הדיבוריה

כי בני ישראל הלכו במדבר 40 שנה בחום וגם אנחנו בחום הלוהט הזה...

חולה על סימסemo_127.png

אההה...
עכשיו הבנתי.
חחחחחחחחח........

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

היסודי שלי היה כל כך דפוק.
אני לא יכולה אפילו להתחיל לתאר- ייקח לי שנים.
אני פשוט כל כך שמחה שעברתי משם סוף סוף.

דפנה, גם לנו היה אסור להיות בפנים!! לא תמיד אכפו אצלנו את החוק הזה, אבל לפעמים היו את המורות המעצבנות האלה שאומרות לכולם "החוצה! החוצה!" והיו גם תורנים ליד הדלתות ששמרו שאף ילד לא ייכנס..
אבל זה לא היה נורא כי בכיתה ו' כל המורות הכירו אותי אז הן לא גרשו אותי החוצה.. ולגבי התורנים בדלתות, פשוט עברתי דרכם. כי הם היו כל כך קטנים XD
והבצפר עצמו היה קטן באופן מחריד אז כולם היו מכירים שם את כולם. בעיקר כיתות ו', הם תמיד היו סוג של סלבים XDDDDDD

שיראל (-;

גם לנו היו תורנים!! קראו להם ועדת זה-אכפת-לי והם היו בכיתה ד' וכולם שנאו אותם, אבל כשאתה בכיתה ד' אתה ממש חושב את עצמך "יואאו אני בוועדת זה-אכפת-לי!! קששט צאו מפה חוליגנים!!" XD
ואז כשאתה גדל אתה מסתכל עליהם ושואל "גם אני הייתי כזה מעצבן?!"

התפקיד שלהם היה לצעוק עלינו אם רצינו להיכנס, להגיד לנו "לעשות מהר" כשהלכנו לשירותים ולהעיר לתשומת ליבנו שיש ברזיות בחוץ אז אין טעם להיכנס כדי לשתות. אבל בכיתה ו' אני זוכרת שאמרתי שאני הולכת לשירותים ובסוף ישבתי בכיתה עם חברים...

אווף הולכים לפתוח אצלנו עוד חטיבה, צמודה (אני רצינית. גדר משותפת) לחטיבה הקיימת ואני שואלת -

למה!? מה הטעם? מה הקטע? למה?!?!?

כל עוד אין עוד תיכון אני ארגיש יותר טוב, אבל מי צריך עוד חטיבה? הם סתם יהיו מנותקים באותו בי"ס מהגן עד י' ולא יראו עולם ^^".

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

לבית הספר שלנו יש גדר משותפת עם גן ילדים לגילאי 4-5emo_39.png

כל פעם שאנחנו עושים מבחן אי אפשר להיתרכז כי הם צורחים כל הזמן.
יש שם ילד שראיתי אותו שופך על עצמו חול.  emo_19.png

חח היה את הילד שהעביר חול מהגן שלו לשטח שלנו אז אני ורונוש חושבות שהוא יגדל להיות פעול ^_^

בכללי יש לנו בית ספר למוגבלים [בלי להעליב רונוש ואני (; ]

"keep clam and and dont blink"emo_31.png

נעלבתי!!!!

חח.. נמאס לי מהצום והוא עוד לא התחיל?

אה?

מי פה משתמש בחשמל ביום כיפור? אני לא D:
משאירים אורות אסטרטגיים בבית ומבלים יום שלם בקריאה...אבל אני אוהבת את השקט הזה, יום שלם של שקט שקט שקט.
מצד שני, אני חייבת להודות שחשבון נפש אני בדרך כלל לא עושה ^^". פעם היינו הולכים לבית הכנסת אבל עכשיו פחות, ובדרך כלל רק אבא שלי.

אה ו...אם יש כאן מישהו שאוהב לקרוא אני חייבת חייבת חייבת להמליץ על הספר "קיץ בלתי מנוצח" של רותה ספטיס, שרציתי לקרוא כבר הרבה זמן באנגלית וגיליתי שתורגם לעברית אז שאלתי מהספריה. התחלתי אתמול אחה"צ וסיימתי היום בבוקר - ספר מהמם, באמת. אני לא מצליחה להפסיק לחשוב עליו.

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

אנחנו עושים את זה!
אבל אני מחללת את כיפור בחדר שלי בלי שישימו לב ואם מישהו שם לב אז לא מלשינים  עליי לאמא שלי.
אלקסיס, אני אמרתי לך שהצום מתחיל כשהשמש שוקעת.
עכשיו ארוחת המפסקת. (הארוחה האחרונה ל-25 השעות הקרובות.

חח רונוש אני לא מטומטמת אני יודעת כי גם אנחנו עושים ארוחה מפסקת כמו כל בית (כמעט) בישראל פשוט הקטע עם השעון קיץ והחרדים בלבל אותי ^_^

אני לא צמתי סתם רכבתי על אופניים אם חברים והיה כיף עד שאיזה ילדה מהכיתה שלי שואלת אותי כזה:״מה את לא צמה״ עם הקול המחרפן שלה ואני אומרת לה שלא ואז היא אומרת לי שוב פעם:מה את לא צמה?! ואז אני אומרת לה:לא אני לא צמה! ואז היא כזה טוב טוב בסדר מה יש לך ואתם צריכים לשמוע את הקול שלה כדי להבין עד כמה שזה מעצבן 

חולה על סימסemo_127.png

אני ביום כיפור נסעתי לנמל עם חברים ואז איפושהו בתל אביב חחח זה היום כיפור האחרון שלי כי שנה הבאה אני כבר חייב לצום...

נסעת? איך? ההורים שלך לא צמים?

יש אוטובוסים בכלל? למה חייבת?

חייב*

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר