לסבית { בארון} נשואה לגבר

שלום!

בת 40 נ+2 .בטיול במזרח הכרתי אישה צעירה ונוצר קשר רומנטי מיני סוער וסוחף.                                                          הקשר נמשך שנתיים נוספות בארץ. היה ממש קשר טוב נעים ומהנה... הכל בשקט בשקט בלי לספר                                         בחודשיים האחרונים נותק הקשר מכוון שבת הזוג רוצה ילדים ואני לא יכולה להכנס למערכת כזאת.  

היא רוצה שאפרד מבעלי וטוענת שרוצה את כל "האגדה"...גם אני רוצה- אבל לא יכולה.                                                     היא נפרדה ממני או יותר נכון הפרדה הייתה בצורה מכובדת ביותר עם אופציות פתוחות.                                                       אני שבורה מאוד ולא יכולה לשתף איש...                                                                                                         הדילמה שלי לצאת "מהארון" ושבור את הכלים?!... מעורבים כאן המון נפשות שאני אוהבת.

מיואשת... מיואשת

ככלל, במערכות יחסים מבוססות, עם ילדים, לא כדאי לצאת "להרפתקאות" מאחר ולבסוף אנו משלמים את המחיר (אני שבורה, דילמות, דרישה שנסיים קשר משפחתי בן עשרות שנים). לבסוף אנו משתכנעים שמצאנו את הדמות בחיינו- האחת והיחידה כביכול, ללא קשר למינה.

זאת בהנחה והקשר עם בעלך טוב, למרות נטייתך המינית. אינני מכיר את הנפשות הפועלות, אז כמובן שבמגבלות הפורום אני מדבר בכלליות- כדאי לפנות לפסיכולוג ולשוחח על העניין, ובד"כ לרוב האנשים טוב לשמור על מערכת היחסים שאותה בנו מאשר להכנס לסחרור חושים. יש הבדל בין חיים רגועים לבין סחרור סתמי.

אין לך אף סיבה בחיים להיות מיואשת, ההפך- יש לך מליון סיבות להיות מאושרת

ד״ר רותם אביטוב, פסיכולוג קוגניטיבי-התנהגותי, Ph.D.

טיפול קוגניטיבי-התנהגותי בחרדות, מצבי רוח ומשברים

חבר-מומחה ומדריך באגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי- איט"ה

אתר: www.cbt-psychology.com

קליניקה:

ש"ד בנימין 43, נתניה, נייד: 050-2481472

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול קוגניטיבי-התנהגותי - הפרעות חרדה ומשברים
בחר
בחר