למה אחרי הליכה יש לי כאבי שרירים בגב?????

שלום לפורום. יש לי שאלה שמאוד מטרידה אותי. אני עושה הליכות 1-2 פעמים בשבוע. במהלך ההליכה אני מרגישה שהרגליים מאוד מתאמצות לי, אבל כאשר אני מסיימת את ההליכה אני מרגישה במשך לפחות יום כאבי גב. למה ומה הקשר בין הגב לרגליים????

מהות הסיבות לכאבי גב

ציפי שלום, יושב ראש אגוד האורטופדים בארגון הבריאות העולמי אמר ש- 50% מאוכלוסיית העולם סובלת מכאבי גב. ליתרת ה-50% יהיה במהלך החיים. כן, כנראה שביום שהזדקפנו(לא נכנס לדעות אטניות) והתחלנו ללכת, התחילו גם כאבי הגב. לשאלתך, ישנו קשר בין כאבי גב להליכה. כללית, חשוב לבדוק ולאבחן את הסיבה המדויקת, אבל, הליכה לא נכונה, נעליים לא מתאימות, או חוסר איזון של שרירי הגב/אגן יכולים לגרום לכאבי גב אחר הליכה. אני מקווה שעניתי על שאלתך המשך הליכה "טובה לבריאות"
מנהל הפורום
משתמש חדש

מי מאתנו לא סבל מכאבי גב, או בכינויים     העממי "גב תפוס"? 80% מהאוכלוסייה תחווה בחייה כאבי גב או כאב     גב מסוג כלשהו. בין אם זה גב תפוס אובין אם זה כאב גב ממוקד תחתון או פריצת     דיסק. לעיתים כאב הגב מקרין לרגליים או למפשעות ולפעמיםהוא מקרין גם לגב העליון.

כאבי גב תחתון ופריצות דיסק הם פועל יוצא של חוסר איזון מצטבר היות     והגב התחתון נושא על עצמו משקל רב שנים, הן פיזית והן רגשית.

כאבי גב - טיפול באמצעות דיקור YNSA 

דיקור YNSA משפיע באופן אפקטיבי ביותר על כאבי גב , גב תחתון וכאבים  בכלל.  

בעבודת מחקר שנעשתה בגרמניה ע"י מספר רופאים המתמחים     בשיטה, נבדקה יעילות שיטת YNSA בשחרור כאב במערכת התנועה, נבדקו כ- 100 מטופלים עם כאבים,   שקיבלו טיפול בודד בשיטת YNSA. 

תוצאות הניסוי:  

מעל 90% מהמטופלים דווחו כי הטיפול היה יעיל .

50% מהמטופלים דווחו על היעלמות מוחלטת של הכאב בטיפול יחיד .

כאבי גב,גב תחתון,פריצות דיסק וכאבים בכלל, הם שדר אותו מעביר אלינו הגוף, שדר  אותו יש לקחת בחשבון כאשר באים לטפל בבעיה תוך אבחנה וטיפול נכונים. כאבים אלו  עוזרים לנו, למעשה, לתת תשומת לב והתייחסות לבעיה שאם לא נתייחס אליה או לכאב,  היא תוחמר ונגלה די מהר פריצות דיסק והחמרה במצב עד כדי צורך בהתערבות  כירורגית.

הדיקור עוזר לנו לגעת בשורש הבעיה, לחזק את הגוף, להפחית את     הכאבים ולשנות הרגלים לא נכונים הגורמים לבעיה. הדיקור אינו מתייחס אל הכאב     המקומי בלבד אלא כמכלול שלם של הגוף, פרט למקרים של טראומה מקומית בעקבות חבלה וכד' .

שכיחות פריצות דיסק עולה עם הגיל, יחד עם היחלשות הגוף ועם     העומס המצטבר על הגב ולכן ראוי כי נתייחס אליהן כראוי .

חיימוביץ אברהם

מנהל ומטפל רב תחומי בקליניקה ,"בשביל האיזון" בגושרים.

מתמחה בדיקור קרקפת בשיטת    ynsa

http://ynsa4u.co.il/

0503983532

שאלה אליכם.

קראתי פה מאמר על פלסטר לכאבי שרירים.

האם אכן פלסטר כזה עובד?

אודה לתשובה.

שלום ולאד,

הפלסטרים לכאבי שרירים מכילים בדרך כלל חומר שנקרא קפסיקום ומופק מפלפל חריף. תפקידו לחמם את המקום ועל-ידי כך למשוך למקום דם רב. ההצפה של דם למקום גורמת לשחרור חומרים משככי כאב.

כן, הפלסטר עוזר אך לא מרפה את הגורם ההתחלתי שבגינו השרירים כואבים.

המשך יום נפלא ושמור על השרירים

מנהל הפורום
משתמש חדש

היי, ממליץ לבדוק טיפול חדשני ופשוט שיקל עלייך בכאבי הגב שלך. מדובר בטיפול לייזר שאפשר לעשות בבית.

מצרף קישור והמלצה:

handy cure

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול במגע
בחר
בחר