ברוכים הבאים לפורומים החדשים!

שדרוג הפורומים נעשה על מנת לשפר את הפורומים באתר כך שיוכלו להוות הבימה הטובה ביותר לתקשורת בין אנשים עם מכנה משותף בנושאים שונים.

המערכת החדשה שונה מהמערכת הקודמת ברוב המובנים, אך במובן אחד נשארנו זהים ואין לנו כוונה להשתנות - הלב הפועם של הפורומים הוא אתם הגולשים. נשמח לסייע לכם להסתגל לעיצוב החדש ולהכיר את הכלים החדשים שבנינו עבורכם.

בימים הקרובים ייתכנו בעיות גלישה. נודה מראש על סבלנותכם emo_45.png

 

חלק מהכלים החדשים ששווה לבדוק:

  • עמוד ראשי מרענן - עם כל התכנים הכי מעניינים, עם אזור בו תוכלו להתעדכן בכל ההודעות הכי אחרונות והכי מעניינות בכל הפורומים!
  • עמוד פרופיל - לכל אחד מכם יש עמוד פרופיל אישי, בו אפשר לצפות בכל הודעותיכם בפורומים השונים, לקבל עדכון כאשר יש לכם יום הולדת, ובכלל - להכיר אתכם לעומק.
  • חיפוש גולשים - רוצים למצוא גולשים באתר? מעכשיו תוכלו להשתמש בעמוד הגולשים גם כדי לאתר גולשים וגם כדי לצפות בגולשים שמחוברים ממש עכשיו כמוכם.
  • מערכת הודעות פרטיות - מערכת הודעות פרטיות שתאפשר לכם לשוחח עם גולשים אחרים ועם מנהלי הפורומים גם מבלי לחלוק את כתובת המייל שלכם.
  • הפורומים שלי - רוצים לקפוץ מכל מקום באתר לפורומים האהובים עליכם? למעלה תוכלו לראות את הפורומים האחרונים בהם כתבתם.
  • סמלי הבעה חדשיםemo_07.png emo_34.png emo_21.png emo_42.png emo_37.png emo_25.png emo_01.png emo_30.png emo_39.png emo_49.png emo_80.png emo_60.png emo_64.png emo_86.png emo_45.png (מוזמנים לכתוב הודעות ולגלות עוד הרבה אחרים).

יש עוד המון כלים ואפשרויות, שמחכים שתגלו אותם...

שתהיה גלישה מהנה emo_02.png

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הודעות