עצבות

עצבות

אני כותבת כאן רק כדי להוציא קצת מהלב..נשואה כ-40 שנה......בעלי מעולם לא היה אדם קל..כל הזמן הבלגתי והפנמתי..לאחרונה הוא חזר בתשובה והחיים שלי נעשו ממש בלתי נסבלים..מילא אם היה דתי שפוי, אבל לא כך הדברים, הוא פשוט לקח את זה בצורה קיצונית וכמובן המצב משליך אותותיו על הבית כולו...הגעתי למצב שאני פשוט מרגישה ריקה מבפנים, אין לי טיפת רגש אליו ,ההיפך, הוא בלתי נסבל מבחינתי..קשה לי ואין לי מושג איך אני חיה במצב כזה...אין לי אומץ לקום וללכת..אפילו לריב איתו אני לא מעיזה...חלשת אופי כזאת...

היי!

אם את לא מרגישה בנוח להיות איתו ,  תעזבי אותו .

או תנסו לדבר .    או תלכו לבית קפה לדבר

בהצלחה!     emo_13.pngשירלי ד .

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אני כותבת כאן רק כדי להוציא קצת מהלב..נשואה כ-40 שנה......בעלי מעולם לא היה אדם קל..כל הזמן הבלגתי והפנמתי..לאחרונה הוא חזר בתשובה והחיים שלי נעשו ממש בלתי נסבלים..מילא אם היה דתי שפוי, אבל לא כך הדברים, הוא פשוט לקח את זה בצורה קיצונית וכמובן המצב משליך אותותיו על הבית כולו...הגעתי למצב שאני פשוט מרגישה ריקה מבפנים, אין לי טיפת רגש אליו ,ההיפך, הוא בלתי נסבל מבחינתי..קשה לי ואין לי מושג איך אני חיה במצב כזה...אין לי אומץ לקום וללכת..אפילו לריב איתו אני לא מעיזה...חלשת אופי כזאת...

תנסי לחפץ ענין בדברים שאת אוהבת ולהתחיל לעסוק בתחביבים שלך וכן לחפץ אהבה בחוץ

בצעירותי כתבתי שיר (למגירה) המסתיים בשורה:

"לפעמים טוב יותר להיות לבד - מאשר לא להיות בכלל..."

האם זו האופציה שאני מציע לך - לא יודע.

אף אחד לא יודע מה טוב לך יותר ממך !!!

אצלי - הבן והבת הגדולים שלי חזרו בתושבה. אבל כל אחד מהם חי את חייו בקרב משפחתו, כך שזה לא כל כך משפיע על חיי היומיום שלי.

מה גם שהם במיגדר המכונה "דתי לאומי" - הלא קיצוני.

אם היו מתחרדים - הייתה לי בעיה.

אבל שאלת השאלות היא עד כמה ההתנהגות שלו מחייבת אותך. האם הוא לא מאפשר לך להפעיל מחשב בשבת - לדוגמא?

רק טוב שיהיה לך !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

בצעירותי כתבתי שיר (למגירה) המסתיים בשורה:

"לפעמים טוב יותר להיות לבד - מאשר לא להיות בכלל..."

האם זו האופציה שאני מציע לך - לא יודע.

אף אחד לא יודע מה טוב לך יותר ממך !!!

אצלי - הבן והבת הגדולים שלי חזרו בתושבה. אבל כל אחד מהם חי את חייו בקרב משפחתו, כך שזה לא כל כך משפיע על חיי היומיום שלי.

מה גם שהם במיגדר המכונה "דתי לאומי" - הלא קיצוני.

אם היו מתחרדים - הייתה לי בעיה.

אבל שאלת השאלות היא עד כמה ההתנהגות שלו מחייבת אותך. האם הוא לא מאפשר לך להפעיל מחשב בשבת - לדוגמא?

רק טוב שיהיה לך !!!

emo_45.png    emo_43.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר