טכנאי מחשבים בקרית אונו PC & MAC | חגי 0507192019

ברוכים הבאים לפורום וואלה ווינדוס! המקום בו תוכלו לשאול ולייעץ בכל נושא הקשור למחשבים.

כמו כן, תוכלו להזמין אותי (חגי לוי מנהל הפורום) לתיקון פרטי באיזור קרית אונו והסביבה...

אני טכנאי מחשבים ורשתות עם המון ידע וניסיון בתחום וניתן לטפל אצלי בכל סוגי המחשבים (נייחים, ניידים) של ווינדוס ומק.

אני מגיע עד לאתר הלקוח או מטפל במעבדה שלי שנמצאת ברחוב שלמה המלך בקרית אונו (Google maps).

יצירת קשר עם טכנאי

באפשרותכם ליצור עימי קשר ישירות בנייד 0507192019 חגי או באמצעות דואר אלקטרוני online@9comp.com

שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 9:00 עד 19:00 או בימי שישי עד השעה 15:00 (לא בשבת).

צרו עימי קשר, נבין את התקלה ואדאג שהמחשב שלכם יקבל טיפול נכון.

אם יש אפשרות לחסוך כסף ולטפל בתקלה באמצעות תמיכה מרחוק (דרך האינטרנט) נדאג לכך. 

בחלק הבא אציג בפניכם את הנושאים עבורם אני נותן שירות. 

נושאים במחשבים

• כפי שציינתי בתחילת העמוד, ניתן לתקן מערכות הפעלה של ווינדוס וגם של מקינטוש

אפשר לבצע תיקון למערכת קיימת (אם אפשרי) או לפרמט את המחשב ולהתקין מערכת חדשה כולל גיבוי מלא של המידע.

מערכות ווינדוס 7 או 8. מערכות OS X של מק בכל הגירסאות

• התקנת תוכנות נלוות כגון אופיס, צריבה נרו, נגן סרטים bsplayer, דפדפנים, מסנגר skype ועוד תוכנות
  • הדרכה כללי כיצד להשתמש במחשב ולגלוש באינטרנט. הדרכה לתוכנות office כמו וורד או אווטלוק
  • שדרוג חומרה קיימת במחשב כגון HDD או זיכרון RAM (תוספות)
  • עזרה וייעוץ ברכישת מחשב חדש לבית או לעסק (לכל הצרכים)
  • גיבוי מידע בענן
  • שירות תיבות דואר מכל הסוגים, gmail, hotmail או תיבות exchange לסנכרון מלא בין מחשבים
  • הקמת רשתות תקשרות כולל תשתית, חיבור ראוטרים, רשת אלחוטית WIFI כולל הצפנה
  • התקנת מדפסות (הזרקת דיו או לייזר) + סורקים מכל החברות הנבחרות HP, Brother 
  • עזרה בתמיכה מרחוק לעסקים ולאתרים מרוחקים בארץ
  • חיבור מחשב מולטימדיה לטלויזיה או מקרן
  • התקנת תוכנות הגנה כמו firewall או antivirus microsoft (למק אין צורך באנטיוירוס)
  • מחיקת קבצים זמניים TEMP ותיקון דפדפנים פגומים עם תוכנה ccleaner (מדריך מומלץ)
  • הדרכה כיצד להוריד סרטים עם תוכנת טורנט או אימיול
  • מכירת ציוד נלווה של מסכים, רמקולים, ערכברים ומקלדות
  • החלפת מאוורר מעבד למחשב שנדלק ונכבה לבד
  • שיפור ביצועים במערכות הפעלה
  • גיבוי time machine במקינטוש - הטמעה והדרכה כיצד לשחזר

בקישורים תמצאו מדריך מעולה של תוכנת CCLEANER שכל אחד חייב להכיר! התוכנה הזו מאפסת את הגדרות הדפדפנים ותקנת הגדרות registry שגויות ויכולה לחסוך לכם כסף בהזמנת טכנאי מחשבים.

מדריך זה הינו חלק ממדריך גדול שהכנתי "המחשב איטי מה עושים?" - וואלה חלונות. בקרו בו, יש בו הרבה טפיים חשובים.

אשמח להיות לכל לעזר בכל שאלה, חגי לוי טכנאי מחשבים בקרית אונו והבקעה.

9Comp.com מדריכים במחשבים בדרך קלה עד כמה שאפשר :)

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).

נייד: 0507192019

דוא"ל: online@9comp.com

לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

ממליץ גם על קומפליט - טכנאי מחשוב לעסקים מכל הסוגים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חלונות - Windows
בחר
בחר