ההכרזה של טראמפ --אני ניצחתי וגונבים לי את הבחירות היא הסתה

נבזית,מסוכנת  בתוך החברה האמריקאית...

וזה מזכיר לי זוהמה אחרת במקום אחר,אך דומה מאוד...

נבזית,מסוכנת  בתוך החברה האמריקאית...

וזה מזכיר לי זוהמה אחרת במקום אחר,אך דומה מאוד...

טראמפ משקר בפרצוף,ומסית לאלימות...

כמו החבר שלו ירוד המוסר,מעבר לים...

ולחשוב שארה"ב נקראת הדמוקרטיה הגדולה ביקום...

לא לחנם הלך זרזיר אצל עורב אלא מפני שהוא מינו (בבא קמא צב ב)...לחז"לינו היתה הכרות טובה עם אפיים של בעלי-חיים (ובני אדם הם בכלל "בעלי-חיים")... 

לא לחנם הלך זרזיר אצל עורב אלא מפני שהוא מינו (בבא קמא צב ב)...לחז"לינו היתה הכרות טובה עם אפיים של בעלי-חיים (ובני אדם הם בכלל "בעלי-חיים")... 

אם כי בקביעה שזמן העיבור של נקבת הנחש הוא 7 שנים היה פיספוס קל...

או שהכינים נוצרות מהזיעה...

אבל בנוגע לזה שהעורב חשש להתרחק מהתיבה של נוח,כי דאג שמאיתקתקו לו את זוגתו,כאן--הם דייקו גם דייקו...

מדהים איך אדם שעשה קרירה מצמד המילים ,"אתה מפוטר" מגיב כשזה נוגע אליו....

זה לא כ"כ מדהים לנוכח ההבנה שב "אתה מפוטר" הוא ביטא למעשה את התגובה שלו לאפיון ה-דחוי חברתית , שלו.

הוא חש  דחוי חברתית,וגם  קיבל פה ושם תדמית של מעט מטורלל...

זה לא כ"כ מדהים לנוכח ההבנה שב "אתה מפוטר" הוא ביטא למעשה את התגובה שלו לאפיון ה-דחוי חברתית , שלו.

אבל הוא לא נתקל בתכנית שלו בתופעה שהמפוטר סרב להתפטר וטוען כי יש כאן הונאה והוא לא היה מקבל טיעון מופרך שכזה.

מזכיר את השמלאנים בישראל שמטיפים לעקירת ישובים, וכמה יותר חשוב להתפנות מהבתים בשביל השלום כדי שלא יהרגו חיילים, אבל כשמציעים חילופי שטחים, הקיבוצים בנגב, גם התנגדו ליוזמת ג'נבה עם חולות חלוצה שמקרבת עליהם את הגבול שלא לדבר על הבתים. וכשליברמן מציע חילופי שטחים במשולש שיש בהן שכונה יהודית נחרדים גם מהעברת ערבים לשלטון שהם אוהבים וגם מאפשרות של פינוי. אבל גם לתוכנית המאה נחרדים מהרעיון של חילופי שטחים בנגב תמורה ל-30% מאיו"ש. קל מאוד להטיף לאחרים להתפנות ולשלם מחיר בעד השלום, אבל בעצמם השמלאנים לא מוכנים לשלם שום מחיר, רק על חשבון אחרים הם נדיבים. 

אבל הוא לא נתקל בתכנית שלו בתופעה שהמפוטר סרב להתפטר וטוען כי יש כאן הונאה והוא לא היה מקבל טיעון מופרך שכזה.

מי יודע ייתכן וחלק מהמפוטרים ערערו על הלגיטימיות של הפיטורין בבתי משפט או בבתי דין לעבודה. 

אין זה משנה  לו מה הוא ראה אצל אחרים...הוא ידע שהוא שונה במשהו מהכלל,ולכן מעמדה כזאת בשבילו להפסיד זה סוף העולם...

ליבי ליבי עליו ,כשהוא יוחזר עכשיו לעמדת מי שמסמנים עליו באצבע ליד הרקה....

4 שנות הנשיאות שלו היו עבורו בועת גן עדן...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר