מיואשת

מיואשת יקרה. אני מקווה שתשובתי לא תהיה כ"חפירה", כמו שבנותי אומרות. אך הייתי חייבת להגיב. קודם כל את לא צריכה להרגיש אשמה שאת ותרנית, הצד המפייס. יש אנשים שאינם יודעים לריב, זו גם מיומנות. כנראה שלא היה לו מודל מהבית של הורים שרבים ומתפייסים ולכן הוא אינו מסוגל מיוזמתו, ואני חושבת שאנשים עם גאווה הינם עם קבעות מחשבתי. גם אני מפייסת. אני נותנת לעצמי יום/יומיים להירגע, לעבד את כל הנתונים. אני רושמת בדף כל מה שמפריע לי ובסוף יוזמת את "השיחה". יש לי כמה עיצות.

א. כפי שפעם דודה של בן זוגי שיחיה (אני גם לא אוהבת את המילה בעל) אמרה לי, לא משנה אם רבתם, תמיד תשנו באותו מיטה ולמעט פעמיים (שקשורות לשיעול (שלי) ונחירות (שלו) לא נטשתי את המיטה הזוגית.

ב. רשום לזכור שתמיד יש עוד צד, ושההגנה הטובה ביותר- של כל צד - תמיד הינו ההתקפה. לכן לא לבוא בטענות אלא לפי ניסוחים בסגנון "אני רוצה לשתף אותך במה שאני מרגישה, כי על מה שאת מרגישה הוא לא יוכל לבוא בטענות. גם הוא ישתף אותך במה שהוא מרגיש ובסוף תראי שלפעמים/יכול להיות  שהתגובות שלו באות בגלל משהו שגם את שידרת. לכן יש תמיד מצב של win win situation . ויכול להיות שרק את צודקת. אני לא תופסת שום צד. אני אומרת שתמיד - אבל תמיד - הבעיה ב"תקשורת", גם הריבים הגדולים התחילו בגלל שטות. אני מכירה זוגות שהתגרשו, והטריגר הסופי היה על משהו ממש דבילי. מה שקדם לזה היה בדרך כלל מטענים שנצברו ונצברו - עד שבסוף הכל נדלק.

ג. להכניס קצת הומור. לנו יש משפט שלמעשה עוזר - זה לקוח מסדרה שאהבתי סנפלד. פרק על no soup for you -soupnazi

אז, כשאני ממש כועסת זה או הוא או אני - no sex today/no blow job today  ותתפלאי זה עוזר להתחיל "לרדת קצת מהענף הגבוה שעליו כל אחד טיפס".

בנימה אופטימית זו, אני מציעה לך להכין רשימה של כל הדברים שמציקים לך, לתכנן מה לומר ללא האשמות - אלא לנהל "דו שיח", ולנסות להבין מה ולמה הכל התחיל. אני מתבססת על העובדה שאמרת שיש אהבה, אז יש תקווה.

יום טוב emo_02.png

מיואשת יקרה. אני מקווה שתשובתי לא תהיה כ"חפירה", כמו שבנותי אומרות. אך הייתי חייבת להגיב. קודם כל את לא צריכה להרגיש אשמה שאת ותרנית, הצד המפייס. יש אנשים שאינם יודעים לריב, זו גם מיומנות. כנראה שלא היה לו מודל מהבית של הורים שרבים ומתפייסים ולכן הוא אינו מסוגל מיוזמתו, ואני חושבת שאנשים עם גאווה הינם עם קבעות מחשבתי. גם אני מפייסת. אני נותנת לעצמי יום/יומיים להירגע, לעבד את כל הנתונים. אני רושמת בדף כל מה שמפריע לי ובסוף יוזמת את "השיחה". יש לי כמה עיצות.

א. כפי שפעם דודה של בן זוגי שיחיה (אני גם לא אוהבת את המילה בעל) אמרה לי, לא משנה אם רבתם, תמיד תשנו באותו מיטה ולמעט פעמיים (שקשורות לשיעול (שלי) ונחירות (שלו) לא נטשתי את המיטה הזוגית.

ב. רשום לזכור שתמיד יש עוד צד, ושההגנה הטובה ביותר- של כל צד - תמיד הינו ההתקפה. לכן לא לבוא בטענות אלא לפי ניסוחים בסגנון "אני רוצה לשתף אותך במה שאני מרגישה, כי על מה שאת מרגישה הוא לא יוכל לבוא בטענות. גם הוא ישתף אותך במה שהוא מרגיש ובסוף תראי שלפעמים/יכול להיות  שהתגובות שלו באות בגלל משהו שגם את שידרת. לכן יש תמיד מצב של win win situation . ויכול להיות שרק את צודקת. אני לא תופסת שום צד. אני אומרת שתמיד - אבל תמיד - הבעיה ב"תקשורת", גם הריבים הגדולים התחילו בגלל שטות. אני מכירה זוגות שהתגרשו, והטריגר הסופי היה על משהו ממש דבילי. מה שקדם לזה היה בדרך כלל מטענים שנצברו ונצברו - עד שבסוף הכל נדלק.

ג. להכניס קצת הומור. לנו יש משפט שלמעשה עוזר - זה לקוח מסדרה שאהבתי סנפלד. פרק על no soup for you -soupnazi

אז, כשאני ממש כועסת זה או הוא או אני - no sex today/no blow job today  ותתפלאי זה עוזר להתחיל "לרדת קצת מהענף הגבוה שעליו כל אחד טיפס".

בנימה אופטימית זו, אני מציעה לך להכין רשימה של כל הדברים שמציקים לך, לתכנן מה לומר ללא האשמות - אלא לנהל "דו שיח", ולנסות להבין מה ולמה הכל התחיל. אני מתבססת על העובדה שאמרת שיש אהבה, אז יש תקווה.

יום טוב emo_02.png

emo_01.png מסכים איתך ! איזו השקעה אגב !! בכל אופן בואי נקווה שההמלצות שלך יסייעו לה, אני מאמין שכן בעיקר חלק ג' עם ההומור למרות שיש לי בעיה עם השימוש בסקס כאמצעי הענשה אלא אם כן כל המטרה היא לפיוס !!!

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

הכח  שלקחתם  בממרמה  כאילו  אתם  שולטות  טוב  לכם  תישן  במיטה  לא  טוב  לכם  תישן  בסלון  רק  הורס  אותכם  ומרעייה  אוהבת  אתן  הופכות  לסוהרות  עים  עונשים    השוט  אצלכם  וזה  טעות  אגב  אני  פתרתי  את   הבעייה  מיזמן  יש  לי  אישה  פליפנית  ואני  מאושר    וטוב  לי 

שמואל ! אני מאוד מסכים איתך שזה דיי מקומם השימוש בסקס או ספה כדרך להעניש או לנקום בנו הגברים, אך אני נאלץ לחלוק עליך בנוגע לדבר אחר : אני מעדיף תוצרת כחול לבן, אם לך הזוגיות פורחת אז אני מאחל לך עוד הרבה שנים של שגשוג ואושר ולא משנה מהיכן בת זוגתך, אבל מכאן ועד הכללה גורפת או קריאה נגד בנות ישראל, אני מעדיף לעמוד לצד הדגל ובוחר בעיניים עצומות עם שינה על הספה בתוצרת שלנו כחול לבן emo_02.png

שלום רב לך, מבין השורות למדתי שקיימת עדיין אהבה בינכם ויש תקווה, ולכן מסכים מאוד עם חיים, גם אני מאמן אישי ומשפחתי, וכמובן מאמין שבידי המאמנים היכולת לסייע לזוגיות שבינכם בהליך לא ארוך שיניב תוצאות מהירות ויסייע בידכם לדלג על מהמורות כאלה בהווה ובעתיד. למאמן יש את היכולת למוסס התנגדויות אם בכלל קיימות במי מבני הזוג לתהליך שכזה וכבר בפגישה הראשונה. ו..כמי שעוסק גם בקיצון השני כעו"ד המומחה בתחום לא הייתי ממליץ לפוצץ" את היחסים שבינכם כבר, מאוד (נורא) קל להרוס ומהר מה שנבנה על ידיכם לאורך זמן רב. לכן, חוזר שנית על ההמלצה ללכת להליך אימון זוגי שיעבוד עימכם ובעיקר על סגנון התישורת בינכם  המון אמפטיה והצלחה. ממני מאמן אישי וזוגי.

אני חייבת לחדד משהו,זה לא שנשים משתמשות בסקס כשהן כועסות, זה משום שנשים חושבות/מרגישות אחרת. גם מבחינה אנאטומית איבר מינו של הגבר הינו חיצוני ולכן מבחינתו אין קשר בין סקס לבין מריבה עם האשה. אצנו זה כל כך פנימי, שמה לעשות שזה פשוט לא מסתדר. כשאנו כועסות/עצובות/ אין לנו חשק.  גברים ממאדים ונשים מנוגה emo_01.png  נשים צריכות פסק זמן, תהליך של פיוס כדי להיות בראש נקי, ואז הן פנויות. זה לא שאנו "מענישות", תתיחסו לזה כזה time out.

אני חייבת לחדד משהו,זה לא שנשים משתמשות בסקס כשהן כועסות, זה משום שנשים חושבות/מרגישות אחרת. גם מבחינה אנאטומית איבר מינו של הגבר הינו חיצוני ולכן מבחינתו אין קשר בין סקס לבין מריבה עם האשה. אצנו זה כל כך פנימי, שמה לעשות שזה פשוט לא מסתדר. כשאנו כועסות/עצובות/ אין לנו חשק.  גברים ממאדים ונשים מנוגה emo_01.png  נשים צריכות פסק זמן, תהליך של פיוס כדי להיות בראש נקי, ואז הן פנויות. זה לא שאנו "מענישות", תתיחסו לזה כזה time out.

אופס זה נשלח פעמיים

הכח  שלקחתם  בממרמה  כאילו  אתם  שולטות  טוב  לכם  תישן  במיטה  לא  טוב  לכם  תישן  בסלון  רק  הורס  אותכם  ומרעייה  אוהבת  אתן  הופכות  לסוהרות  עים  עונשים    השוט  אצלכם  וזה  טעות  אגב  אני  פתרתי  את   הבעייה  מיזמן  יש  לי  אישה  פליפנית  ואני  מאושר    וטוב  לי 

שמואל ! אני מאוד מסכים איתך שזה דיי מקומם השימוש בסקס או ספה כדרך להעניש או לנקום בנו הגברים, אך אני נאלץ לחלוק עליך בנוגע לדבר אחר : אני מעדיף תוצרת כחול לבן, אם לך הזוגיות פורחת אז אני מאחל לך עוד הרבה שנים של שגשוג ואושר ולא משנה מהיכן בת זוגתך, אבל מכאן ועד הכללה גורפת או קריאה נגד בנות ישראל, אני מעדיף לעמוד לצד הדגל ובוחר בעיניים עצומות עם שינה על הספה בתוצרת שלנו כחול לבן emo_02.png

כל הכבוד OK,

יש מי שנוהג בשיטת " נכוה ברותחין נזהר בצוננין ". גם אני לא בעד השיטה הזו. אם נכווית מישראלית תפנה לפיליפינית או אחרת..

תאמין לי שבסוף הם קצה נפשם גם בזרה והם מחפשית מאהבת ישראלית.

מהיכרותי בדומים.

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

לכל אלו שאינן / ם אוהבות / אוהבים את המילה בעלי ולא הביאו את המילה הנכונה... אזי להלן: הושע פרק ב' פסוק יח' ..

וְהָיָה בַיּוֹם-הַהוּא נְאֻם-יְהוָה, תִּקְרְאִי אִישִׁי; וְלֹא-תִקְרְאִי-לִי עוֹד, בַּעְלִי.

וכל מי שיטרח לקרוא את המשכו של פסוק זה במקום הנכון יוכל לראות כי כל אשה שתחדל מלקרוא לאישה "בעלי " מקרבת את הגאולה.

אישה (אל"ף יו"ד שי"ן ה"א ) = האיש שלה.

אשה = אשתו אשתך אשתי ..... ובשום אופן לא אישתי.

ומי שינסה לחפש בגוגל את המילה אישתי ... גוגל יתקן אותו אבל יוכיח כמה כולנו כרובנו מחטיאים (תרתי משמע) כתוצאה של חוסר מודעות למילה שיש לנו איתה ברית בלשון הקודש בלה בלה בלה ...              

ואפילו תיקון טעות בדבר ה"קטן" הזה והכנסתו לכרטיס הזיכרון של המודעות, נותן תמורה במרחב המעלות ולא רק תמורה נקודתית של  שימוש במילה אהובה במקום במילה שאינה אהובה.

ואת גברת מיואשת ... אם תספרי לנו על מה ולמה את ואישך רבים ... (ילדים? פרנסה? שיוויון בנטל? סקס? וכיוצ"ב) אזי אולי יהיה מצב שאחת/ד ימציאו פתאום פתרון יצירתי כלשהו.

בהצלחה 

שלום לך יקירה,

אני מציעה לך לשמור על מסגרת הנישואין  מכמה טעמים:

אני יועצת נישואין ומאמינה במוסד הזה למען הזוג ולמען הילדים אם ישנם.זוג שאוהב שחי יחדיו שיחיה באושר ולא יראה זאת כמשהו שבשגרה.

אני ,לצערי, גרושה {לא היה מנוס}וקשה מאוד להיות במקום הזה במיוחד במדינתנו "הליברלית".בהתחלה נהנים מהחופש{שני הצדדים}אחר כך מבינים שיש מחיר לחופש.

יקירה חשבי ,מה יעשה לך טוב,מה ישפר את מצב רוחך האם היותך פרודה היותך חיה עם שותף ולא בן זוג עושה לך טוב?{התשובה ברורה} .נישאת מתוך אהבה השיבי אותה אלייך ראי אילו צדדים חיוביים יש בו ,העצימי אותם ובקשי ממנו שיראה בך נכס שגם יש להעצימו.

שמרי על בן זוגך ועל עצמך שמא המשבר הזה יוביל אתכם לחפש כתף ומשענת לבכות עליה לאחר מכן המשענת הזו עלולה להפוך או למשענת קנה רצוץ או למשענת ארוכת טווח.

בהצלחה לכם.

מיבוא אישי?

כל הכבוד OK,

יש מי שנוהג בשיטת " נכוה ברותחין נזהר בצוננין ". גם אני לא בעד השיטה הזו. אם נכווית מישראלית תפנה לפיליפינית או אחרת..

תאמין לי שבסוף הם קצה נפשם גם בזרה והם מחפשית מאהבת ישראלית.

מהיכרותי בדומים.

emo_45.png משפט חזק- אימצתי emo_02.png " נכווה ברותחין נזהר בצוננין " פששש

אני מסכים איתך לגבי הרגש וסקס, נהפוךהוא אף אחד לא מצפה ולא יכול לצפות שאישה במצב רוח ירוד או סתם ללא סיבה לא בא לה(וזו זכותה המלאה)היא לא צריכה לקיים יחסים בכפייה ! כל אישה אחראית לגופה שלה והיא ורק היא תחליט מתי כן ומתי לא !!!

אבל אני לא חושב שלכך הוא התכוון- למעשה בענישה הכוונה הייתה בשימוש בסקס כמקל או גזר, הרבה נשים לצערי משתמשות בסקס ככלי לסחיטות (לא עולם תחתון :))או להשגת מטרות מבני זוגם- כמו אם תעשה כך תקבל הלילה אם לא לא תקבל וכ"ו

זו סחיטה פרופר וסחיטה שכזו לדעתי היא לא הוגנת, בכלל כל שימוש בסקס ככלי ניגוח,מיקוח הוא פסול, סקס זה סקס כלומר רצון של שני בני זוג להתענג ולהתרפק זה בזרועות של זה, להגיע לנקודת השיא במימוש אהבתם/תשוקתם !!

מצד שני במערכת זוגית אין כמו סקס של פיוס emo_02.png

אשמח מאוד אם לישון איתך

צודק. הנשים הישראליות ממורמרות, נקמניות וחושבות רק על עצמן. לכו תראו כמה רווקות בנות 35-40 מסתובבות רק שמישהו יזרוק להן עצם... חחחחחח.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר