כאבי גב תחתון

שלום לך, לאחרונה אני סובלת מכאבים עזים בגב התחתון, עד כדי חוסר יכולת לזוז. האם במצב כזה עדיף להמשיך שלכב או דווקא להתנועע? איזה סוג טיפול אתה מציע? בברכה ויקי

כאבי גב תחתון

שלום ויקי, ברצוני להביע את צערי עקב המצב שאת נתונה לו. לדעתי, וברצוני לאמר שיש הרבה דעות שונות ומנוגדות, צריך ראשית לאבחן את מקור הבעיה. אם נניח הכאבים מקורם בפריצת דיסק-לא עלינו-אז עדיף לא לאמץ את הגב, אבל אם הכאב נובע משרירים מכווצים, אזי פעילות גופנית עדיפה. כללית, גופנו משדר כאב כסימן התרעה שמשהו לא תקין, לכן חשוב להקשיב לו. לגבי טיפול, שאלת מליון הדולר-לאחר אבחון רפואי ובמקרה והכאב אינו נובע מפגיעה בחוליות ואין מצב חרום רפואי, ישנה אפשרות למספר שיטות טיפול לשם הקלה וריפוי: * עיסוי- ישנם מספר שיטות אבל חשוב לא לגרום לכאב במהלך הטיפול כדי לא לגרום לגירוי עודף. * רפלקסולוגיה - שיטה יותר קלה עם תוצאות טובות אך זמן הריפוי ארוך יותר. * אקופרסורה - דומה לדיקור אבל ללא מחטים. הלחיצה עדינה עם קצות האצבעות. * שיאצו - דרך טיפול על-פי הרפואה הסינית/יפנית. שוב, חשוב ללא גרימת כאב. * טוינא - פיזיותרפיה סינית. שיטה יותר עמוקה שלפעמים עשויה לגרום לעודף גירוי. * דיקור - השיטה משתמשת עם מחטים ליצירת איזון כללי ולא רק לכאבי הגב. יכולה לקחת הרבה זמן. מקןןה שהצלחתי להעביר לך כוון לכאבייך איחולי החלמה
מנהל הפורום
משתמש חדש

קרן שלום,

קידום מכירות זה דבר נפלא אבל אנא לא בפורומים האלה. אפשר לענות ולתת תשובות מושכלות, אבל לא לעשות קידום לעסק עצמאי שלך.

יום נפלא

ארנסט

מנהל הפורום
משתמש חדש

כאבים בגב תחתון יכולים לבוא בגלל שתי סבות

הראשונה,דלקת בין החוליות,לזה יש כדורים או זריקות שזה יותר יעיל

העבירי ידך על גבך ולחצי כל פעם בין שתי חוליות,ואם תגלי כאב, שם השלקת

הסבה השניה,עצלנות של כולנו,

יש תרגילים שבטוח מפסיקים כאב גב תחתון,

אני עושה אותם כל יומים ומרגיש בן עשרים

שלום חויק,

קודם כל, הרבה בריאות.

מנסיוני עם כאבי גב, יש תקווה. גם במצבים חמורים, ניתן להשיג הקלה ואף התקדמות לעבר בריאות. 

חשוב בכאבי גב לטפל. כשכבר מגיעים הכאבים, מומלץ לעשות טיפולים תכופים יותר. עם רגיעת המצב, טיפולי תחזוקה וחיזוק יועילו לך מקומית ומערכתית. לפי הרפואה הסינית, כאבי הגב הינם סימפטום (כואב מאוד ולא נעים!) שמבטא חוסר איזון במקום אחר. ניתן לעשות הרבה - היום מוצעים טיפולים רבים מסוגים שונים ממטפלים מצוינים. תזונה יכולה לעזור מאוד, רפלקסולוגיה ואפילו יוגה טיפולית, פלדנקרייז ועוד. מצאי לך את המטפל המתאים עבורך והתחילי לחקור את דרכך להקלה והלוואי - לחזרה לבריאות. 

אם תרצי המלצה, כתבי לי ואשמח לנסות לעזור לך. michalj75@gmail.com

הרבה בריאות,

מיכל

כל מקרה לגופו אבל ההמלצה הכללית הראשונית במקרים של כאבי גב תחתון היא לנוח ליום-יומיים וחזרה הדרגתית לפעילות מלאה.

סובלים מכאבי גב חזקים? רוצים פתרון? לנו יש שיטה מיוחדת שתעביר את הכאבים, שיטת אקופרסורה המיוחדת עושה פלאים!

אני חושב שכדאי לך לנסות טיפול בגלי הלם, זה מאוד עוזר לכאבים בגב או ברגליים, יצא לי לנסות לפני כחצי שנה, וזה מאוד עזר.

הכי הכי טוב זה לפנות לרופא מקצועי שעוסק בתחום, ויותר חשוב זה אם חלילה הכאבים ממשיכים לא להזניח ולטפל!!!

יש והיו הרבה מקרים שאנשים לא שמו לב לכאבים שלהם ופעמים לא מעטות אוכלים אותה בשביל טיפול פשוט וכמו שצריך וללכת לרופא ובסוף פשוט אוכלים אותה עם פריצות דיסק או נזקים גופניים כאלו ואחרים.

אם עדיין אתה סובל מכאבים והכאבים תקופה ארוכה, דחוף תפנה לרופא, יש רופאים מעולים שאבא שלי ששנים סבל מבעיות גב וכאבים בעמוד השדרה הלך לטיפולים בבית חולים "הכרמל" שבחיפה, קיבל פיזיותרפיה מעולה מרופאים מקצועיים.

ואם צריך גם צילומים יש להם את הציוד הכי מתקדם שיש ברפואה והצוות ממש חמודים ונחמדים.

הרבה בריאות ורפואה שלימה!

היי, קודם כל מאחל לך רק בריאות.
מעבר לתרגילי בטן לבטן תחתונה, הרבה ספורט ומתיחות לחיזוק וטיפולים יש משהו שעזר לי מאד.

אז בתור מטפל ב10 שנים האחרונות ואחד שמטופל בעצמו כל החיים, את חייבת לנסות מוצר שלא רק לימד אותי יציבה נכונה אלא גם פתר לי הרבה בעיות בעתיד, בזכותו אני משמר את היציבה ומונע בעיות, כמובן שעדיין יש מקרים שבהם צריך טיפול, אבל ממליץ מאד מאד לכל מי שיש לו בעיות שפיפות וכאבים בגב עליון. מוצר השנה מבחינתי. סטארטאפ ישראלי.

שווה את המחיר חסך לי המון זמן וכסף.

לינק למוצר:https://store.uprightpose.com/products/upright-go-single?aff=5

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול במגע
בחר
בחר