פתיחת הפורום

שלום לכל מי שרוצה לקחת חלק בפורום זה (וגם לאלה שהגיעו במקרה). אני מתכבד בפורום הנ"ל לנסות ככל יכולתי לתת תשובה לשאלות,ללא ידוע והמפחיד, ולכל מה שמציק בתחום טיפולי המגע ושיטות הטיפול האלטרנטיביות השונות. אנא כנסו, שאלו והגיבו בהתאם. אולי הדבר החשוב ביותר שאני רוצה לבקש - אנא מכם שמרו על שפה נקייה, תרבותית וללא התרסות, פגיעות או עלבונות כלפי האחרים. לכולם זכות שווה להיכנס ולהביע דעתם. כמו כן, אני מתריע מראש - כל הודעה שהיא פרסומת (מכל סוג וצורה) - תמחק. בבקשה אל תאלצו אותי לכך, לא זה המקום. שיהיה לכולנו שדה פורה ואינטראקטיבי
מנהל הפורום
משתמש חדש

ה צ ל חה לפתיחת הפורום .

אני סובלת מכאבי ראש .שמעתי שיש נקודות בכף הרגל ,כשלוחצים יש הקלה בכאבי הראש.אפשר לקבל הדרכה. תודה .

כאבי ראש

צילה שלום, על פי תורת הרפלקסולוגיה לכל איבר או מערכת יש לה נקודות השתקפות בכף הרגל. הדבר החשוב ביותר הוא לאבחן את הגורמים לכאב הראש החוזר. כאב ראש חד פעמי יכול לנבוע מהרבה סיבות לא חשובות, אבל אם הכאב חוזר אזי זה מנסה לאמר לנו משהו. בכל מקרה הרשום לעיל הוא איזה שהוא מתכון כללי, ואני מקווה שיעזור. הראש משתקף באצבעות הרגליים. הבהונות מסמלות את הראש ואת הצוואר, ועיסוי של האצבעות, ובמיוחד של הבהונות, עשוי להקל את הכאב. תוכלי להתחיל בלחיצות קצובות על קצה הבוהן ולרדת עד לשורש שלה. הוסיפי תנועות עיסוי בכל האצבעות מלמעלה למטה וחוזר חלילה, עד הזרת ובחזרה. אחרי לחיצה על כל אצבע יש 'לסחוט' את האצבע ולהרפות. בתקווה שעזרתי בקצת להקל על החיים שבת שלום
מנהל הפורום
משתמש חדש

תודה רבה .כל הכבוד על ההתיחסות והתשובה המהירה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול במגע
בחר
בחר