מיואשת

דרך שיחה . תציגי את הדברים כפי שכתבת במקום לפנות לתגובות. תשמעי את תגובתו אבל בלי איומים. הכל בנחת.

צודק. הנשים הישראליות ממורמרות, נקמניות וחושבות רק על עצמן. לכו תראו כמה רווקות בנות 35-40 מסתובבות רק שמישהו יזרוק להן עצם... חחחחחח.

אתה צודק ! אני מכיר מספר דומה של גברים ישראלים ממורמרים ומתוסכלים המחפשים בדיוק כמו שתיארת גם שמישהי תזרוק עצם או כל דבר אחר emo_02.png אז אולי נביא לכאן גם פיליפינים לנשים הישראליות ? זה שיש תיסכול אני מניח שזה משליך על שני המינים נשים וגברים במידה שווה ! אבל בגדול הנשים הישראליות מתאימות כמו כפפה לגבר הישראלי, אחרי הכל איזו סוג של נשים יכולות להתמודד עם האופי שלנו אם לא הישראליות ? רוב הנשים בישראל עובבדות פי  אם לא יותר מהגבר הישראלי- הן גם עובדות ומפרנסות, באותו מקום עבודה שיש בו גבר הישראלי שבד"כ מקבל גם משכורת יותר גבוהה משלהן רק מכיוון שהוא גבר, הן צריכות להתמודד עם השטויות שלנו ואחרי הכל מגיעות הבייתה מבשלות מנקות, מגדלות ילדים, בערב בא הבעל הבייתה גם מבקש יחס אתה מבין ? ועוד היא צריכה להיראות רעננה ומטופחת שכן אלו חלק מהדרישות של הגבר הישראלי, איפה תמצא סופר אישה כזאת כמו הישראלית בשבדיה ? הנשים מאירופה או אמריקה ממזמן היו קורסות או זורקות את הבעל. מצד שני גם אנחנו הגברים מיוחדים בפני עצמינו משאר הגברים בעולם בכושר אילתור שיש לנו ההומור, החום והפתיחות העניין הוא כמו שאמרת כשיש מירמור או תיסכול שום מנטאליות או מין זכר או נקבה לא יעזרו !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

כולם יספרו שאין פתרון ונדרש ייעוץ חיצוני. הדרך הפשוטה ביותר היא לדבר והרבה מבלי להגיע לאין מוצא. תמיד יש מוצא, מוצא יכול להיות גם וויתור של אחד הצדדים. המלצתי ואין לי מושג מדוע אני כותב (פעם ראשונה בחיים שאני מגיב) . היא פשוט לדבר והרבה, כיוון שעדין יש אהבה יש על מה לדבר. בהצלחה עם הרבה דיבורים, ברוגז איומים מכות וקללות לא פותרות דבר. בהצלחה עם דיבורים בוגרים.

כולם יספרו שאין פתרון ונדרש ייעוץ חיצוני. הדרך הפשוטה ביותר היא לדבר והרבה מבלי להגיע לאין מוצא. תמיד יש מוצא, מוצא יכול להיות גם וויתור של אחד הצדדים. המלצתי ואין לי מושג מדוע אני כותב (פעם ראשונה בחיים שאני מגיב) . היא פשוט לדבר והרבה, כיוון שעדין יש אהבה יש על מה לדבר. בהצלחה עם הרבה דיבורים, ברוגז איומים מכות וקללות לא פותרות דבר. בהצלחה עם דיבורים בוגרים.

emo_121.png על הפעם הראשונה שאתה כותב emo_01.png

כתבת דברים מאוד מענינים ואתה בהחלט צודק שהדרך הפשוטה היא לשבת ולשוחח, אבל אני נאלץ לחלוק עליך, לא תמיד יש את היכולת לשוחח ובטח שלא תמיד היכולת הזו בשליטתך, מה עושים כשאחד מבני הזוג לא מעוניין בצורה שיטתית או שאינו מתיחס אליך ולרגשות שלך ומבטלן כמחי יד ? שקלל התנהגות שכזו בנוסף לחוסר הערכה ואחרי כמה זמן תקבל מצב שהוא ממש בלתי הפיך, האמת שתמיד יש פתרון ומוצא לכל מצב: או שהולכים ליעוץ חיצוני ואם יש אפשרות לפתור ע"י שיחה עם הבן זוג בבית מה טוב, או שפשוט מכריזים על הזוגיות הזו כפשיטת רגל ועושים פירוק שותפות !! זוגיות שאין בה תשתית תקשורת בסיסית ואין שום דרך לתקשר בד"כ נידונה לפירוק וזה רק עניין של זמן אלא אם כן אחד מבני הזוג מסיבותיו שלו בוחר להישאר בה אבל עם הקרבת האושר הפנימי שלו

ברוך הבא אגב ותמיד כיף לשמוע עוד ועוד דעות מגוונות ומלאות טעם, ואתה לחלוטין מלא בטעם !!!

יש פתגם שאומר" שאל מנוסה ואל תשאל רופא" ולהלן מניסיוני :
בעבר הייתי נשוי לאישה ממוצא מסוים, שמה שאפיין אותה ואת אחיה הנשואים, זה לעשות "ברוגז" או פרצוף חמוץ ,בכל פעם שמתווכחים או רבים על נושא מסוים ועד שהצד השני לא ימצמץ ראשון אין שום קשר בין בני הזוג, דפוס ההתנהגות הזה מצביע על אדם קטנוני, בעל הערכה עצמית נמוכה, אגואיסט, שמתיש את מערכת הזוגיות ומבזבז זמן יקר מהחיים  ואף פוגע בילדים (על כך יש מחקרים רבים בנושא) ,,אני בטוח שאם יש לו הורים ,את רואה, שהם מתנהגים זה כלפי זו באותה צורה והוא פשוט מחקה (או מחכה) אותם באופן בלתי נשלט, שימי לב, שמה שהיה לפני כ-9 שנים זמן קצר לאחר שנישאתם, אירע גם לפני 8,7,6,5,4,3,2 (המספרים משמאל לימין ) וגם לפני שנה . אני בטוח וגם מבטיח לך, שמה שקורה היום יקרה גם בעוד שנה ,שנתיים, שלוש וכן הלאה.
קשה מאוד לשנות אישיות של אדם ולכן יש שתי ברירות: take it or leave it ,
אם את בחורה צעירה, בטוחה בעצמך ,משכילה ,נאה ,חבל לך לבזבז את זמנך על מריבות בחיים, את צריכה להביט קדימה, ליהנות, לצחוק, לקבל אהבה, חיבוק, סקס, מתנות וכל מה שגבר צריך להעניק לאישה.
אני מראיין אלפי אנשים שמספרים לי על מצבים דומים ורק מעטים מעיזים לקום ,להשאיר את המשחקים המפגרים של הגבר מאחור ולפתוח חיים חדשים, לא לפחד,כי יש חיים טובים גם לאחר מכן .
שוב מדגיש, כל זאת , רק אם את רואה שאין סיכוי לשנות את התנהגותו ,כולל בטיפול זוגי שבו יובהר לו שעליו לעשות סוויץ' ולהחליף דיסקט ,אם גם זה לא יעזור,  אז קומי ועשי מעשה ,שיהיה בהצלחה יקירה.

לדבר

ולדבר

ולדבר

ולעניין הסקס:גם נשים צריכות סקס

וגם אנחנו יודעים להעניש

בעבר הייתי נשוי לאישה ממוצא מסוים, שמה שאפיין אותה ואת אחיה הנשואים, זה לעשות "ברוגז" או פרצוף חמוץ ,בכל פעם שמתווכחים או רבים על נושא מסוים ועד שהצד השני לא ימצמץ ראשון אין שום קשר בין בני הזוג, דפוס ההתנהגות הזה מצביע על אדם קטנוני, בעל הערכה עצמית נמוכה, אגואיסט, שמתיש את מערכת הזוגיות ומבזבז זמן יקר מהחיים  ואף פוגע בילדים (על כך יש מחקרים רבים בנושא) ,,אני בטוח שאם יש לו הורים ,את רואה, שהם מתנהגים זה כלפי זו באותה צורה והוא פשוט מחקה (או מחכה) אותם באופן בלתי נשלט, שימי לב, שמה שהיה לפני כ-9 שנים זמן קצר לאחר שנישאתם, אירע גם לפני 8,7,6,5,4,3,2 (המספרים משמאל לימין ) וגם לפני שנה . אני בטוח וגם מבטיח לך, שמה שקורה היום יקרה גם בעוד שנה ,שנתיים, שלוש וכן הלאה.
אם את בחורה צעירה, בטוחה בעצמך ,משכילה ,נאה ,חבל לך לבזבז את זמנך על מריבות בחיים, את צריכה להביט קדימה, ליהנות, לצחוק, לקבל אהבה, חיבוק, סקס, מתנות וכל מה שגבר צריך להעניק לאישה.
אני מראיין אלפי אנשים שמספרים לי על מצבים דומים ורק מעטים מעיזים לקום ,להשאיר את המשחקים המפגרים של הגבר מאחור ולפתוח חיים חדשים, לא לפחד,כי יש חיים טובים גם לאחר מכן .
שוב מדגיש, כל זאת , רק אם את רואה שאין סיכוי לשנות את התנהגותו ,כולל בטיפול זוגי שבו יובהר לו שעליו לעשות סוויץ' ולהחליף דיסקט ,אם גם זה לא יעזור,  אז קומי ועשי מעשה ,שיהיה בהצלחה יקירה.

אני רוצה לראות גבר אחד רומנטיקן, זה אחד החסרונות שיש בגברים, עכשיו הם גם לא ילמדו איך להיות כאלו....

אני בתור אישה צריכה תמיד לפייס, להתחנן, להזכיר מתי יש ימי הולדת, יום נישואים, יום שנה.. וכו' וגם רק אז אולי יש איזה שוקולד שהוא קנה במכולת ומכניס לתיק... אז סבבה זה הפתעה נחמדה אבל מה אם ליזום יציאות משותפות שנגמרות בסקס פרוע ברכב...?? מה עם איזה זר פרחים סתם כי בא לך להפתיע?? לרוב ואני מדגישה לרוב הגברים דואגים לפושפוש שלהם ולדאוג לקבל את זה ולא מעניין אותם אם הם פגעו באישה שלהם שניה לפני.... בדר"כ הם רגישים וחביבים רק לפני החתונה אח"כ כאילו נשכחה מהם התורה הזאת חחח

ואאאווייי החלום שלי גבר רומנטיקן להשפך עליו באהבה להתנמס לו בידיים וקל לפנק אותי..... חלוםםםםםם....

הפתרון הטוב ביותר...

בזמן שהוא בסלון תבואי אליו בלבוש מינימלי...

הוא השאל מה מי מו .. אל תעני...

הורידי לו את התחתונים ותני לו מציצה של החיים....

הושיטי לו יד וקחי אותו לחדר השינה..

אחרי סקס טוב .. תדברו קצת..

הוא לא יחזור לסלון יותר

אני רוצה לראות גבר אחד רומנטיקן, זה אחד החסרונות שיש בגברים, עכשיו הם גם לא ילמדו איך להיות כאלו....

אני בתור אישה צריכה תמיד לפייס, להתחנן, להזכיר מתי יש ימי הולדת, יום נישואים, יום שנה.. וכו' וגם רק אז אולי יש איזה שוקולד שהוא קנה במכולת ומכניס לתיק... אז סבבה זה הפתעה נחמדה אבל מה אם ליזום יציאות משותפות שנגמרות בסקס פרוע ברכב...?? מה עם איזה זר פרחים סתם כי בא לך להפתיע?? לרוב ואני מדגישה לרוב הגברים דואגים לפושפוש שלהם ולדאוג לקבל את זה ולא מעניין אותם אם הם פגעו באישה שלהם שניה לפני.... בדר"כ הם רגישים וחביבים רק לפני החתונה אח"כ כאילו נשכחה מהם התורה הזאת חחח

ואאאווייי החלום שלי גבר רומנטיקן להשפך עליו באהבה להתנמס לו בידיים וקל לפנק אותי..... חלוםםםםםם....

אין לי שמץ של מושג אילו גברים ראית או הכרת אך מכאן ועד להכללה גורפת ??? יקירתי אני רומנטיקן וכמוני גברים רבים וכך גם הנשים, העניין הוא שרומנטיקה לא נמשכת לנצח כל עוד צריך לשלם חשבונות,לפרנס, לגדל ילדים ועוד , אבל מכאן ועד להכללות ??? בשביל רומנטיקה צריך לעבוד קשה ולהשקיע שני הצדדים גם הגבר וגם האישה

אם הגבר שלך לא רומניטקן סימן שאת לא מוציאה ממנו את הרומנטיקה ! בשביל רומנטיקה צריכים שניים !! עם גישה כמו שלך לא פלא שאת לא מוצאת רומנטיקה בבן זוגך, ואת לא תמצאי באף גבר כי יש לך סטראוטיפים emo_35.png

חפשי  לך אהבה אחרת, אם הוא ישן בסלון כנראה, שלא אכפת לו.

למיואשת שלום!

נתחיל מהסוף

תזמיני סושי או מה שאתם אוהבים

אל תראי לו עשי זאת כשלא יהיה בבית,

המתיני שירדם

לכי בשקט הכיני שולחן מול הספה

הכיני הכול כולל איזה בקבוק שמפניה

יש היום כאלו   טעימים להפליא בכוהל נמוך,

שני גביעים, שני נרות

תלבשי כותונת סקסית אחרי שתעשי אמבט ריחני

תתאפרי תתבשמי בבושם שהוא אוהב

ואז לכי לסלון ו-"תאנסי" אותו מאהבה

ממש כך

תבצעי בו מעשה אהבה בנועם בעדינות

לאט עד שתטריפי את חושיו

הוא בעלך הוא אולי הלך לסלון שתרדפי אחריו?

עשי זאת באהבה

במקום לריב ולהציע גירושין,

הרי את לא רוצה להיתגרש וגם לא הוא(אחרת היה עוזב את הבית ורץ לעורך דין ופותח תיק..)

אז תהיי אישה

עשי אהבה במקום מלחמה

הוא יהיה מאולף

תאכלו בכיף אחרי הסקס

ותשוחחו

תנסי בנועם להסביר לו

שאת אוהבת אותו עד כלות

לא רוצה לריב איתו

רוצה לשוחח להסכים על דברים יחד

בוא ננסה

בוא נשנה את הגישה

אנחנו אוהבים לא?

רוצים משפחה מקסימה ואוהבת וכיף

אז בוא לא נריב גם אם לא נסכים ננסה לפתור בעיות

הרי אנחנו לא נילחמים מול אויב

אלא מדברים אם אוהב

וכשיש אהבה

עדיף באהבה

ואז בקשי בוא למיטה

לא יכולה לישון בלעדיך

חולמת עליך

אתה חסר

כל מה שגבר אוהב לשמוע

וכמובן אישה רוצה לא פחות

עדיף אהבה  ממלחמה

והיה והוא ידחוף אתך בגסות

לא ישתף פעולה

אולי בהתחלה יבהל אז בעדינות

תסבירי שאת חושקת והוא חסר לך נורא

מגעו ליטופיו אהבתו הם חייך

אין גבר אוהב שלא יעתר לאהבת רעייתו

אם לא ירצה אם יהיה גס

אם הכול ילך פארש והוא לא ישתף פעולה וידחה אותך בגסות

ואיני מאמינה שזה יקרה

אבל נניח לרגע שיעלוב בך יצעק או מה

ואז לכי למיטה אל תתווכחי ביכלל אל תעני

לכי למיטה

אם לא יבוא אחריך לתנות איתך אהבים

ולא יצטער על התנהגותו

אז תדעי שאתם בדרך לגירושין או פרוד או מה

אולי יש לו אחרת

אולי הוא אוהב גברים

תצטרכי להיות רגועה

גם אם יעלוב בך

ולאסוף הוכחות

מספרי טלפון ,חשבונות רכב דירה הכול

לצוטט וכל שצריך ורצוי באמת הדרכת עורך דין!

מקווה שהעצה בהתחלה תפתור את הבעיה

ותאמיני לי מה שהיום מרגיז אותך והוא מתעקש

עוד כמה שנים תראי איזה שטויות היו אלו

וחבל היה לריב עליהן ומי יזכור מי היה צודק ועל מה.....

אז יאללה לעבודה

יש לך פרוייקט שאת צריכה להצליח בו

להשיב את שלום הבית גם אם את צודקת

אבל אם צדק על שטויות לא הולכים לקנות אוכל לילדים

ולא לבנק ולא ישנים במיטה,

אז תתגמשי גם אם את צודקת

כשהוא יראה מה את מוכנה לעשות בשבילו בשביל האהבה

הוא יחשוב ואולי תוכלו לשוחח על הכול בנועם

הסבירי לו שכל בעיה אפשר לפתור בדו שיח

בלי כעס בלי מי צודק או לא הרי אתם לא ילדים קפיש??

יאללה בהצלחה

ואשמח אם  תדווחי לנו שהחברה פה ידעו שיש דרך אחרת

מכעס וגרושין

דרך האהבה!

ואםJHHUL זה הולך יותר טוב!

תהיי בשקט ותתמודדי מתוקה....

אני ובעלי יחד כבר יותר מ 10 שנים.
מאז ומתמיד כשרבנו אני הייתי הצד המפייס. תמיד הוא בטוח שהוא צודק (וגם אני, שהרי לא היה ריב אם לא כך). נדירות הפעמים שבהן ביקש סליחה או לקח אחריות על החלק שלו בריב. בריב האחרון שהיה לפני מספר ימים הוא עבר לישון בסלון ומאז ישן שם. אנחנו מדברים על דברים שוטפים ומלבד זאת אין תקשורת. נמאס לי להיות המפייסת אבל אני יודעת שהרגלתי אותו לכך. אני רוצה לשנות את זה ולא יודעת איך. יש לי הרגשה שהדרך היחידה היא בפיצוץ ואיום להתגרש. אני חוששת שיגיד לי שאין לו בעיה ואם אני רוצה להתגרש זה מה שיקרה (האגו שלו עצום). אני לא מוכנה עדיין לצעד כזה באמת. אהבה יש בינינו וכשאנחנו לא בריב אז כן טוב לנו.. אז איך אני משנה את ההרגל הזה? ואיך אני גורמת לכך שיפסיק לישון בסלון?

היי מיואשת, 

תשתדלי לא להסתכל על כך זאת תמיד את הצד שמפייס (למרות שאני מבין את התסכול שלך), הרי יש לך אינטרס חיובי וזה לסדר את

"העניינים" ביניכם.

קיבלת המון המלצות, חלקם להמתין ולתת לזה לעבור וחלקם להתמודד ולשוחח איתו על זה.

את מכירה אותו יותר טוב מכולנו ואם הוא נכנס לאגו, אחד מן הדברים שכן ניתן לעשות, זה לחבק. לתת חום.

ללחוש לו שאת אוהבת אותו ושלא ישן בסלון. זה לא עושה לך טוב לראות אותו ככה.

ולהסביר לו (אם הוא במגננה כמו ילד קטן, כמו שאנחנו הגברים יודעים להיות emo_01.png) שגם אם הוא כועס עליך, זה לגיטימי לכעוס.

זה בסדר לכעוס. ככה זה בזוגיות. מושכים "בחבל" אחד של השני, אבל...

לא לישון בסלון, לא - לא לדבר כמה ימים עד יעבור זעם, זה לא הפתרון הכי טוב (למרות שהוא סוג של..).

תשאלי..

על מה אתה כועס כל כך שאתה לא רוצה לישון בסלון?

אתה עדיין אוהב?

גם אם זה יהיה קשה לו להתמודד עם השאלות (ולחלק מהגברים כן קשה כשדוחפים אותם לפינה).

לסיכום:

את מכירה אותו הכי טוב,

קחי לך את מגוון העצות והטיפים שקיבלת..

חשבי על כך.

בהצלחה emo_01.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

תגידי את עדיין מיואשת או.......

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: