מיואשת

מיואשת

אני ובעלי יחד כבר יותר מ 10 שנים.
מאז ומתמיד כשרבנו אני הייתי הצד המפייס. תמיד הוא בטוח שהוא צודק (וגם אני, שהרי לא היה ריב אם לא כך). נדירות הפעמים שבהן ביקש סליחה או לקח אחריות על החלק שלו בריב. בריב האחרון שהיה לפני מספר ימים הוא עבר לישון בסלון ומאז ישן שם. אנחנו מדברים על דברים שוטפים ומלבד זאת אין תקשורת. נמאס לי להיות המפייסת אבל אני יודעת שהרגלתי אותו לכך. אני רוצה לשנות את זה ולא יודעת איך. יש לי הרגשה שהדרך היחידה היא בפיצוץ ואיום להתגרש. אני חוששת שיגיד לי שאין לו בעיה ואם אני רוצה להתגרש זה מה שיקרה (האגו שלו עצום). אני לא מוכנה עדיין לצעד כזה באמת. אהבה יש בינינו וכשאנחנו לא בריב אז כן טוב לנו.. אז איך אני משנה את ההרגל הזה? ואיך אני גורמת לכך שיפסיק לישון בסלון?

את חייבת לדעתי לקבל סיוע זוגי מגורם חיצוני. כי רק גורם חיצוני יכול להיות הכי אובייקטיבי במערכת הזוגיות שלכם.

אתם עסוקים בהעשמות הדדיות במקום להיות מוקדים במציאת דרכים לחיות בשלום ובאהבה בתוך הבית שלכם.

חיים

מאמן זוגי ומשפחתי.

לדעתי,תני לזמן לעבור ותהייה סבלנית.

אני מאמינה שבסוף הוא יבוא אלייך ואז כן תוכלי לדבר על הנושא שמציק לך.

אני מסכימה עם חיים, גורם מקצועי יכול לעזור לכם כי הוא יהווה צד אוביקטבי וניטרלי. בנוסף אולי למישהו

מבחוץ כמו ליועץ זוגי יהייה יותר קל לבעלך להקשיב כי אז הוא לא ירגיש שהוא מוותר על האגו שלו (מפני שזהו איש מקצוע שתפקידו לתת עצות) 

אני ובעלי יחד כבר יותר מ 10 שנים.
מאז ומתמיד כשרבנו אני הייתי הצד המפייס. תמיד הוא בטוח שהוא צודק (וגם אני, שהרי לא היה ריב אם לא כך). נדירות הפעמים שבהן ביקש סליחה או לקח אחריות על החלק שלו בריב. בריב האחרון שהיה לפני מספר ימים הוא עבר לישון בסלון ומאז ישן שם. אנחנו מדברים על דברים שוטפים ומלבד זאת אין תקשורת. נמאס לי להיות המפייסת אבל אני יודעת שהרגלתי אותו לכך. אני רוצה לשנות את זה ולא יודעת איך. יש לי הרגשה שהדרך היחידה היא בפיצוץ ואיום להתגרש. אני חוששת שיגיד לי שאין לו בעיה ואם אני רוצה להתגרש זה מה שיקרה (האגו שלו עצום). אני לא מוכנה עדיין לצעד כזה באמת. אהבה יש בינינו וכשאנחנו לא בריב אז כן טוב לנו.. אז איך אני משנה את ההרגל הזה? ואיך אני גורמת לכך שיפסיק לישון בסלון?

לפני הכל תפסיקי לקרוא לו "בעלי".

גם - כי אין לו בעלות עלייך ויש עוד סיבה שלא נראה לי שתאהבי אם אציין.

בעניין הסלון - הכי טוב שתצטרפי איליו  ותגרמי לו להבין שיש דברים שעדיף לעשות בחדר המיטות...

שוב - לא נראה לי שהיית רוצה שאכנס לפרטים...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שלום למיואשת

כולנו חכמים וכולנו נבונים ואין חכם כבעל ניסיון. לפני כחמש שנים הייתי בסרט הזה בדיוק באותה סיטואציה שנמאס לי להיות הילד טוב וכל זה עבור שלום בית והילדים. גברתי הנכבדה זו טעות אחת גדולה נקודה. עשיתי כל המאמצים לשלום בית דרך יועצים למינהם. ומדוע אני מציין יועצים? ללכת ליועץ זה חייב להיות בהסכמת שני בני הזוג ולא רק יש מצבים וזה מה שקרה אצלי שאני באמת אציתי לשקם את היחסים ואילו הצד השני באה איתי אבל היא רק באה לא יותר וזה רגע מסוכן. לכן גברתי זה לא קל לא פשוט הן מבחינה כלכלית והן מבחינה חברתית. אני מציין חברתית כי קחי בחשבון שהחברים (אם היו ) שהיו לא יהיו יותר. לא פשוט לפרק מסגרת. מצד שני אפשר להמשיך לחיות ביחד כזוג פרוד עם הסכם ממון באישור בית משפט באותו בית עם חלוקה. זו הצעתי ואני כותב זאת מניסיוני האישי

בהצלחה

שלום למיואשת

כולנו חכמים וכולנו נבונים ואין חכם כבעל ניסיון. לפני כחמש שנים הייתי בסרט הזה בדיוק באותה סיטואציה שנמאס לי להיות הילד טוב וכל זה עבור שלום בית והילדים. גברתי הנכבדה זו טעות אחת גדולה נקודה. עשיתי כל המאמצים לשלום בית דרך יועצים למינהם. ומדוע אני מציין יועצים? ללכת ליועץ זה חייב להיות בהסכמת שני בני הזוג ולא רק יש מצבים וזה מה שקרה אצלי שאני באמת אציתי לשקם את היחסים ואילו הצד השני באה איתי אבל היא רק באה לא יותר וזה רגע מסוכן. לכן גברתי זה לא קל לא פשוט הן מבחינה כלכלית והן מבחינה חברתית. אני מציין חברתית כי קחי בחשבון שהחברים (אם היו ) שהיו לא יהיו יותר. לא פשוט לפרק מסגרת. מצד שני אפשר להמשיך לחיות ביחד כזוג פרוד עם הסכם ממון באישור בית משפט באותו בית עם חלוקה. זו הצעתי ואני כותב זאת מניסיוני האישי

בהצלחה

לדעתי,תני לזמן לעבור ותהייה סבלנית.

אני מאמינה שבסוף הוא יבוא אלייך ואז כן תוכלי לדבר על הנושא שמציק לך.

לא חושב כמוך ...יש טיפוסים עקשניים שיכולים למשוך המון זמן וזה בא על חשבון הסביבה במיוחד הילדים ....הם לא צריכים לסבול מהורים שמתנהגים כמו תינוקות ...את לא יודעת כמה מחיר הם משלמים עדיף לפנות ליעוץ ...וכמובן שנהם צריכים ללת יחד ....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

שהוא ירצה לשכב איתך הוא יחזור לחדר השינה

חוץ מזה תמצאי מאהב לאותם חלקים שלא נעים לך איתו

ברגע שהוא יראה שאת מסתדרת מצויין בלעדיו הוא יתחיל לחזר אחרייך

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנסי לאתר, תלחצי על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיפי את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

הכי קל לפרק ת'בית, והכי קשה לבנות.

אשה בונה ואשה הורסת.

על אף שברור שאת צודקת אל תתיאשי.

המון נשים היו בסרט הרע שאת נמצאת ועם השקעה וויתור ואהבה הם בסוף נצחו ת השנאה כי אין כמו אהבה 

טיפול וייעוץ זוגי מעולם לא הזיקו נהפוך הוא רק הועילו ! דחוףףףף

מעניין לדעת ממה החשש שלך מהמילה גירושים ? יכול להיות שבתוך תוכך את מרגישה משהו ? זה לא שאני מאוחל לך חלילה אבל גם אם זה העניין את לעולם לא יכולה להחזיק אהוב בכוח !! בכל אופן לדעתי אתם חייבים ייעוץ זוגי ויפה שעת אחת קודם

בהצלחה יקירתי

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

הכח  שלקחתם  בממרמה  כאילו  אתם  שולטות  טוב  לכם  תישן  במיטה  לא  טוב  לכם  תישן  בסלון  רק  הורס  אותכם  ומרעייה  אוהבת  אתן  הופכות  לסוהרות  עים  עונשים    השוט  אצלכם  וזה  טעות  אגב  אני  פתרתי  את   הבעייה  מיזמן  יש  לי  אישה  פליפנית  ואני  מאושר    וטוב  לי 

הכח  שלקחתם  בממרמה  כאילו  אתם  שולטות  טוב  לכם  תישן  במיטה  לא  טוב  לכם  תישן  בסלון  רק  הורס  אותכם  ומרעייה  אוהבת  אתן  הופכות  לסוהרות  עים  עונשים    השוט  אצלכם  וזה  טעות  אגב  אני  פתרתי  את   הבעייה  מיזמן  יש  לי  אישה  פליפנית  ואני  מאושר    וטוב  לי 

לא צריכה להיות בעיה

תשאירי אותו במיטה בסלון ותבואי למיטה שלי

יהיה כיף כף

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר