחת (סליחה על הביטוי)emo_06.png

"keep clam and and dont blink"emo_31.png

מה קורה??? איך היה בביה״ס?

חולה על סימסemo_127.png

?

חולה על סימסemo_127.png

הפורום יבש כי כולם טבעו תחת ספרי הלימוד שלהם.

אני יכולה להגיד שזה מה שקרה לי, הפעם האחרונה ששיחקתיבבסיסם הייתה מזמן ועברו רק חמישה ימים מתחילת השנה. 

דפנה-

מנהל הפורום
250+

אצלי זה לא נכון....
אני לא כותבת כי אין לי מה לספר ואין לי על מה להגיב.

אני סיימתי את כל השיעורים שלי ביום שקיבלתי אותם והשנה אני אשקיע יותר מתמיד כי אני רוצה להתקבל לתיכון טוב בשנה הבאה.

כל אלה שעלו לכיתה ז' השנה קיבלו או יקבלו המווווון שיעורים בגלל שצריך לקבוע את הרמה שלהם ולאיזה הקבצות ישלחו אותם.

איזה באסהההה!!!!!!

חולה על סימסemo_127.png

איזה באסהההה!!!!!!

את כתבת את זה בגלל שאת בכיתה ז' ואתם כנראה תקבלו המון שיעורים ומבחנים השנה?

או שיש משהוא אחר שמבאס אותך?

איזו קהילה יבשה. שוב. O_O

לי לא היה אינטרנט עד עכשיו,
ואני מקבלת הרבה שיעורי בית כל יום אז אין לי הרבה זמן, אבל אני אשתדל להיות פעילה.

דפנה-

מנהל הפורום
250+

היי חזרתיי!!!!! emo_01.png והוו הפורם הזה באמת מאוד יבש צריך אכשהו להרטיב אותו בחזרה חח 

אני חושבת שצריך שיהיו כאן עוד משתתפים ,ואני בטוחה שיש אנשים שעוקבים אחרי הפורם הזה אבל לא נרשמים אז צריכים לעודד אותם כי בילעדהם הפורם יהיה מאוד מאוד אבל באמת יבש כמו המדבר חח אז לא יודעת צריך לעשות פיעוליות שירשורים מעניינים על הסימס ואפילו סיפורים של סימס וכולי

מי מתנדב כאן לכתוב סיפור ?

ומי מתנדב כאן לפתוך שירשור שיעסוק במשהו מעניין ?

ומי מתנדב לעודד את הקוראים להירשם לפורם?

ומי מתנדב לעשות פיעוליות כמו משחקים מעניינים ולא משעממים?

וצריך לחשוב על משהו שרומז שאנחנו רוצים עוד משתתפים בפורם (: אם יש למישהו עוד רעיון שיכתוב אותו 

ותיזכרו כול זה זה בישבל שהפורם לא ימות לו בשקט שם במדבר חח

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

לי יש רעיון לסיפור אבל הוא מתנגן לי כמו סרט בראש, אבל אין לי תוכנת עריכה מיוחדת לסימס.

יש אנשים ששמעתי מהם שצריך לערוך את זה באינטרנט....  

וגם אם אני אצליח לעשות את הסרט אני לא יודעת איך להעלות אותו ליוטיוב.

יש כאן מישהו שיכול לעזור לי?

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר