איזה שרשור עצוב, אולי תלכו לייעוץ זוגי, או אפילו פשוט לצימר לסופ"ש ותהנו ביחד.

אולי תזכרו למה התחתנם...

איזה שרשור עצוב, אולי תלכו לייעוץ זוגי, או אפילו פשוט לצימר לסופ"ש ותהנו ביחד.

אולי תזכרו למה התחתנם...

היינו בסרט - סתם בזבוז זמן וכסף.

יש בדיחה על חוואי אוסטרלי שיושב איזה אחה"צ שלו אחד על המירפסת ומסביב רועות הכבשים ושלווה עולמית.

לפתע מפר את השלווה איזה רכב שטח פלצני ומבריק וממנו יוצא בחור צעיר לבוש במיטב האופנה.

תשמע, הוא פונה לחוואי, אעשה איתך עסק. אני אגלה כמה כבשים יש לך בחווה ואם אני עונה תשובה נכונה  -אתה תתן לי כבשה בתמורה.

בסדר - משיב לו החוואי.

הבחור נכנס לרכב ומוציא ממנו כל מיני דיגיטלים וציוד לוויני - הכל מילה אחרונה בחידושים, מתיישב, מתקתק, מביט שוב ושוב בטלסקופ הלוויני ואחרי 5 דקות הוא מבשר לחוואי שיש בחווה 112,345 כבשים.

כל הכבוד - אומר החוואי - בחר לך איזה כבש שאתה רוצה.

אחרי שהבחור מכניס את הכבש לאוטו - החוואי פונה איליו ואומר -

עכשיו אני אעשה איתך עסק. אני אנחש מה העיסוק שלך - ואם אענה נכון - תחזיר את הכבש.

בסדר גמור - עונה הבחור.

ובכן - אתה יועץ. אומר החקלאי.

פגעת בול !  מודה הבחור. אבל גלה לי איך ידעת ?

ובכן - משיב לו החוואי - ראשית, אתה מנסה לעשות המון רושם. הציוד, המכונית, הלבוש, ההופעה...

שנית - אתה מגלה לי את מה שבכל מקרה ידעתי גם קודם. איזה חקלאי לא יודע כמה כבשים יש לו ???

ושלישית - אין לך מושג במה שאתה מייעץ... ועכשיו תחזיר את הכלב שלקחת וחשבת שהוא כבש....

עד כאן !

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שמע יש מידה של צדק בדבריך ...בסכ"ה העקרונות ידועים ....גם לפסיכולוגים וגם לציבור כולו

ההבדל הוא שפסיכולוג לוקח לעצמו יותר את תפקיד המגשר שהחבר למילאים לא יעשה ולא החברה של אשתך...הוא כביכול ניטרלי ..וגם את המסקנות שהחבר יטיח בך הוא יעשה בעדינות ולאט ..וכמובן יקח כסף על זה

שורה תחתונה אם לשני בני זוג יש עניין משותף להשתקם.....לא צריך פסיכולוג..אפשר עם רצון טוב לגשר על הפערים לבד....

אם הפערים גדולים מידי או אם צד אחד צריך שכנוע באופן מיוחד אז לבד זה לא יעבוד אז באמת צריך גורם מקצועי לגישור....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

יום הנישואין זו סיבה למסיבה ?

ממש לא בטוח ...emo_03.png

זהו יום עצוב אה...?

פעמיים בחיים עשיתי שטויות.

הראשונה - שהסכמתי להתחתן.

השניה - שלא ברחתי מתחת לחופה.... emo_04.png

אבל במחשבה שניה... עשיתי הרבה יותר שטויות מאלה שהזכרתי  emo_03.png

הרבה אנשים חושבים כמוך ועדיין ממשיכים לטעות. מעניין למה זה קורה לנו?

זה קורה לנו כי אנחנו חרמנים (וחרמניות) ולא חושבים מטר אחד קדימה....

יש דרכים אחרות לספק את יצר החרמנות,לאוו דווקא באקט החתונה.

מי כמונו הבין זאת כבר.

מתאים לטיול עם החבר'ה או סתפ טיול משפחתי אבל ליום נישואין ...... מים, לכלוך,עשבים זה רמז למשהו ?

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר