חרדה במקומות פתוחים

אני כבר שבוע בבית בגלל נפילה מאוטובוס ובעקבותיה באו מספר נפילות שהיו לי בתחלת השנה .ניסיתי להתמודד לבד עד שלפני שבוע היה לי עוד נפילה בגלל שתפס אותי חרדה ומאז הבית שלי הפך ל"בית סוהר".מנסה לרדת אבל לא מצליחה להסתובב. אין לי עזרה ולקחתי חופש בלית ברירה מהעבודה. עכשיו הודיעו לי שאולי יהיה עזרה לקחת אותי והביא אותי הבית לתקופה קצרה לעבודה שכול כך אוהבת. אבל חוץ מטיפול שאתחיל מחר זקוקה נואשות לקבוצה תמיכה שסובלת מאותם בעיות פחות או יותר כי בחברה שלנו לא מבינים משאנו עוברים .

יום טוב לכול משנמצא בבעיות האלה ,תחזיקו מעמד 

חן שלום,

קודם כל אני מביע את תמיכתי בך ואת הבנתי למצבך הלא קל. אציין שישנם אנשים רבים בארץ ובעולם הסובלים מבעיה זו. היו אצלי ויש אצלי לא מעט אנשים הסובלים מחרדות סביב יציאה מהבית וסביב כלי תחבורה, נפילות פיזיות והחשש מהתרחשות חוזרת של המקרים. את לא לבד.

אם ישנם אנשים.נוספים המוכנים לתרום מזמנם לתמוך בחן, ניתן לשלוח לה הודעה פרטית או להגיב בפורום באופן גלוי לבחירתכם.

בברכה

ד״ר רותם אביטוב, פסיכולוג קוגניטיבי-התנהגותי, Ph.D.

טיפול קוגניטיבי-התנהגותי בחרדות, מצבי רוח ומשברים

חבר-מומחה ומדריך באגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי- איט"ה

אתר: www.cbt-psychology.com

קליניקה:

ש"ד בנימין 43, נתניה, נייד: 050-2481472

תודה רבה על התמיכה . אנשים צריכים להבין שבעיה זו לא פחות קשה מבעיה פיזית. הבעיה שלא כולם מאמינים וזה מקשה מאוד על ההתמודדות בבעיה. למזלי בעבודה יש הרבה הבנה אבל מחלק ממשפחה הקרובה אין הבנה בעיניין וזה כואב לי מאוד.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול קוגניטיבי-התנהגותי - הפרעות חרדה ומשברים
בחר
בחר