מיואשת

שלום לך שמי דוד רביבו וזה מדהים כמה הסיפור הזה דומה לשלנו, והתוצאה אני ישן כבר המון זמן בסלון,לא מתכוון להתפייס! איום בגירושים יתקבל אצלי בשניה אחת,תשאלי מה אני עושה כאן אז יש אהבה ,ובמקביל יש הרגל פעם הריב היה נמשך יומיים כעת הריב הקצר הוא חודשיים ,אז אם בעלך יתרגל לישון בסלון זה יהיה חדר השינה שלו וגם אם תרצי שיחזור לישון לידך בחדר השינה הוא לא יחזור, בקיצור אל תהפכי אדם אהוב לאדם שאהבת !!!!

שלום לך שמי דוד רביבו וזה מדהים כמה הסיפור הזה דומה לשלנו, והתוצאה אני ישן כבר המון זמן בסלון,לא מתכוון להתפייס! איום בגירושים יתקבל אצלי בשניה אחת,תשאלי מה אני עושה כאן אז יש אהבה ,ובמקביל יש הרגל פעם הריב היה נמשך יומיים כעת הריב הקצר הוא חודשיים ,אז אם בעלך יתרגל לישון בסלון זה יהיה חדר השינה שלו וגם אם תרצי שיחזור לישון לידך בחדר השינה הוא לא יחזור, בקיצור אל תהפכי אדם אהוב לאדם שאהבת !!!!

תגידי את עדיין מיואשת או.......

עם תגובה כמו שלך תהיה בטוח שהיא תהיה מיואשת

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אז את/ה ממש לא מכירים נשים ארופאיות. חרוצות עובדות, מתמודדות. בעלות פתיחות והבנה פי כמה מהישראליות שקיבלו כל חייהן חינוך שהגבר צריך לרדוף אחריהן.  האירופאיות מבינות כי גם עליהן יש חובה לדאוג לקשר הזוגי וטיפוחו ולא רק הגבר. על מה אתה מדבר בכלל??? לפי ההצעה שלך לייבא פיליפינם ככל הנראה אתה מתייחס לכל מיני עולים חדשים ועובדים זרים שקיימים במדינה שלנו ומה לעשות, מדובר בחתך אוכלוסיה מן הנמוכים ביותר שקיימים בארצות המוצא שלהם. אם היה להם כל כך טוב והיו משתייכם למעמד יותר גובהה קצת לא היה להם מה לעזוב ולבוא למדינה שלנו... זה לא השוואה בין אישה ישראלית לאירופאית.

יש פתגם שאומר" שאל מנוסה ואל תשאל רופא" ולהלן מניסיוני :
בעבר הייתי נשוי לאישה ממוצא מסוים, שמה שאפיין אותה ואת אחיה הנשואים, זה לעשות "ברוגז" או פרצוף חמוץ ,בכל פעם שמתווכחים או רבים על נושא מסוים ועד שהצד השני לא ימצמץ ראשון אין שום קשר בין בני הזוג, דפוס ההתנהגות הזה מצביע על אדם קטנוני, בעל הערכה עצמית נמוכה, אגואיסט, שמתיש את מערכת הזוגיות ומבזבז זמן יקר מהחיים  ואף פוגע בילדים (על כך יש מחקרים רבים בנושא) ,,אני בטוח שאם יש לו הורים ,את רואה, שהם מתנהגים זה כלפי זו באותה צורה והוא פשוט מחקה (או מחכה) אותם באופן בלתי נשלט, שימי לב, שמה שהיה לפני כ-9 שנים זמן קצר לאחר שנישאתם, אירע גם לפני 8,7,6,5,4,3,2 (המספרים משמאל לימין ) וגם לפני שנה . אני בטוח וגם מבטיח לך, שמה שקורה היום יקרה גם בעוד שנה ,שנתיים, שלוש וכן הלאה.
קשה מאוד לשנות אישיות של אדם ולכן יש שתי ברירות: take it or leave it ,
אם את בחורה צעירה, בטוחה בעצמך ,משכילה ,נאה ,חבל לך לבזבז את זמנך על מריבות בחיים, את צריכה להביט קדימה, ליהנות, לצחוק, לקבל אהבה, חיבוק, סקס, מתנות וכל מה שגבר צריך להעניק לאישה.
אני מראיין אלפי אנשים שמספרים לי על מצבים דומים ורק מעטים מעיזים לקום ,להשאיר את המשחקים המפגרים של הגבר מאחור ולפתוח חיים חדשים, לא לפחד,כי יש חיים טובים גם לאחר מכן .
שוב מדגיש, כל זאת , רק אם את רואה שאין סיכוי לשנות את התנהגותו ,כולל בטיפול זוגי שבו יובהר לו שעליו לעשות סוויץ' ולהחליף דיסקט ,אם גם זה לא יעזור,  אז קומי ועשי מעשה ,שיהיה בהצלחה יקירה.

אני רוצה לראות גבר אחד רומנטיקן, זה אחד החסרונות שיש בגברים, עכשיו הם גם לא ילמדו איך להיות כאלו....

אני בתור אישה צריכה תמיד לפייס, להתחנן, להזכיר מתי יש ימי הולדת, יום נישואים, יום שנה.. וכו' וגם רק אז אולי יש איזה שוקולד שהוא קנה במכולת ומכניס לתיק... אז סבבה זה הפתעה נחמדה אבל מה אם ליזום יציאות משותפות שנגמרות בסקס פרוע ברכב...?? מה עם איזה זר פרחים סתם כי בא לך להפתיע?? לרוב ואני מדגישה לרוב הגברים דואגים לפושפוש שלהם ולדאוג לקבל את זה ולא מעניין אותם אם הם פגעו באישה שלהם שניה לפני.... בדר"כ הם רגישים וחביבים רק לפני החתונה אח"כ כאילו נשכחה מהם התורה הזאת חחח

ואאאווייי החלום שלי גבר רומנטיקן להשפך עליו באהבה להתנמס לו בידיים וקל לפנק אותי..... חלוםםםםםם....

יקירתי זוהי בדיוק הגישה שמובילה לאבדון של זוגות ישנם גברים רומנטיקנים כמוני וכמו החתול שמעיד על עצמו וגם האישה הישראלית נוטה לנחות למקומות נינוחים מדי ולא אפרט אין להאשים אף צד יש לשמר הזוגיות מכל הצדדים ולא לצאת בהאשמות.

אני ובעלי יחד כבר יותר מ 10 שנים.
מאז ומתמיד כשרבנו אני הייתי הצד המפייס. תמיד הוא בטוח שהוא צודק (וגם אני, שהרי לא היה ריב אם לא כך). נדירות הפעמים שבהן ביקש סליחה או לקח אחריות על החלק שלו בריב. בריב האחרון שהיה לפני מספר ימים הוא עבר לישון בסלון ומאז ישן שם. אנחנו מדברים על דברים שוטפים ומלבד זאת אין תקשורת. נמאס לי להיות המפייסת אבל אני יודעת שהרגלתי אותו לכך. אני רוצה לשנות את זה ולא יודעת איך. יש לי הרגשה שהדרך היחידה היא בפיצוץ ואיום להתגרש. אני חוששת שיגיד לי שאין לו בעיה ואם אני רוצה להתגרש זה מה שיקרה (האגו שלו עצום). אני לא מוכנה עדיין לצעד כזה באמת. אהבה יש בינינו וכשאנחנו לא בריב אז כן טוב לנו.. אז איך אני משנה את ההרגל הזה? ואיך אני גורמת לכך שיפסיק לישון בסלון?

תהיי בטוחה שגם הוא רוצה לחזור לישון איתך, ולא בסלון. אבל, ברור שיש פה כעס של שניכם. רק חבל שפתרונות שלך הם בכיוון ההרס ולא בנייה. את רוצה שהוא יקח אחריות על הצד שלו במריבה ושתשבו ותפיקו לקחים...אז תזמי את זה.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

ראיתי בסרט בחורים בגילי, מה את רוצה להגיד שגם הם לומדים קבלה.

אתה אמרת, מצאתי פתרון וטוב לי. מעניין אם טוב לצד השני שאתה מנצל פשוט.

http://www.newland.co.il/daf_nehita

מה אתם חושבים על זה?

מה תעשי עם הצדק לבד,

ממליץ להיות האשה המפייסת כי גדול השלום מעל הכל,

תזכרי את הרגעים היפים, זה כבר יתן לך מוטיבציה.

תתלבשי פגז עם עקבים, תתאפרי פצצה ואם צריך גם פן.

תגידי לו בתמימות שאת הולכת לחברה ותלכי לחברה אחרת, תגידי לו שאת צריכה ללכת דחוף לאמא שלך ותלכי למקום אחר

כדי לא להשתעמם את לא חייבת לבגוד תמצאי משהו אחר למשל: קורס קצר מעניין, חברה אחרת, עבודה קטנה מהצד כל מיני

אבל העיקר שישתגע מזה שיחפש אותך ויבין שאת משקרת ומסתירה ..

כמו ששר קובי פרץ בלבלי אותו בלבלי אותו שלא יוכל לישון - כך הוא יהיה מטורף עלייך וישתגע.

ובחיים אל תודי שעשית בכוונה מקסימום תאמרי שלא היה איכפת לך מה הוא חושב כי לא הייתם בקשר כל כך טוב.

חוקר פרטי בגידות

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר