הדיבוריה

היי סתם נכנסתי מסתבר שבכול יום משעמם ליemo_06.png

האמתי מישל הוציא לי את כול המילים מהפה אז אני מסכימה עם מאשה והיי מזל טוב למישל כיתה ז" 

אני עולה ל-ח" הייתי ב-ז"ואצלי זה נורא ועד עכשו אני לא הסתדרתי בכיתה שלי יש שם שני ילדות שאוהבות ממש להציק לי ולחברות שלי ): והם גם משקרות עלינו ואז כול הכיתה יורדת עלינו ותאמיני לי זה הרבה לחץ בלימודים ואני ילדה רגישה שיודעת להסתיר את הרגשות  וגם אף אחד לא מתייחס עלינו אבל לי לא אכפת אני ילדה שאוהבת להיות בצד ולא בולטת למרות שהייתי ממש שמחה לשנות את עצמי אבל אני לא יכולה כי הביטחון יהרס על ידי כול הפרחות ובלי ביטחון אני נישארת בצד ):

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

ובשורה השניה איפו שכתבתי מאשה בטעות אז התבלבלתי *מישל נכון?

אני לא ממש יודעת

יש ילדה שלומדת איתי בבית הספר שקוראים לה נועה ויש ילד ממש מעצבן שמאוהב בה והיא סיפרה לי שהיא שונאת אותו והם ביחד רק כי הוא אמר לה שהוא יתאבד אם היא לא תסכים להיות חברה שלו והוא שלח לה תמונה שלו שהוא חתך לעצמו את הוריד ושהוא בוכה....

והיא אמרה לי שאם היא תפרד ממנו והוא יתאבד אז זה באשמתה וניסיתי להסביר לה שזה אשמתו אבל.... היא עדיין מרגישה שאם הוא יתאבד זאת תהיה אשמתה.

אז אני אראה לה את התגובות שלכם אחר כך כדי שתבין שזאת אשמתו.

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

שילך לפסיכולוג כי על שטות כזו לא מתאבדים ובן כמה הוא בכלל? שישכח מזה ויעבור עלאה 

תודה אליס! וכן זו באמת באמת אשמתו כי הוא צריך לשמור החיים שלו ושההורים שלו גם ישמרו על החיים שלו זה לא התפקיד של חברה שלך לשמור על החיים שלו ועם הוא יתעבד זו תהיה אשמת ההורים שלו כי הם לא שמרו עליו מספיק החברה שלך יכולה גם לספר על להורים שלו שיסימו לב עליו לפחות כדי שהוא לא יתכבד לה מול העיניים

חולה על סימסemo_127.png

כשכבתבי בשורות האחרונות יתכבד התכוונתי יתעבד

חולה על סימסemo_127.png

הוא ילד מתוסבך, אין לו הורים אבא שלו עם סמים ואמא שלו מתה בגלל זה הוא עבר לישראל שיחיה עם דודה שלו אבל היא לא אוהבת אותו כל כך וחבר של דודה שלו שונא אותו.

זאת אחת הסיבות שחברה שלי מרחמת עליו.

תודה לכל מי שהגיב זה ממש חשוב לי ואני מקווה שהיא תראה את התגובות ותבין שלא משנה מה יקרה לו, זה לא באשמתה.

טוב, זה ממש רציני.

אני חושבת שהוא צריך לדבר על זה עם מישהו.

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+
וואו לא ידעתי שזה עד כדי כך מתוסבך...

חולה על סימסemo_127.png

אף אחד לא רוצה לדבר איתו כי כולם שונאים אותו בגלל איך שהוא  מתנהג.

למה איך הוא מתנהג ?

צהריים טובים!!! נקעתי את הרגל....;( אני בקושי יכולה ללכת

חולה על סימסemo_127.png

הוא מקלל את כולם בלי סיבה, הוא לא שומר על מרחב אישי אפילו היתלוננו עליו במישטרה כי הוא נגע במקום לא ראוי באיזה ילדה.

הוא בא לילדים נותן להן את המכה הכי חזקה שהוא יכול ובורח.

אם אתם בדרך הביתה ואתם מתחילים לדבר איתו הוא לא יעזוב אתכם ואפילו יעקוב אחריכם הביתה....

ומישמיש, תחשבי על הצד החיובי: לפחות לא יכריחו אותך לרוץ ריצות ארוכות בספורט.

וגם את יכולה למשוך תשומת לב.

כמה זמן ייקח לך להחלים?

נקעת את הרגל או את הקרסול? (יש הבדל גדול)

את הקרסול ולא יודעת לפחות שבוע ובכלל לא נראה לי שאני אמשוך תשומת לב בגלל שכולם יכנו אותי בשמות גנאי...((((

חולה על סימסemo_127.png

היה לי יום סביר, התחיל ממש טוב ונגמר מאכזב. 

הדבר היחיד שגורם לי להילחץ ממחר הוא שאני לא יודעת איזה ספרים לקחת. חוץ מזה גיליתי שחסרים לי ספרים לאנגלית ועכשיו אני מפחדת לסחוב יותר מדי שלא לצורך ומצד שני לבלות את היום השני ללימודים בלי ציוד...

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר