הדיבוריה

מחר יש לי מסיבת יומולדת של המשפחה עם אחותי...כי זה הלועזי שלה והעברי שלי.

הו. *-*

דפנה-
מנהלת פורום סימס‬ emo_04.png

מנהל הפורום
250+

מזל טוב!!!!emo_59.png

יום הולדת שמח! עד 120!

אצלכם חוגגים גם לועזי וגם עברי?

יש מצב שפרצו לי לפייסבוק....

אבל גם שמעתי שיש כמו וירוס כזה שמקלל.

זה אפשרי?

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

כן זה אפשרי יש בזמן האחרון המון וירוסים  אנשים שולחים  כול מיני דברים לאנשים אחרים ועם האיש הזה פותח את הקישור שנשלך עלו אז יכול להיות שהוא יעשה לך וירוס איזה אנשים מרושעים יש בימינו לא מוצאים מה לעשות בחייםemo_03.png

מזל טוב!!!! ממני emo_04.pngemo_112.png

שיהיש לך יום הולדת הכי מוצלך 

ושתקבלי 100 במבחניםemo_32.png

יומלדת שמחemo_112.pngemo_59.pngemo_80.pngemo_43.png

emo_30.pngסימס זה מגניבemo_30.png

חח העברי מחר והלועזי ביום שישי, אז תשמרו את הברכות ליומולדת ^-^

ותודה. (:

דפנה-

מנהל הפורום
250+

חחח....
שתקבלי 100 במבחנים.emo_32.png

!!!The sims 3 rock's emo_35.png

.thank you & good night emo_37.png  

מהה לא היה לי רעיון

מזל טוב!!! עד מאה עשרים ו 1 שתהיי הכי מוצלחת בכל מה שתעשי שתהיי עם לב זהב וזהו נראה לי כי את כל השאר כבר יש חחחח......

חולה על סימסemo_127.png

דפנה יש לך יומיים יומהולדת לפני שלי (: 
לי תהיה בת מצווה ונשאר לי עוד 6 ימים בלבד עד הבת מצווה ! בגלל שלי אין את כל האייפונים וזה אז אמא שלי תקנה לי סמסונג גלאקסי אייס וגם אני הולכת עם חברה שלי ועם אחותה לבריכה (: איזה כיף ! 

היי מי יודע ליצלול בבריכה emo_115.png

אני ! 

אני! מי יודע לעמוד על הידיים בעמוקים?

(אני!, אבל זה קשה כי קשה לנשום)

דרך אגב, בוקר טובemo_83.png

!!!The sims

בוקר טוב (:

גם אני יודעת אבל אני רק התחלתי ולא ממש קשה לי לנשום כלומר כשאני עומדת על הידיים אז החוסר הנשימה לא מפריעה לי רק אחרי דקה בערך אני לא סופרת כמה זמן אני יכולה להיות שם אבל זה בטח קצת הרבה כי כשה לי להיסתדר חח ואז אני עושה גלגלון בטוח המים כי זה כשה אני תמיד בשלב אחד צפה למעלה זה כשה להישער בעמוקים יותר מידי זמן לא ביגלל שאני לא נושמת ביגלל שזה מציף אותי למעלה אחרי כמה זמן ואני לא ממש יודעת איזה תנועה צריך לעשות כידי להישער למטה ):

דחוף!! מאשה מאשה מאשה איך משיגים כסף במשחק הזה אימבו שסיפרת לי 

מה צריך לעשות כידי להשיג כסף ?

היי :) בוקר טוב!! emo_02.png

ווהו חזרתי מהיום השני של סבב החלפת המתנות שקיבלתי (כלומר, אתמול הייתי בצומת ספרים והיום בסטימצקי).

הבעיה היא שיש עכשיו...בערך 9 או יותר ספרים שהתחלתי לקרוא ובדרך כלל אני פשוט קוראת קצת פה וקצת שם כל יום, אבל החלטתי שעד שאני לא מסיימת לקרוא בספר אחד אני לא אקרא אחר. למה, למה החלטתי את זה?!

בכל אופן, עכשיו אני קוראת את Under the Never Sky , שראיתי בחנויות שתירגמו אותו לעברית לפני כמה שבועות ונקרא 'תחת שמי האש' (התרגום כל כך מעצבן...אבל זה ככה אצלי תמיד עם ספרים שהתחלתי לקרוא באנגלית ^^).

זו שביקשה ספר - אלקסיס, נכון? תקראי אותו בעברית!! הוא ממש טוב ובינואר יצא השני , Through the Ever Night.

דפנה-

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סימס – The Sims
בחר
בחר