לפעמים עדיף לא לדעת.

לפעמים במסגרת כיבוס המצפון שופכים את המים עם התינוק.

(זה נשמע קצת כמו להוסיף מלח למדורה - לא? emo_07.png)

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

מנהל הפורום
1000+

לא נכון.....

מה היה קורה אם היא הייתה מקבלת התקף לב, והיהודי לידה היה רופא,  שצריך לעשות לה עיסוי ????

מילא עיסוי

מה עם הנשמה?

מולגן,

לפי הקורס האחרון שעברתי בהחייאה אין צורך בהנשמה יותר רק בעיסויי,קבל תיקון.

אז אין שום בעיה בעצם,רק לחשש של שבר בצלעות,זניח משהו, לעומת הצלת חיי אדם!!!!

האמת שאת צודקת

לא חשבתי שתרדי לדקויות

אם זאת היא שלא רוצה לשבת ליד יהודי, אז שישברו צלעותיה, ושידבקו שפתיה.

זו באמת שאלה מעניינת ואני מבינה שרוב התגובות יהיו לא לדעת

אבל אני תמיד רוצה לדעת והאמת לדעתי פחות כואבת מהשקר

אני בעד האמת בכל מצב אפילו אם האמת כואבת

ככה אני אבחר איך להתמודד עם הבגידה אבל שזה מהול בשקר זה כבר סוג של משבר אמון גדול יותר

אבל זו רק דעתי

סנשיין אנחנו תמיד מביעים רק את דעותינו !!!!!

אם זאת היא שלא רוצה לשבת ליד יהודי, אז שישברו צלעותיה, ושידבקו שפתיה.

נכון,

אנחנו בעד העם!!!!

לכל הפנסיונרים המשועממים... ....!!!
לאחר שבעלי יצא לפנסיה, התעקשתי שיתלווה אלי לקניות בקניון הזהב.
למרבה הצער, כמו רוב הגברים, מצא שקניות משעמות אותו עד מוות, לעומת זאת , כמו רוב הנשים - אני אוהבת לשוטט בין החנויות.
אתמול לתדהמתי קיבלתי את מכתב הרשום הבא מהנהלת הקניון:
לקוחה נכבדה,
במשך ששתחודשים האחרונים, בעלך גרם די המולה בקניון השלו שלנו. ואנו לא יכולים לסבול התנהגות כזו,
ואנו לצערינו נאלצים לאסור על שניכם להיכנס למתחם הקניון מהיום והלאה.
סיבת ההרחקה שלנו היא בעקבות תלונות נגד בעלך, המפורטים להלן, ומתועדים על ידי מצלמות האבטחה שלנו:
ב3 ינואר: הוא לקח 24 קופסאות קונדומים, ובאופן אקראי הכניס אותן לעגלות של לקוחות אחרים כאשר הם לא שמו לב לכך.
ב7 בפברואר: בחנות השעונים, הפעיל את כל השעונים המעוררים במרווחים של 5 דקות זה מזה.
ב14 בפברואר: הוא סימן שביל על הרצפה, בעזרת מיץ העגבניות, כל הדרך ממחלקת המזון עד שירותי הנשים.
ב20 בפברואר : פנה לאחד העובדים, ואמר לו בקול סמכותי, " הופעלה אזעקה קוד 3 ועליך להגיע מיד לתחנת החרום". העובד עזב את המחלקה שבו אמור היה להיות, עזיבתו זו גרמה לפיטוריו, כי לא הופעלה כל אזעקה ואין דבר כזה הנקרא 'קוד 3'. וועד העובדים התערב למנוע את הפיטורים וגרר אותנו לדיון משפטי, דבר שגרם לאיבוד זמן, ועלות כספית לחברה.
ב24 בפברואר : העביר את שלט 'אזהרה - רצפה רטובה' לחנות שטיחים
ב28 בפברואר : הקים אוהל במחלקת הקמפינג, והזמין את הילדים שהיו בסביבתו, להביא כריות ושמיכות ממחלקת המצעים להיכנס לאוהל, כעשרים ילדים נענו להזמנה.
ב3 במרץ: כאשר מוכרת שאלה האם אפשר לעזור לו, הוא פרץ בבכי, ובצעקות, " עיזבו אותי לנפשי?' נאלצנו לקרוא למד"א.
ב10 במרץ: הביט היישר אל מצלמת האבטחה והשתמש בה כמראה לחיטוט באפו.
ב15 במרץ: תוך כדי בדיקת רובים במחלקת ציד, שאל את המוכר איפה יש כדורים נגד דיכאון.
ב26 במרץ: הסתתר בארון בגדים, וכאשר קונים פתחו את הדלת, צעק, ' בחרו בי, בחרו בי! "
ב15 באפריל: לקח קופסת קונדומים ושאל את הקופאית בקול רם: היכן אפשר למדוד אותם?
ואחרון חביב:
ב23 באפריל: נכנס למלתחה, סגר את הוילון, חיכה זמן מה ולאחר מכן צעק בקול רם מאוד, "למה לעזאזל! אין נייר טואלט כאן." המוכרת במקום התעלפה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נשואים פלוס
בחר
בחר