ראו איז 02.07

ראו איז 02.07

התוכנית נפתחת עם סינה יוצא לזירה לפופ אדיר של הקהל. הוא מדבר על מה שיהיה ב-MITB ואז דניאל בריאן יוצא אומר שסינה לא רלוונטי אלא אם יזכה במזוודה ואז יתמודד מול בריאן שיהיה האלוף אחרי MITB. פאנק יוצא וממשיך את הטראש טוק בין ה-3. ואז מגיע ג'ריקו - בסגמנט קורע מראה מי הכי טוב בתחום.קיין יוצא ואומר לג'ריקו מילה אחת ולמי שהבין את הפאנץ' - זה היה מצחיק בטירוף. עכשיו מגיע ביג שואו ומתחיל ברול שבסיומו ידו של שואו על העליונה.

קרב רביעיות - PTP עם אוטונגה ורודס נגד קופי, טרות', סנטינו וכריסטיאן - במהלך הקרב PTP נוטשים. אח"כ קודי נוטש. אוטונגה נשאר לבד וגם ברודוס קליי יוצא ומאיים על אוטונגה. סנטינו מצמיד את אוטונגה ואח"כ  כולם עושים עליו פינישרים. בסיום כולם רוקדים בזירה עם ברודוס וילדים.

ה-GM השבוע - טדי לונג מכריז כי אלברטו דל ריו הוא הטוען מספר אחת לחגורה של שיימוס. בנוסף הוא מודיע שיהיה לו קרב הערב נגד יריב לא ידוע עדיין. אלברטו יוצא לזירה והיריב מתגלה כסין קארה. אד"ר תוקף אותו עוד לפני תחילת הקרב.

מאחורי הקלעים דניאל בריאן ניגש לאיי ג'יי ומגיש לה פרח. היא מנפנפת אותו.

פול היימן מודיע דרך לווין שברוק לסנר ייתן תשובה לטריפל H בתוכנית ה-1000 של ראו.

קרב מעורב - ויקי ודולף נגד איי ג'יי ושיימוס. איי ג'יי מצמידה את ויקי לניצחון. היא ניגשת לפאנק שמדבר בטלפון מאחורי הקלעים ושואלת אם ראה את הנצחון שלה ונעלבת כשהוא אומר לא.

הית' סלייטר יוצא כדי לקבל בראש מהלג'נד התורן - והפעם דוינק הליצן - אז הית' סלייטר מנצח ומצמיד את דוינק ואז מגיע DDP ועושה לו את הקאטר.

קרב בין קיין לביג שואו ללא פסילות - שואו מנצח.

איב ניגשת לטדי מאחורי הקלעים והוא מנפנף אותה. היא ניגשת לאיי ג'יי שנראית מתוסבכת עם עצמה.

טייסון קיד - טנסאי: הפתעה - טייסון קיד מנצח, אחרי הקרב טנסאי מתעלל בסאקאמוטו.

בסיום טנסאי תוקף את קיד בחדר ההלבשה. 

קרב זוגות - פאנק וסינה נגד ג'ריקו ובריאן - במהלך הקרב איי ג'יי יוצאת ומוציאה שולחן מתחת לזירה.  היא מטפסת על החבלים ובריאן מנסה לעצור אותה מלקפוץ ואז מגיע גם פאנק, היא מנשקת אותו ואז מפילה אותו על בריאן על השולחן.

 

מנהל הפורום
20+

הולך ומדרדר מיום ליום ..... 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היאבקות
בחר
בחר