הגרוש מתקשר כל יום 3 ...4 פעמים ביום האם זה נורמלי

ערב טוב ברצוני לקבל תגובות  לגבי נושא זוגיות  אני נימצא בזוגיות עם גרושה פלוס 3 ילדים גר יחד איתם תחת גורת גג 1  כבר שנתיים הגרוש של בת זוגתי מתקשר כל יום לפחות 4 פעמים וכל מה שקורא בבית הוא מודע וזה מפריע לי בקשתי מבת זוגתי שיהיה כללים לנבי ההיתקשרות הזאת כל יום כי זה לא מתאים לי והיא מאוד כעסה ברצוני לשמוע ממכם כיצד היתם מתנהגים במצב כזה ומה תגובתכם לגבי בת זוגתי שהיא מאוד כעסה שאמרתי שיהיו כללים לגבי זה שהוא מתקשר כל יום 3  4 פעמים ביום אשמח מאוד לקבל תגובתכם 

לי בהחלט דרישתך נשמעת לגיטימית לחלוטין, קשה לי להבין למה היא כועסת עליך במקום לגלות רגישות ואמפתיה כלפיך כשאתה זה שנמצא בזוגיות איתה כרגע.

כך או כך ידידי גם לי נשמע מוגזם 4 טלפונים ביום ! יכול להיות שהניסוח שלך היה מקומם ? הצבת כללים נשמע כמו רס"ר בצבא,

נסה לשוחח איתה על כך באווירה רגועה ואינטימית יותר , שתף אותה בתחושות שלך ללא טון מאיים או תביעות כוחניות, אלא נטו שיתוף בתחושותיך ותנסו למצא יחד פתרון הולם המקובל על שניכם, זה נשמע יותר מכובד ויותר שיתופי.

בהצלחה ידידי ועדכן :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנסי לאתר, תלחצי על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיפי את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

כמובן אל תשכח לעדכן .......emo_123.png

כמובן אל תשכח לעדכן .......emo_123.png

תעזוב את הדירה הזאת ומהר.

ככל שתעזוב יותר מהר יהיה לך יותר טוב

לדעתי, הבקשה שהוא לא יתקשר נכונה ולא נכונה - הרי יש להם ילדים משותפים ומספיק להתקשר אליה פעם עד פעמיים בשבוע לשאול לשלומם. מעבר לזה זו הגזמה והוא גם מפריע לזוגיות שלכם.

לא ציינת את גיל הילדים אבל אם זה מתאים אפשר להציע שהוא יתקשר ישירות אליהם ובכך לא יהיה כלל בקשר איתה ועוד על בסיס יומי.

אני בגישה שלא צריך לנתק את האדם מעברו כל עוד הוא לא מעכיר על ההווה והעתיד. במקרה שלך אתה צריך לנתק ממנה את העבר אבל התגובה שלה מתאורך עולה שהיא לא מעוניינת לנתק קשר איתו. מקווה שהיא ניתקה את ליבה ורגשותייה ממנו.

תנסה לשבת איתה לשיחה ולהסביר לה למה זה מפריע לך ותגיעו לעמק השווה

לדעתי, הבקשה שהוא לא יתקשר נכונה ולא נכונה - הרי יש להם ילדים משותפים ומספיק להתקשר אליה פעם עד פעמיים בשבוע לשאול לשלומם. מעבר לזה זו הגזמה והוא גם מפריע לזוגיות שלכם.

לא ציינת את גיל הילדים אבל אם זה מתאים אפשר להציע שהוא יתקשר ישירות אליהם ובכך לא יהיה כלל בקשר איתה ועוד על בסיס יומי.

אני בגישה שלא צריך לנתק את האדם מעברו כל עוד הוא לא מעכיר על ההווה והעתיד. במקרה שלך אתה צריך לנתק ממנה את העבר אבל התגובה שלה מתאורך עולה שהיא לא מעוניינת לנתק קשר איתו. מקווה שהיא ניתקה את ליבה ורגשותייה ממנו.

תנסה לשבת איתה לשיחה ולהסביר לה למה זה מפריע לך ותגיעו לעמק השווה

הוא לא ביקש שהאקס יפסיק להתקשר !!! הוא גם לא דרש שיהיה ניתוק מהאקס ו/או הילדים !

הוא מדבר על לשים גבולות כלשהן והשאלה היא היכן הגבול ? והיכן עובר הקו המבדיל בין הזוגיות בהווה לשותפות העבר ?

ראשית, לא מבינה , מה לקח לך שנתיים להבין שמשהו לא בסדר ...

שנית, אם אתם חיים יחד , שנתיים , זה אומר שיש אהבה בינכם [לפחות מצידך..]

הקשר בין זוגתך והגרוש , יותר מידי קרוב לדעתי. כנראה עדיין מאד קשורים באיזה אופן ורק לא מסוגלים לגור יחד.. לדעתי , זה ממש "לא נורמלי" הקשר התכוף הזה, ממש "לא בריא" לקשר שבינכם וגם, בטוח , מבלבל את הילדים.

אין שום סיבה ושום הצדקה, שהגרוש יידע כל דבר שקורה בבית !!! 

ואם זוגתך כל כך כועסת... , סלח לי , האשה הזו מעדיפה אותו על פניך, אתה רק קישוט ושעשוע בבית.וצודק אמיר [שכתב לך לצאת מהבית הזה].

האשה הזו לא מתייחסת אליך ואל הערותיך - מה אתה עושה שם עדיין...?

חיה ותן לחיות ! , חייך לעולם והעולם יחייך אליך !!!

אתה אמנם בן הזוג החדש של האם אך אין לשכוח שמדובר בשלושה ילדים שיש להם אב! אוליאתה יכול לשמש להם כ"אבא" אבל לעולם לא תוכל באמת לתפוס את מקומו, לדעתי זו הסיבה שבת זוגך כעסה... כורח המציאות אומר- שלגרוש יש עדיפות מעליך ולו מהסיבה שבת זוגך היחידה שהחליטה להחליף אותו, בניגוד לילדים.
במקומך- לא הייתי נכנסת לפינה כזאת שאין לדעת איך לצאת ממנה.
יחד עם זאת, שים לב מה הקשר ביניהם, האם הם משוחחים על הילדים או שהיא מספרת לו על היחסים איתך או סתם שיחת חולין על יום-יום ועבודה, זה המקום למתוח את הגבולות!
זכור- לאישה גרושה + יש הרבה יתרונות לעומת חסרון בולט אחד- האבא יבוא לפני בגלל הילדים ולא בגלל הרגשות הרומנטיים של האישה.
בהצלחה

קצת מטריד לכאורה שבת זוגך נמצאת בקשר עם גרושה....וגרושה יודע הכל מה קורה בביתכם.

אבל יש להם 3 ילדים....משותפים שגרים איתכם...אתה לא האבא שלהם...לאב יש זכות לדעת היכן גרים הילדים שלו ובאיזה תנאים.

הוא צריך לגלות מעוורבות בחיים שלהם ולא רק פעם ביום הוא פעם בשבוע  כמו שכתבו בתגובות קודמות(מניח שזה מגיבים ללא ילדים).

עדיף לחיות עם בת זוג חמה שנשארת עם יחסים טובים עם בני זוג קודמים...ולא בכסאח..מראה על אופי....יש רק יתרונות לאופי נוח ...אתה גר איתה והיא בת זוגך הנוכחית....אין לך ...כנראה שום סיבה לחשוש...

חסר פרטים בתלונה על הרקע שלך...האם יש ילדים משלך?...האם אתה גם גרוש שנפגעת..מבגידה...? האם לגרושה של בת זוגך ,יש בת זוג חדשה...ועוד...

יתכן שאתה הסיבה שהוא מתקשר...משהו בהתנהגות שלך מעורר בו חשש שתפגע בילדים בצורה כל שהיא ,פיזית או נפשית לכן הוא מתקשר מדאגה....תמיד עצמך במקומו....עצם השאלה כבר מעוררת חדש..לגביך....

חבר יקר ברגע שמתגרשים ואתה בזוגיות חדשה הקשר של הגרוש של אישתך צריך להיות נטו מול הילדים ולא מולה זוגתך  רק במיקרים חריגים ,לכן אם היא ממשיכה עדיף שתפרד היות והיא קשורה עדיין לגרוש ואולי אף נפגשת ללא ידיעתךךךךךךך

קצת מטריד לכאורה שבת זוגך נמצאת בקשר עם גרושה....וגרושה יודע הכל מה קורה בביתכם.

אבל יש להם 3 ילדים....משותפים שגרים איתכם...אתה לא האבא שלהם...לאב יש זכות לדעת היכן גרים הילדים שלו ובאיזה תנאים.

הוא צריך לגלות מעוורבות בחיים שלהם ולא רק פעם ביום הוא פעם בשבוע  כמו שכתבו בתגובות קודמות(מניח שזה מגיבים ללא ילדים).

עדיף לחיות עם בת זוג חמה שנשארת עם יחסים טובים עם בני זוג קודמים...ולא בכסאח..מראה על אופי....יש רק יתרונות לאופי נוח ...אתה גר איתה והיא בת זוגך הנוכחית....אין לך ...כנראה שום סיבה לחשוש...

חסר פרטים בתלונה על הרקע שלך...האם יש ילדים משלך?...האם אתה גם גרוש שנפגעת..מבגידה...? האם לגרושה של בת זוגך ,יש בת זוג חדשה...ועוד...

יתכן שאתה הסיבה שהוא מתקשר...משהו בהתנהגות שלך מעורר בו חשש שתפגע בילדים בצורה כל שהיא ,פיזית או נפשית לכן הוא מתקשר מדאגה....תמיד עצמך במקומו....עצם השאלה כבר מעוררת חדש..לגביך....

אני לא יודע מהיכן ההנחה שלך כי כל מי שהגיב הוא ללא ילדים, אני מקווה שהיא לא מושתתת על "אגו טיפוסי" שאתה כל מבין והשאר בטלים בשישים !!! כך או כך לגרוש ודאי שיש זכות מלאה להיות מעורב בחיי הילדים, אבל גם לבחור ולגברת יש זכות מלאה להינות מפרק ב' וחיי זוגיות מלאים עם הזדמנות לחיות עד כמה שניתן בשניים ולא כשלישייה בזוגיות !! האקס מן הסתם יודע היכן גרה זוגתו לשעבר והילדים, הוא הרי מנהל איתה שיחות על בסיס יומי ואולי על בסיס שעה ! חושש או לא חושש- איך הגעת למסקנה ? הבחור ניסה לשוחח עם זוגתו על הצבת גבולות וכללים משותפים כיאה לכל בן זוג אוהב,מקנא דואג וכ"ו . האקס רוצה מעורבות עם הילדים שישוחח איתם יום יום שעה שעה אבל מכאן ולשיחות בקצב מטורף עם האקסית- בחייך, אם אתה באמת נשוי  + אתה לא באמת מאמין שהוא מתקשר להעביר חוויות על הילדים כל היום, וגם אם כן זה הורס כל סיכוי לזוגיות טובה בהווה של גרושתו ובן זוגה החדש !!!

שני בני הזוג בהווה צריכים לשבת יחד ולקבל החלטות משותפות על כללים ברורים בעניין, אחרת הזוגיות הזו לא תחזיק מעמד, הבחור כבר לא יודע מה לעשות עם עצמו וחבל! חבל שהאקס לא נותן הזדמנות לאישה שהייתה עימו להתחיל חיים חדשים ולהתקדם הלאה.

לחכם שחושב שהמגיבים חסרי ילדים... , טעית בגדול !

ולחכם שטוען שפרק ב' הוא בזוגיות ולא בשלישיה - או, זו הכוונה הרי...

לאבא זכות לדעת היכן גרים ילדיו ומה תנאי המגורים-זה נכון

ההורים צריכים [אם אפשרי] ותלוי בגיל הילדים- לתאם ביקורי האב, לתאם ענייני בריאות והשכלה - זה נכון.

ומצד שני, מבחינת "האב החורג"- הוא לעולם לא יהיה האב האמיתי [למרות שלפעמים הוא פי 1000 יותר אוהב ועוזר מהאמיתי..].

והיות ו"החורג" כבר בזוגיות וגר בבית עם האשה והילדים, תקופה לא מבוטלת.. ,  לגרוש אין מה לחפש שם, אין לו זכות לדעת מה קורה בבית [אלא אם יש אלימות וכדומה חו"ח] ולהתקשר לגרושתו כמה פעמים ביום, לדעת כל מה שקורה בבית, זה ממש לא נורמלי מבחינתי !!!

זה אדם שלא מסוגל לשחרר וכנראה שגם האשה כמוהו והקשר בינהם חזק מאד, בכלל בלי קשר לילדים !!!

ועצם זה שהאשה כעסה עליך, כבר מעיד שאתה לקישוט ושעשוע בבית, הגבר "האמיתי" בחייה.. זה הגרוש שלה...

זו דעתי.

חיה ותן לחיות ! , חייך לעולם והעולם יחייך אליך !!!

לחכם שחושב שהמגיבים חסרי ילדים... , טעית בגדול !

ולחכם שטוען שפרק ב' הוא בזוגיות ולא בשלישיה - או, זו הכוונה הרי...

לאבא זכות לדעת היכן גרים ילדיו ומה תנאי המגורים-זה נכון

ההורים צריכים [אם אפשרי] ותלוי בגיל הילדים- לתאם ביקורי האב, לתאם ענייני בריאות והשכלה - זה נכון.

ומצד שני, מבחינת "האב החורג"- הוא לעולם לא יהיה האב האמיתי [למרות שלפעמים הוא פי 1000 יותר אוהב ועוזר מהאמיתי..].

והיות ו"החורג" כבר בזוגיות וגר בבית עם האשה והילדים, תקופה לא מבוטלת.. ,  לגרוש אין מה לחפש שם, אין לו זכות לדעת מה קורה בבית [אלא אם יש אלימות וכדומה חו"ח] ולהתקשר לגרושתו כמה פעמים ביום, לדעת כל מה שקורה בבית, זה ממש לא נורמלי מבחינתי !!!

זה אדם שלא מסוגל לשחרר וכנראה שגם האשה כמוהו והקשר בינהם חזק מאד, בכלל בלי קשר לילדים !!!

ועצם זה שהאשה כעסה עליך, כבר מעיד שאתה לקישוט ושעשוע בבית, הגבר "האמיתי" בחייה.. זה הגרוש שלה...

זו דעתי.

יפה אמרת חיה !! היטבת לנסח את הדברים כפי שצריך emo_45.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר