כאבי ברכיים

כאבי ברכיים

שלום, אני מבקש לברר ולדעת מדוע לבחור צעיר בן 22 יש כאבי ברכיים. מעולם לא עשיתי פעילות גופנית, מעולם לא קיבלתי מכה או חבטה ואני לא רואה סיבות לכאב כזה. יש לציין שבצבא הייתי ג'ובניק, ללא פעילות גופנית ורק את הטירונות עברתי (בקושי). אני רוצה לנסוע לטיול לחו"ל ואני לא מבין איך אני מטייל עם כאבי ברכיים עזים. אנא עזרו לי לממש את החלום חו"ל שלי. תודה

כאבי ברכיים - למה ומדוע

שלום אלי, שאלתך לגיטימית. איך יתכן שבחור שכל חייו לא עשה שום פעילות גופנית, פתאום, לפתע פתאום יש לו רצונות ודרישות מהגוף שלו. אלי, גופך לא יודע מה זאת עבודה. פעילות גופנית נבנית לאורך זמן ולא סתם לוחצים על כפתור וזה מגיע. עצות לפני נסיעה לחו"ל - תתחיל לעשות הליכות. בהתחלה 1/2 שעה ואם מתאפשר עבור לשעה. חשוב שההליכה תיהיה קצבית, משהו כמו 5 קמ"ש לפחות. לא להגזים כדי לא לקבל התכוצויות שרירים. ברגע שאחרי שעה של הליכה קצבית תרגיש בסדר, אפשר להוסיף מדרגות. בחר לך בנין של 6 קומות עם מעלית-עלה ברגל אם אפשר בקצב ורד במעלית. חשובה הירידה במעלית כדי לשמור על שלמות ובריאות הברכיים. יש עוד המון מה לעשות, אבל זו ההתחלה. טיול נעים
מנהל הפורום
משתמש חדש

כאבי ברכיים

שלום רב לפורום, אני מאוד מודה לך עבור ההכוונה וההדרכה. אתה צודק, אני די עצלך ולא ממש אוהב לעשות פעילות גופנית (ספורט-איכסה), אבל כנראה שאין לי בררה אם אני רוצה גם לשמור במשהו על כושר. שוב תודה וחג שמח

כאבים בברכים אפיניים לספורטאים או לאנשים שעובדים קשה בהליכה או בסבלות,

לי יש כאבים לפעמים,נמנע לעלות ולרדת במדרגות

שלום אלי,

חיזוק שרירים סביב הברכיים על ידי הליכות ועל ידיתרגילים לחזוק הארבע ראשי יכולים לעזור.

בנוסף יש טיפול תזונתי שיכול לעזור בשיפור המצב. יש מזונות שבאכילתם, מחריפים את הדלקות ומכאן שאת הכאבים.

לעומת מזונות שמפחיתים דלקת ועשויים להועיל לך.

ויש צמחי מרפא ותוספי תזונה, טיפולים בדיקור סיני ורפלקסולוגיה יכולים לעזור.

מומלץ שתתחיל אם כבר אתה סובל מברכיים. זה חלק מתחזוקה כל כך נכונה ומדויקת לגוף.

וכמובן, להתייעץ עם רופא מטפל או אורטופד.

נסיעה טובה!

מיכל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול במגע
בחר
בחר