לחץ ? חרדות ? דכאון ?

טיפול רגשי למבוגרים בכלל וטיפול במגע בפרט יסייעו לגוף ולנפש שלכם להתאזן . כל אחד מאיתנו עובר משברים ומצוקות בחייו . לעיתים אנו זקוקים לטיפול אשר יסייע לנו לצאת ולעבור את המשבר הזה . טיפול במגע יסייע לנו להבין איפה בגוף אנו מרגישים את החוויות הנוראיות שלנו שבגללם החיים שלנו השתבשו . 

אני ממליצה בחום על טיפול שכזה 

http://www.b-therapy.co.il/home/emotional

זה טוב שאת ממליצה כי זה יכול לעזור באמת

האם זה יכול לפתור בעיית משקל עודף גם??

טיפול רגשי למבוגרים בכלל וטיפול במגע בפרט יסייעו לגוף ולנפש שלכם להתאזן . כל אחד מאיתנו עובר משברים ומצוקות בחייו . לעיתים אנו זקוקים לטיפול אשר יסייע לנו לצאת ולעבור את המשבר הזה . טיפול במגע יסייע לנו להבין איפה בגוף אנו מרגישים את החוויות הנוראיות שלנו שבגללם החיים שלנו השתבשו . 

אני ממליצה בחום על טיפול שכזה 

http://www.b-therapy.co.il/home/emotional

בדרך כלל אלה שיש להם חרדה ודיכאון יש כאלה שקשה להם ליתמודד עם הדיכאון על העבר שלהם וחרדה שקשה להם ליספוג חרדה אחרי חרדה למשל שאני לא יחזור הבית או שאני לא יראה את אחות שלי זה מאוד קשה אבל איפשר ליתמודד עם זה פשוט צריך רצון זה הכול בהצלחה בדרכים....

יש כל מיני סוגים של מטפלים

כל אחד לוקח את הטיפול במגע למקום אחר. למשל אפרת פינקס משלבת עיסויי עם טיפול הוליסטי. מאסכולה של גוף-נפש משלבת קלפים, טיפול אנרגטי...

גני שפרן למשל, מגיע מתחום הארומתרפיה והוא ישלב את העיסוי עם שמנים וקרמים שמוצאמים בדיוק לפי הארומתרפיה למצב של המטופל, חרדה, דיכאון, מחלה....

זה לא פשוט למצוא מטפל טוב, כזה שרואה את המטופל במאה אחוז ומקדיש את כל כולו אליו וגם אחד שתתחבר אליו ברמה האישית וגם מבחינת הסגנון של הטיפול ומאיפה הוא מגיע

וזה עוד לפני שדיברתי על איזור בארץ ומחיר טיפול....
 לפחות השניים שציינתי מעולים, ולקח לי לא מעט זמן להגיע אליהם

es2rika קטע שאת מזכירה את גני, אני מכירה אותו מהקרמים שלו, אף פעם לא עשיתי אצלו עיסוי עדיין.
גם הקרמים שהוא מייצר מבוססים על ארומתרפיה. יש לו קרם טבעי אחד הורס. ממליצה לנסות

היי אני דודי, מעסה בעל ניסיון עשיר בתחום העיסוי.

אני מעניק עיסוי איכותי ומפנק ברמה גבוהה ועם סטנדרטים מעולים.

אני ממוקם בלב תל-אביב ונייד באזור גוש דן והסביבה. ( מגיע עד לבית הלקוח).

- בעל ניסיון עשיר המונה מאות לקוחות.

- מעסה גם זוגות.

- שעות עבודה גמישות.

- דיסקרטיות מובטחת.

- מעולה לסטרס ולחץ.

www.dudimassage.com

טיפול במגע גם יכול להיות מצויין וכדאי לשלב זאת עם שיחות ומפגשים עם פסיכולוגים.
למי שמחפשים פסיכולוג בחיפה אז יש את מרכז cbtclinic שיש להם קליניקת מומחים לטיפול פסיכולוגי בחיפה.

דווקא שמעתי שעיצוב גינה יפה יכולה ממש להוציא בן אדם מבדידות, עצבות, ולהחזיר לו טעם לחיים, דרך אהבה לטבע ולצמחים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול במגע
בחר
בחר