שלום אריאל האם יש עליי עיין הרע?

שלום אריאל פתחתי נושא בפורום מיסטיקה ואסטרולוגיה  ושם ניסו לעזור אבל המליצו לי לפנות לפורום שלך 

אז זה מה שכתבתי בנושא הקודם :    אני רוצה הוסיף משהו   , הנושא של האינטרנט זה הנושא שאני רוצה להצליח בו בהתחלה , אני מתחבר עליו רוצה להצליח בעולם הPPC   (עדיין אין לי נסיון ולא כלום אבל אני רוצה להכנס עליו ),אבל חושש לעשות צעד שקשור להשקעת כסף ביגלל מה שאני מרגיש שמשהו לא טוב יושב עליי 

אני חייב לציין שגם אם תגיד לי שככה שומרים עליי    אני לא יפרוש מהנושא האינטרנט!  

"היי אז ככה אני פרסמתי פה את האשכול מכיוון שאני רוצה לדעת אם יש עליי עין רע או משהו ..

אז ככה קוראים לי אילן אני בן 18 וכלום לא הולך לי 

אני מנסה לעשות כסף באינטנרט כבר שנה וחצי אפילו יותר ולא הולך לי 

אז ככה נסתי לעשות דרך שיטה ולא הלך לי וזה שיש לי מימנו תשיטה אומר שאלו שהוא הביא להם תשיטה עושים כסף ובלי בעיה

נסתי משהו נוסף שהייתי בין הראשונים עשיתי בסה"כ כ500 שקל כשההשקעה היתה 250 שקל יצאתי ברווח של 280 שקל כשאנשים אחרי זה שגילו את זה עשו הרבה יותר מימני 

וכשהייתי צריך לצאת ברווח של 2000 שקל נפל הקטע שדפק אותי והכל הלך (לא מדובר בהימורים או השקעות שביום יכול ללכת הכל)

נסתי משהו רגיל שאחרים הצליחו ואני הצלחתי תוך 3 חודשים להגיע לרווח של 120 שקל כשהייתי יכול לעשות יותר כסף מהדרך הזאת 

עבדתי בעבודה שבוע שהייתי אמור לעבוד חודשיים ובסוף החליטו במקום העבודה לא לקבל מתחת ל18 והייתי בן 17 אז פטרו אותי 

עבדתי בעבודה 3 ימים כהייתי אמור לעבוד שבוע ! 3 ימים ביגלל שהפרוקייט התבטל ... וזה ממש לא היה צפוי!

לא הצלחתי בלימודים למרות שלמדתי ולא זלזלתי! למדתי בהפסקות בשיעורים חופשיים ובהברזות משעורים שממש לא הבנתי למדתי כמה מקצועות מסויימים 

הייתי המוביל בכיתה בתנך יודע תחומר פיקס אבל בשום בחון מבחן בגרות לא הצלחתי!

אני נמצא בעוד דבר שאפשר להרווח בוא כסף וצריך לצרף אנשים ופעמיים אנשים נעלמו לי ולא הצלחתי כמעט אפחד לצרף חוץ מאחד שהכרתי והוא היחיד שהמשיך

עכשיו אני עובד במחסן ניופן (פרוייקט זמני)ואני דיי בסדר שם הצלחתי לעבוד בנתיים 16 יום שלמים (ה16 אחרי סינון שישי שבת)

אבל עדיין מפחד להשקיע את הכסף בדברים באינטרנט (כי אני מפחד שיש עליי משהו..)

בבקשה תעזרו לי ואל תתעלמו אני חייב עצות מה לעשות נורא מתסכל אותי המצב (עכשיו אני לא בדיכאון כמו שהייתי קודם אבל זה לא נעים להרגיש שכל מה שתנסה לא תצליח מראש)

תודה לעוזרים"

תודה אריאל ומחכה לשמוע מימך .

בס"ד

לגבי נושא החשש מעין הרע, אני מציע לך לקרוא את ההסבר הכללי לפורם בראש העמוד הראשי במלואו, שם יש הסבר איך לכתוב מכתב לרבי מלובביץ' מלך המשיח באיגרות הקודש ולבקש ממנו יעוץ ועזרה. אני ממליץ לך לפעול לפי ההוראות האלו ולראות הודעות של אחרים כאן בפורם, איך הם כתבו לרבי, ולפעול כמוהם.

לגבי הצלחה בנושא האינטאנט, כאדם שכבר עוסק במחשבים ואינטרנט קרוב ל-30 שנה, אני יכול לומר לך שקשה מאוד להצליח בתחום הזה ורב ההפסד מהרווח, וצריך הרבה ניסיון וזמן כדי שדברים ילכו. גם ילד קטן הלומד ללכת, נופל הרבה פעמים עד שהוא מצליח לעמוד על הרגלים. אתה בחור צעיר, בקושי בן-18 ואתה כבר רוצה לכבוש את העולם, זה יפה מאוד אבל אתה צריך הרבה סבלנות ואורך רוח כדי להצליח בתחום המחשבים והאינטרנט. מה לעשות אבל כדי ללמוד ללכת צריך ליפול הרבה פעמים עד שמצלחים, ולא צריך להתיאש זה חלק מהחיים. תמשיך הלאה ובסוף תצליח, שום דבר זה לא סוף העולם, כאשר יהיה הזמן המתאים אז תמצא את היעד המתאים לך, עד אז עדיף ללמוד מכל נפילה ולא להתיאש בקלות.

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קבלה
בחר
בחר