אל תלכו לראות את הסרט החדש של קוסאשווילי!

הסרט החדש של דובר קוסאשווילי "רווקה פלוס", עוסק בסיפורה של זהבה, "אשר אמה חולה במחלה סופנית, ומבקשת ממנה שתיכנס להריון ותביא לה נכד. זהבה מסרבת לבקשת אימה, משום שהיא רוצה להביא ילדים אך ורק מתוך אהבה עם בחיר ליבה. בתגובה אימה מפסיקה את נטילת התרופות ומחמירה את מצבה הבריאותי. מחוסר ברירה זהבה יוצאת למסע אחר הגבר שיעבר אותה".
בעקבות הקרנה מיוחדת של הסרט לחברי האקדמיה הישראלית לקולנוע, הודיעה חברת האקדמיה, התסריטאית דיתה גרי, על פרישתה מהאקדמיה בשל "פגיעה אישית קשה" מן הסרט, כהגדרתה. לדבריה הסרט פגע עמוקות ברגשותייה כאישה כאם וכיוצרת.
ואכן לפי קטעים שראיתי הסרט פרובוקטיבי ווולגרי בדיוק כמו סרטיו האחרים. שאיני מבינה מדוע נחשבו ליצירות מופת.
המון עירום, שפה נמוכה, סצינות סקס מבישות...
אני קוראת להחרים את הסרט החדש, שיבינו שאין פה מקום לסרטים "זולים" כאלו.
מי איתי?

ברור שנשים יתבכיינו.
מי שלא מבין אמנות שלא ילך לראות את הסרט

באמת תת רמה הסרטים שלו

למרות שלא ראיתי את הסרט , לא מובן על מה כל הרעש , כולה סרט של שעה וחצי , לא כל דבר צריך לנתח ולקחת קשה , יש הרבה סרטים שהם יותר גרועים ולא שמעתי אף אחד קורא להחרים אותם מי שרוצה הולך ורואה מי שלא, לא ,זה  נהיה באופנה להחרים.

סהרה בכוס מים . עושה רושם שזה מוקרן " בלונה גל " סליחה . יש כל כך הרבה חומרים שלא ראויים לצפיה . ואין על זה שום שליטה ? הסרט ראוי נקודה

סהרה בכוס מים . עושה רושם שזה מוקרן " בלונה גל " סליחה . יש כל כך הרבה חומרים שלא ראויים לצפיה . ואין על זה שום שליטה ? הסרט ראוי נקודה

קראתי בכמה עתונים ביקורות גרועות..

נחמד מצידך שאת חושבת על האישה מה לגביי אלנבי ששורפים לנו את הילדים כול מוצש כתבת משהוווווווווו ?

כל אחד נהיה צדיק, כולה סרט קולנוע ואפילו שלא ראיתי אותו אני מאמינה שיש לא מעט נשים שזה סגנון החיים שלהן ומי שזה מפריע לה בשם ה"רצון להגן על הנשים" שלא תצפה בסרט. אני באופן אישי די נהנתי לצפות בסרטיו של דובר על אף היותי אישה.....

תפסיקו להיות ילדות קטנות עם קוקיות... שפה קשה/עירום לא מצדיקות החרמה של סרט. העובדה שאלו הטיעונים שלך נגד הסרט גורמים לי לאבד את מעט האמון שנשאר לי במין האנושי. כמובן שאלו לא הסיבות האמיתיות שבגללן את קוראת לחרם המדובר, אלא בגלל שנפגעת מנושא הסרט או מהדמויות המוצגות בו או שיש לך איזה סיבה אחרת שקשורה ליוצר או למעורבים ביצירה. עצם הסתתרותך הברורה לכל עין מאחורי טיעונים כל כך חלשים גורמת לי לפסול את הדעות שלך בצורה מידית, דברי דוגרי, כמו שראש הממשלה שלנו היה אומר, אל תתחבאי מאחורי טיעוני סרק בזויים שבשנת 2012 אין להם עוד מקום בשיח התרבותי.

אז בבקשה ממך, פוריטנית קטנה וחביבה, תשאירי את הדעות המתייפיפות שלך באיראן, כי אין להן מקום בדמוקרטיה אמיתית.

מצחיק.. אבל דווקא השיח הזה גורם לי סקרנות לגבי הסרט...

את כנראה לבד ואני קניתי כרטיסים לסרט רק בזכותך

קצת בגרות. כמו שלא תראי סרטים אימה או פורנו, אין לך מה לחפש מלכתחילה בסרטים שלו. להחרים?עברנו את הגיל הזה.

בעד להחרים את סרטו של  קוסישוילי .

חחחחח... נראה לי שאת זו שחיה בסרט... יש הרבה סרטים וולגרים ולא זוכר ששמעתי קריאות לחרם... הרשת מלאה בעירום - מה דעתך להחרים את האינטרנט? אני בטוח שהסרט שלו למרות העירום רחוק מלהיות סרט כחול - מה דעתך על חרם על סרטים כחולים? אולי נוציא אותם מחוץ לחוק? 

את יודעת מה אני בעד להחרים קשקשניות - הדברים שלך מגלמים את הישראלי המלוכלך שהם שילוב של שחצנות מהולה בהתנשאות + בורות וטיפשות... ערב טוב יקירתי, שימי לב שלא תלחצי בטעות על איזה באנר שיקפיץ לך ערום חלילה ושלום.

אגב הילה לי היקרה - אם המוצא שלו היה מהגזע העליון ושם משפחה אשכנזי טהור ועור פנים לבן וזך האם לא היית מתארת את הסרט במילים כמו נוקב וחד/אותנטי ועוד שלל קשקשת? 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע
בחר
בחר