ברית פסולה

ברית פסולה

הסרט "עד סוף העולם"על הקשר בין ישראל לאוונגליסטים בארצות הברית ששודר בערץ 11. היה מאוד מטריד .

מעבר להיותי אתאיסט ליברל שלא יכול לשאת את כל הפטפוטים האמוניים ההבליים חסרי השחר, נורא לחשוב שישראל מטילה את יהבה על קהילה שהחזון שלה הוא מלחמת שתביא לאסון קוסמי ולהתנצרות של שארית היהודים שיוותרו במלחמה זו. נורא לראות את הזחיחות הידידותית של ביבי עם כומר שרואה בהיטלר קטליזטור חיובי למימוש חזון שיבת ציון שלו. והכי נורא לראות שהמתנחלים האקסטרה ציוניים לכאורה הרואים בישראל את מדינת היהודים מעדיפים ברית עם נוצרים מסיונרים שתכליתם להשליט את ישו, על פני ברית עם קהילה היהודית בארצות הברית.

בוקר טוב ושבוע טוב..

באחרית הימים הרואה ידום.  כי יראה דברים בלתי הגיונים.

בן יקום באביו ובת באמא. חוצפה יסגיי.

הכל הפוך הימין שמאל השמאל ימין...

הכל ברור.

עם ישראל מאבד עצמו לדעת כל פעם מחדש ולא לומד כלום.

עוזבים את התורה מתכחשים לבורא עולם. עושים כל התועבות. מצרפים ערב רב.  

ואז כאשר באה המכה בוכים למה ומדוע.

מה הקשר למה שכתבתי? חוץ מזה שאשרת את קביעתי בדבר "הפטפוטים האמוניים ההבליים חסרי השחר"

בוקר טוב ושבוע טוב..

באחרית הימים הרואה ידום.  כי יראה דברים בלתי הגיונים.

בן יקום באביו ובת באמא. חוצפה יסגיי.

הכל הפוך הימין שמאל השמאל ימין...

הכל ברור.

עם ישראל מאבד עצמו לדעת כל פעם מחדש ולא לומד כלום.

עוזבים את התורה מתכחשים לבורא עולם. עושים כל התועבות. מצרפים ערב רב.  

ואז כאשר באה המכה בוכים למה ומדוע.

"בן מנוול אב, בת קמה באִמָּהּ...".

ומדוע לא אתכחש להזיה המצויה אך בתבן אשר בין שתי אזניך?

אכן הפוסל במומו פוסל..

כנראה כל בוקר אתה מארגן את התבן בראשך..

כך שכל משפט של יוצא תבן.

וחכמה אין...

הסרט "עד סוף העולם"על הקשר בין ישראל לאוונגליסטים בארצות הברית ששודר בערץ 11. היה מאוד מטריד .

מעבר להיותי אתאיסט ליברל שלא יכול לשאת את כל הפטפוטים האמוניים ההבליים חסרי השחר, נורא לחשוב שישראל מטילה את יהבה על קהילה שהחזון שלה הוא מלחמת שתביא לאסון קוסמי ולהתנצרות של שארית היהודים שיוותרו במלחמה זו. נורא לראות את הזחיחות הידידותית של ביבי עם כומר שרואה בהיטלר קטליזטור חיובי למימוש חזון שיבת ציון שלו. והכי נורא לראות שהמתנחלים האקסטרה ציוניים לכאורה הרואים בישראל את מדינת היהודים מעדיפים ברית עם נוצרים מסיונרים שתכליתם להשליט את ישו, על פני ברית עם קהילה היהודית בארצות הברית.

קודם כל עם כל החזון העתידי של הנוצרים האוונגליסטים לגבי העם היהודי שהוא אכן נורא בשביל שהוא יתגשם כל היהודים חייבים לחיות בארץ ישראל ולשלוט על הארץ כולה ואז יתנצרו בין אם על ידי מלחחמה ובין אם על ידי בחירה, עדין הם מתומכי ישראל הגדולים ביותר. 

ואני חושב שמה שנורא הוא לא עמדת המתנחלים אלא עמדת יהודי ארצות הברית. כי נורא לראות נוצרים שהחזון הסופי שלהם הוא הכחדה של העם היהודי על ידי התנצרות יותר תומכים בישראל מיהודי ארה"ב. נורא לראות את הקונגרס האמריקאי הרבה יותר פרו ציוני מכנסת ישראל. נורא לראות את הפרלמנט הצרפתי נותן הצהרה שמפלגת העבודה לא מוכנה לתת ומרצ לא מוכנה לתת לפיה אנטישמיות כוללת גם אי הכרה בזכותו של העם היהודי למדינה. נורא לראות שחלק מהיהודים בארה"ב שתמכו באובמה (שלאורך הקדנציה הראשונה שלו לא ביקר כלל בישראל) שהיה עוין קיצונית את ישראל וחלק מהם גם תומך בחרמות נגד ישראל. נורא לראות את הנוצרים האוונגליסטים עם החזון העתידי שלהם תומכים בטראמפ ומצד שני את יהודי ארה"ב תומכים במפלגה הדמוקרטית האנטי ישראלית. 

המפלגה הדמוקרטית היא לא אנטי ישראלית ורוב יהודי ארצות הברית שתומכים בדמוקרטים אינם רדיקלים שמאלנים. ההתנגדות להתנחלויות ולסיפוח אינה אנטי ישראלית. אני מודה שאני מקווה שבידן ינצח בבחירות לחשוב שטראמפ המחליא והדוחה ימשיך להיות נשיא ארצות הברית הוא בלתי נסבל וביידן לא יזיק לישראל. 

ישראל כמדינת העם היהודי צריכה לטפח יחסים עם היהודים בעולם ולא עם נוצרים משיחיים ששאפתם הסופית היא נוראית.

המפלגה הדמוקרטית היא לא אנטי ישראלית ורוב יהודי ארצות הברית שתומכים בדמוקרטים אינם רדיקלים שמאלנים. ההתנגדות להתנחלויות ולסיפוח אינה אנטי ישראלית. אני מודה שאני מקווה שבידן ינצח בבחירות לחשוב שטראמפ המחליא והדוחה ימשיך להיות נשיא ארצות הברית הוא בלתי נסבל וביידן לא יזיק לישראל. 

ישראל כמדינת העם היהודי צריכה לטפח יחסים עם היהודים בעולם ולא עם נוצרים משיחיים ששאפתם הסופית היא נוראית.

למרבה הצער מובילי החרם נגד ישראל בקמפוסים בארה"ב הם יהודים. רבים מיהודי ארה"ב גם רוצים מדינת כל אזרחיה ולא מדינה יהודית. מה כאן בדיוק תמיכה בישראל? 

יהודי ארה"ב (למעט הדתיים שבהם) מצביעים למפלגה בה יושבות חברות קונגרס אנטישמיות שאף אחד גם בזרם המרכזי במפלגה לא טורח לגנות. 

וחבל מאוד שאתה מקווה לאותה תוצאה בבחירות בארה"ב לה מקוות משמרות המהפכה באיראן, הרשות הפלסטינית ועוד משטרים אפלים ביותר ועוינים את ישראל. 

רוב אזרחי ארצות הברית הליברלים הנאורים והשפויים שמבינים איזה טיפוס מנהיג אותם מקווים כמוני להחזיר את השפיות להנהגת העולם החופשי.

אני חוזר -אכן יש יסודות רדיקלים אנטי ישראליים אבל הם אינם מהווים את הרוב והליבה של יהודי ארה"ב.

טראמפ הוא תאונה שארעה לארה"ב בעקבות ריאקציה של מאמיני "עליונות לבנה", אוונגליסטים אהבלים וסתם white trash hillbillies נכח בחירת נשיא שחור...הבה נקווה שארה"ב תתעשת, תקום, תטאטא את השברים ותצא לדרך חדשה...

זה ידוע שהמחריבים באים מתוך המחנה.

המחבלים הסהרוריים שמקבלים משכורת כדי להפיל את ביבי.. ללא ראיות בתפירת תיקים בגיבוי התשקורת ובתי המשפט המושחתים

משפט דרייפוס...

כל מצעדי התועבה.

כל הפגיעה בכל ערכי הדת.  

הנאצים ניסו למחוק את היהודים ודתם..פיזית ונפשית ולא הצליחו..

גם בזמן המן ואחשוורוש.

אז יש דרך חדשה לדבוק בבעל פעור.. עצתו של בלעם.

רוב אזרחי ארצות הברית הליברלים הנאורים והשפויים שמבינים איזה טיפוס מנהיג אותם מקווים כמוני להחזיר את השפיות להנהגת העולם החופשי.

אני חוזר -אכן יש יסודות רדיקלים אנטי ישראליים אבל הם אינם מהווים את הרוב והליבה של יהודי ארה"ב.

ואני מציין את האמת המצערת לדעתי שאתה מקווה לאותה תוצאה שמקווים הגדולים בשונאי ישראל. 

ואני מציין את האמת המצערת לדעתי שאתה מקווה לאותה תוצאה שמקווים הגדולים בשונאי ישראל. 

וגם כל מנהיגי אירופה והעולם החופשי וכל האזרחים האמריקאים השפויים וכל העולם הנאור . אגב כל האנטשימים והגזענים בארצות הברית מייחלים לנצחונו של טראמפ - גם זו אמת מצערת. 

אגב, מה בדיוק "שפוי" בהנהגה דמוקרטית? ההתמקדות בפלסטינים כאילו אין עוד בעיות בעולם? ההתקרבות לשליטים ברבריים ואפלים כמו משמרות המהפכה באיראן והרש"פ? נטישת בעלות ברית כמו ישראל, מצרים וסעודיה? ניסיון לכפות על ישראל מדינה פלסטינית כמו שנעשה בסוף תקופת אובמה? חידוש יחסים עם הגרועה בדיקטטורות בחצי הכדור המערבי (קובה)? שיתוף פעולה עם האיחוד האירופי בהתעלמות מבעיה אדירה של כניסה בלתי מוגבלת של מהגרים שהולכים ומתהפכים על ראשה של אירופה כמו בפיגועים האחרונים בצרפת? נשיא שקיבל פרס נובל לשלום וקידם הכל חוץ משלום? שיתוף פעולה עם האו"ם נגד ישראל? כל זה מסמל שפיות בעיניך? 

וגם כל מנהיגי אירופה והעולם החופשי וכל האזרחים האמריקאים השפויים וכל העולם הנאור . אגב כל האנטשימים והגזענים בארצות הברית מייחלים לנצחונו של טראמפ - גם זו אמת מצערת. 

האננטישמים מייחלים לניצחון טראמפ? האטישמים מרוכזים במפלגה הדמוקרטית. מזכיר לי את הטענה של בן כספית שטראמפ אנטישמי. 

בעניין אירופה, העובדה שמנהיגי אירופה רוצים בתבוסת טראמפ היא הנותנת שאנחנו כתושבי ישראל צריכים לרצות שינצח- רוב מדינות מערב אירופה נשלטים על ידי ראשי ממשלה או נשיאים שתחתם מתקבל מימון של עשרות מיליוני שקלים לעמותות שפוגעות בישראל בעולם ומשחירות את פניה בטענות מופרכות על "רצח עם". רוב מדינות מערב אירופה תומכות בהפעלת לחצים על ישראל כדי להביא לפתרונות חסרי אחריות מול הפלסטינים ולכן התגובה הקרירה שלהן להסכמי השלום שיפחיתו את ההסתמכות של ישראל עליהן. רוב מדינות מערב אירופה גם לא הצביעו נגד שום הצעה מבין ההצעות שעולות מדי שנה בעצרת הכללית של האו"ם.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר