דובר במאי טוב מאוד אבל לפעמים הדימיון שלו פוגע בו. אני בטוח שהוא רוצה להציג משו על המסך שלא מתפרש טוב אבל בהחלט הוא חייב להוריד במינון של הסקס בסרטים שלו ויותר לנסות להיתמקד בעלילה של הזאנר שהוא בוחר.

מדוע הכספים שלנו הולכים לסרטי זבל ??????????

אף אחד לא איתך! למה שנחרים את הסרט???

די כבר יא מתיפייפת...אין יותר משובח מהסרטים של דובר. קצת עירום קצת בוטות זה הכי מושך...לא מחרימים כלום!!!

לא ראיתי את הסרט

מובן שדברים נמוכים ואף מסוכנים מקבלים במה ואורות בשם האומנות ביכלל

הנה אותו זה מושך את ההוא שלא מתיפייף כאילו יש פה יותר מידי יופי

גברים בעיקר מפקירים את אחריותם תמורת כסף וסיפוק וככה נראה עולמנו

ביבי ששם זין על כולם ושוכר סמים שבגללו הבן של מישהו משהו ומהפכה וחדשות וארץ אוכלת יושביה

והמין האנושי חיה גרועה ביותר שעושה את הנזק הכי גדול

ולא באמת נסחפתי כי דין פרוטה כדין מאה ככה פשוט מה לעשות אולי נלך לסרט

אם הסרט הזה גורם לכל כך הרבה נשים להרגיש רע באמת צריך להחרים אותו ,אמנם זה מראה על עולמו הפרטי של דובר אבל אין פלא , גדל בבית גרוזיני , מה אתם מצפים שיעשה סרט פמיניסטי ???!!! סרט שמראה נשים באור חיובי???????

"לפי קטעים שראיתי"? יופי, מאוד מקצועי. 

להחרים סרטים זה כמו להחרים ספרים זכותך לראות או לא לרות או להביע דעה 

מוזר בעיניי שכחברת אקדמיה את בוחרת להחרים במקום ליצור דיון בנושא לחיוב או לשלילה 

אפשר לחשוב שסרטים ישראלים אחרים יותר טובים...רוב הסרטים בארץ תת רמה.לא מושקעים ונוטפים רק סקס עירום וניבולי פה. כך גם הסדרות והריאלטי חיקויים זולים מהעולם... אז על מה מיתפלאים ?

לקרן תפסיקי להתנשא, יש לך מושג בכלל איך מתייחסים לנשים בבית גרוזיני ? לי יש ותאמיני לי ממש לא כמו שאת חושבת ,דווקא נשים בעדה נחשבות כמקור חוזק ומתייחסים אליהן בכבוד ושיוויון אז בבקשה תבדקי קצת לפני שאת כותבת דברים מוטעים.. 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע
בחר
בחר