דפדפן Internet Explorer גירסא 9 -מדריך שימוש

דפדפן הוא תוכנה המאפשרת לנו לגלוש ברשת האינטרנט. דפדפן Internet Explorer הוא דפדפן השייך לחברת  Microsoft והוא מותקן אוטומטית בכל מערכות ההפעלה שלה: Windows 7, Vista  ו- XP.

הורדה והתקנה של הדפדפן

אם תרכשו את מערכת ההפעלה Windows 7 תקבלו איתה את הדפדפן של אקספלורר בגירסה 8 המותקנת במערכת ההפעלה כחלק אינטגרלי, אך מומלץ מאוד לעדכן את הדפדפן לגירסה 9, כיוון שדפדפן מעודכן הופך את הגלישה באינטרנט למהירה יותר ומגן על המחשב מפני תוכנות ריגול מזיקות.

את הגירסה המעודכנת של הדפדפן ניתן להוריד מעמוד ההורדות של אתר מיקרוסופט. התקנת הדפדפן במחשב שלכם היא פשוטה מאוד. תחילה בדקו שכל התוכנות במחשב שלכם סגורות, הפעילו את הקובץ ולחצו שוב ושוב על Next עד לסיום ההתקנה. לבסוף הפעילו את המחשב מחדש.

תפריט הדפדפן

כשתפתחו את הדפדפן בפעם הראשונה, תשימו לב ששורת התפריטים בחלק העליון של הדפדפן מוסתרת. כדי לשנות את זה עימדו עם הסמן של העכבר על הפס בצבע תכלת, הקליקו על הלחצן הימני של העכבר ובחרו באופציה Menu Bar.

החלפת עמוד הבית

עמוד הבית הוא העמוד הראשון שתראו בכל פעם שתפתחו את הדפדפן ולכן אנשים רבים בוחרים באתר שהם משתמשים בו לעיתים קרובות בתור דף הבית שלהם. כדי לשנות את דף הבית גשו לתפריט, בחרו ב- Tools ולאחר מכן בחרו ב- Internet Options. בחלון שיפתח לכם הישארו בלשונית הראשונה שנקראת General  ובחלון החיפוש של ה- Homepage הקלידו את שם האתר שבחרתם. לבסוף לחצו על כפתור ה- Apply שנמצא בתחתית החלון.

הגדרת הדפדפן כברירת מחדל

כדי להגדיר את דפדפן Internet Explorer בתור דפדפן ברירת המחדל שלכם גשו לתפריט, בחרו ב- Tools ולאחר מכן בחרו ב- Internet Options. בחלון שיפתח לכם עברו ללשונית השישית הנקראת Program  ובחלק העליון של החלון בחרו ב- Make Default (הפוך לברירת מחדל).

איפוס הגדרות

כדי לאפס את הגדרות הדפדפן גשו לתפריט, בחרו ב- Tools ולאחר מכן בחרו ב- Internet Options. בחלון שיפתח לכם עברו ללשונית האחרונה הנקראת Advanced ובחרו ב- Reset (איפוס). בחלון החדש שיפתח לכם סמנו V ליד Delete Personal Setting ולבסוף לחצו שוב על Reset.

קחו בחשבון שאיפוס ההגדרות בדפדפן ישמור את רשימת המועדפים שלכם, אך ימחק את הסיסמאות במחשב, את היסטוריית הגלישה ואת העוגיות. לפני האיפוס כדאי לבדוק האם יש מידע חיוני שאתם מעוניינים לשמור.

רשימת מועדפים

הוספת מועדפים- כדי להוסיף אתר כלשהו לרשימת המועדפים, אתם צריכים קודם כל להיכנס אליו. לאחר מכן לחצו על כפתור ה- Favorites שנמצא בתפריט ובחרו ב- Add to Favorites. בחלון הקטן תוכלו לתת שם חדש לאתר, אם תרצו, ולבסוף לחצו על Add.

הסרת מועדפים- כדי למחוק אתר כלשהו מרשימת המועדפים לחצו על כפתור ה- Favorites שנמצא בתפריט, עימדו עם הסמן של העכבר על האתר שאתם רוצים למחוק, הקליקו על הלחצן הימני של העכבר ובתפריט שיפתח בפניכם לחצו על Delete.

גיבוי מועדפים- אם ברצונכם לגבות את רשימת המועדפים שלכם, כנסו אל Computer דרך כפתור ה- Start. בחלון ה- Computer לחצו על כונן C ולאחר מכן בחרו ב- users או אם יש ברשותכם מערכת הפעלה XP, בחרו ב- Documents & Settings. כעת עליכם  לבחור את פרופיל המערכת שלכם שנושא בדרך כלל את שמכם או את המילה Admin ובשלב האחרון העתיקו את תיקיית המועדפים שלכם אל תוך הכונן.


חברים אני מזמין אתכם לאתר שלי! טכנאי מחשבים משתף במדריכים בעולם המחשבים

המדריכים באתר כוללים תמונות וסרטוני הדרכה.

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).


נייד: 0507192019


דוא"ל: online@9comp.com


לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

עם כל הכבוד למיקרוסופט, נכון לשנת 2013 52 אחוז מהאוכלוסיה גולשת עם כרום...

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).


נייד: 0507192019


דוא"ל: online@9comp.com


לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

עם כל הכבוד למיקרוסופט, נכון לשנת 2013 52 אחוז מהאוכלוסיה גולשת עם כרום...

וכל השאר עם פיירפוקס מוזילה emo_74.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

תיקון -

נכון למרץ 2013 - 52 אחוז גולשים עם כרום ורק 28 אחוז עם פאיירפוקס (לא כל השאר).

http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

 

OK 

עוד הודעות לא רלוונטיות ושגויות בפורום הזה אני חוסם אותך.

חגי

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).


נייד: 0507192019


דוא"ל: online@9comp.com


לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חלונות - Windows
בחר
בחר