מנדלבליט נסחט כנראה ע"י שי ניצן ולכן הגיש אישומים נגד ביבי

התפרסמו הקלטות שיחותיו

של היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט עם ראש לשכת עו"ד לשעבר אפי נווה

מהשיחות עולה כי מנדבליט עצמו ובקולו מדבר על

"המניאק" שי ניצן, שבמשתמע ניתן להבין כי הוא סוחט אותו

בחוגי הימין תמיד הייתה טענה כי פרקליט המדינה שי ניצן סחט את מנדלבליט

היה לו חומר כנגד מנדלבליט

חומר זה החזיק בבצים את מנדלבליט

שי ניצן ניצל חומר זה לסחיטה

כדי שמנדלבליט יגיש כתבי אישום נגד ביבי

זאת הייתה הטענה בימין

והינה אתמול פורסמו הקלטות המאשרות ומאששות כמעט בוודאות טענה זו

ונרמז כי יפורסמו חומרים נוספים ברורים יותר בנושא

אתם צריכים להבין

בתיק העיקרי של אישום השוחד כנגד ביבי

אין תקדים בכל העולם לסוג זה של שוחד

כלומר קשר של ביבי שניסה לקבל יחס חיובי מטעם העיתונאים נחשב כקבלת שוחד

שי ניצן עצמו הודה כי זהו תקדים עולמי שהוא מנסה לעשות באישום זה

מה המשמעות?

ובכן מסתמן כי לכאורה

שנאתו של שי ניצן לנתניהו

הובילה אותו למצוץ מן האצבע ולהמציא אישום כנגד נתניהו

והוא סחט את היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט כדי להגיש כתב אישום זה המצוץ מהאצבע

נגד נתניהו

יופי. מצאנו את המפלצת. שי ניצן. ולמה ששי ניצן ישנא את נתניהו ? (יחד עם כל מי שעבד אי פעם עם נתניהו טבא אתו במגע כולל שמיר ראש הממשלה, ראשי המוסד בעבר, ראשי מערכת הביטחון, בנט, שקד, ראשי לשכתו ומי לא...)

יופי. מצאנו את המפלצת. שי ניצן. ולמה ששי ניצן ישנא את נתניהו ? (יחד עם כל מי שעבד אי פעם עם נתניהו טבא אתו במגע כולל שמיר ראש הממשלה, ראשי המוסד בעבר, ראשי מערכת הביטחון, בנט, שקד, ראשי לשכתו ומי לא...)

שנאתו של שי ניצן לנתניהו ברורה כשמש

הוא שמאלני הרוצה להפיל את שלטון הימין

כי הוא מאמין שהגמונית הימין במדינה מובילה אותה לאבדון

הוא כשאר מנהיגי השמאל הסובלים ממגלומניה

מאמינים כי בלעדי שלטון שמאלני ליברלי אין עתיד למדינה

והוא כמו כל מנהיגי השמאל עושים באוןפן אובססיבי מאמצים להפיל את ביבי

כי הם יודעים שנתניהו במידה רבה כמנהיג הימין  מביא את הניצחון בבחירות לימין

אני לא מבין

מה לא ברור?

השמאל אכול שנאה אובסססיבית כלפי נתניהו ומשפחתו כבר כעשרים שנה

השמאל פועל נגדו בשלל דרכים

ובאופן בלתי לגיטימי

אם זאת התקשורת השמאלנית

או פרקליטות המדינה השמאלנית

או אנשים כמו אלשיך שניסו למצוא חן בעיני השמאל ולקבל לגיטימציה

או מנדבליט שפעל כנגד מנהיגות נתניהו

ושלטון הימין

כי הוא נסחט על ידי השמאל

שוב אני שואל

מה לא ברור?

אתה לא שם לב כי בשנים האחרונות עלתה הצעה מכיוון חוגי השמאל

הצעה כי ביבי יפרוש

והתיקים כנגדו יסגרו

נכון או לא נכון?

מה ההמשמעות של הצעה זו?

המשמעות היא כי לא מעניין אותם אם ביבי אשם במשהו או לא

כל האינטרס שלהם הוא שביבי יפרוש

ויפסיק להביא ניצחון לימין

קאפיש?

הלוואי והשמאל היה חזק ובעל משמעות כפי שאתה מתאר אותו. מרצ בקושי עוברת אחוז חסימה. מפלגת העבודה נעלמה ואתה עוד מדבר על שמאל.

ההתנגדות לביבי היא כיום גורפת את כל שכבות הציבור והסקרים האחרונים מעידים על כך. צא כבר מהשבלונה שלך.

ואב אם יש קומצפרציה שאני חושד בה היא זו שמנדבליט דאג להגיש כתבי אשמה "קלים" יותר נגד ביבי והוציא אותו מפרשת הצוללות שהיא חמורה הרבה יותר לטעמי.

ואגב שנאתך לליברליזם - מכל בחינה שהיא ביבי הוא ליברל חילוני ואפילו מתון. לא זו הבעיה.

הלוואי והשמאל היה חזק ובעל משמעות כפי שאתה מתאר אותו. מרצ בקושי עוברת אחוז חסימה. מפלגת העבודה נעלמה ואתה עוד מדבר על שמאל.

ההתנגדות לביבי היא כיום גורפת את כל שכבות הציבור והסקרים האחרונים מעידים על כך. צא כבר מהשבלונה שלך.

ואב אם יש קומצפרציה שאני חושד בה היא זו שמנדבליט דאג להגיש כתבי אשמה "קלים" יותר נגד ביבי והוציא אותו מפרשת הצוללות שהיא חמורה הרבה יותר לטעמי.

ואגב שנאתך לליברליזם - מכל בחינה שהיא ביבי הוא ליברל חילוני ואפילו מתון. לא זו הבעיה.

ביבי אכן חילוני ליברלי

אך בכשרונו כי רב

הוא מביא ניצחון לליכוד

ליכוד שמקים קואליציית ימין עם הדתיים הלאומיים והחרדים

מכאן הרצון להפיל את ביבי

כדי למנוע את עליית כוחם של האמוניים

ואני שוב שואל אותך

ואין לך תשובה

למה מציעים לביבי לבטל לו את כתבי האישום

תמורת פרישתו מהחיים הפוליטייים?

למה?

התשובה פשוטה

לא מעניין אותם אם הוא אשם במשהו או לא

כל רצונם והמוטיבציה האובססיבית שלהם היא למנוע ממשלת ימין

שביבי אחראי לה

כשהוא מביא את ניצחון הליכוד פעם אחר פעם  

ביבי אכן חילוני ליברלי

אך בכשרונו כי רב

הוא מביא ניצחון לליכוד

מכאן הרצון להפיל את ביבי

ואני שוב שואל אותך

ואין לך תשובה

למה?

התשובה פשוטה

שביבי אחראי לה

זה די ברור: משפטו של ביבי מאפיל על שיקול הדעת שלו ולא יתכן שראש הממשלה יהיה עסוק רק במשפטו וכל מערכת שיקוליו יהיו מופנים לסוגייה זו. זה לא תקין וזה לא מאפשר תיפקוד. הרי גם אם זה לא כך למעלה ממחצית הציבור סבורה כך -ויש אי אמון גדול.

ההצעה שביבי יפרוש היא פשרה ראויה ואני גם תומך בה. אין לי שום רצון למרות סלידתי מביבי לראות אותו מתפתל בבית משפט או יושב בבית הסוהר. שילך ונגמור עם זה. יבוא איש ימין אחר ומן הסתם תקום ממשלת ימין אחרת אבל אז ההתמודדות תהיה עניינית.

והיו שלוש מערכות וביבי לא הביא ניצחון. על מה אתה מדבר?

ביבי אכן חילוני ליברלי

אך בכשרונו כי רב

הוא מביא ניצחון לליכוד

מכאן הרצון להפיל את ביבי

ואני שוב שואל אותך

ואין לך תשובה

למה?

התשובה פשוטה

שביבי אחראי לה

זה די ברור: משפטו של ביבי מאפיל על שיקול הדעת שלו ולא יתכן שראש הממשלה יהיה עסוק רק במשפטו וכל מערכת שיקוליו יהיו מופנים לסוגייה זו. זה לא תקין וזה לא מאפשר תיפקוד. הרי גם אם זה לא כך למעלה ממחצית הציבור סבורה כך -ויש אי אמון גדול.

ההצעה שביבי יפרוש היא פשרה ראויה ואני גם תומך בה. אין לי שום רצון למרות סלידתי מביבי לראות אותו מתפתל בבית משפט או יושב בבית הסוהר. שילך ונגמור עם זה. יבוא איש ימין אחר ומן הסתם תקום ממשלת ימין אחרת אבל אז ההתמודדות תהיה עניינית.

והיו שלוש מערכות וביבי לא הביא ניצחון. על מה אתה מדבר?

היו שלוש מערכות בחירות

ובסוף ביבי והחרדים והדתיים הלאומיים בשלטון

המנהיגות האנטישמית של השמאל שונאת את החרדים

ולא רק המנהיגות הפוליטית

גם האליטה המשפטית, חברתית, האקדמית, הכלכלית של השמאל בישראל

היא לא רוצה שהמדינה תלך בכיוון האמוני, הדתי, המסורתי והחרדי

אתה מצחיק אותי

הרי אתה יודע שרודפים את ביבי כעשרים שנה

ואילו האישומים כלפיו הם עניין של כשלוש השנים האחרונות

גם לפני האישומים הם ניסו לזרוק אותו באמצעים לא לגיטימיים מהשילטון 

ומהחיים הפוליטיים

-אם זה רדיפת אשתו, ילדיו

- אם זה חיטוט ברהיטי גן כאלו או אחרים

- אם זה מתנות שכביכול נלקחו לביתו

כל אלו התקשורת השמאלנית ועדת "כלבי" מנהיגי השמאל הנאמנים בעולם התרבות, האקדמיה, והפוליטיקה 

נבחו כבר בשנות התשעים

הרבה הרבה לפני כתבי האישום.

לא רודפים את ביבי. האיש השניא את עצמו במעשיו ובהתנהלותו על כל מי שבא איתו במגע ורוב שונאיו הם אנשי ימין ואלו שהיו מקורבים אליו. די כבר אם האשמת השמאל הלא קיים..

ביבי כשל בכל שלוש המערכות האחרונות ולא הצליח להקים ממשלה. גם היום בסקרים הוא שוקע.די!

לא רודפים את ביבי. האיש השניא את עצמו במעשיו ובהתנהלותו על כל מי שבא איתו במגע ורוב שונאיו הם אנשי ימין ואלו שהיו מקורבים אליו. די כבר אם האשמת השמאל הלא קיים..

ביבי כשל בכל שלוש המערכות האחרונות ולא הצליח להקים ממשלה. גם היום בסקרים הוא שוקע.די!

אין אצלי פולחן אישיות כלפי פוליטיקאים

ביבי הוא מנהיג עם עמוד שדרה גמיש, כמו הרבה אחרים

הבנאדם מוכשר בטירוף - ואת זאת יגידו גם שונאיו ואויביו

הוא בעל יכולות גבוהות מאוד באינטליגנציה, הבנה מעמיקה של ההיסטוריה והתנהלות העולם

כמנהיג הוא הביא לישראל הישגים מדהימים

כראש ממשלה הוא הוביל את ישראל בדרך לא פשוטה בעשרים השנה האחרונות

- מעבר מכלכלה פרימיטיבית סוציאליסטית קומוניסטית

לכלכה חופשית יותר ברוח קפיטליסטית שהביאה צמיחה, פריחה ושגשוג עד להופעת הקורונה

- הוא קבר את פוליטית את כוחו של האויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם

- הוא נמנע ממלחמות ומהסיבוכים האפשריים שעלולים היו לסבך אותנו - לא היה חמום מוח - מנע הרוגים, פצועים ושפיכות דמים

- הביא ועזר לבשל יחסי שלום עם מדינות ערב - פריצת דרך היסטורית שכזו לישראל והשמאל חמוץ 

- בודד את האויב האיראני מבחינה בינלאומית, והוביל סנקציות משתקות והורסות עליהם - דחה את פיתוח כוחם הגרעיני

- הוביל פריצות דרך מדיניות עם מדינות של ישראל באפריקה, באסיה כמו הודו ובדרום אמריקה 

קשרים בינלאומיים נרחבים, ולא שקר הצונאמי המדיני שהתקשורת השמאלנית נבחה והזהירה מפניו בהובלת אהוד ברק - שנים

- שיפר את מעמדה של ירושלים כבירת ישראל כך שמדינות העולם העבירו שגרירויות אליה

- קשר קשרים אמיצים חמים עם המעצמה הידידותית לנו אמריקה

- שרד בחוכמה ובגמישות את הנשיא אובמה הפרו מוסלמי, העוין את ישראל והשונא אותה 

נשיא שחיפש להחליש ולהשמיד את ישראל על ידי בניית האויב המוסלמי האיראני כהגמון במזרח התיכון עם נשק גרעיני

ועוד כהנה וכהנה

ואני מתפלא מאוד למה שונאים אותו כל כך באופן אובססיבי

הבנאדם הביא השיגים כבירים ועצומים לישראל

וזאת יגיד כל אדם אובייקטיבי

ועדיין השמאל בישראל חמוץ ושונא אותו

לדעתי זו עניין למישור הפסיכולוגי פסיכיאטרי של טרפת המונים אובססיבית ומטורללת.  

אין לי בעיה עם הפוליטיקה של ביבי שבעיקרון ניהל מדיניות חוץ טובה ולא מתלהמת. אתה לא מבין שמדובר בהתנהלות אישית שמאוסה על כל מקורוביו שנטשו אותו בזה אחר זה ולאף אחד אין מילה טובה עליו.  חוסר יושר אישי, שקרנות כרונית , אגוצנטריות קצונית (אני ואני ואני) שחיתות, נוכלות  וניהול גרוע לחלוטין של המשבר הנוכחי.  בניגוד לתדמית שלו אין לו בכלל חוט שדרה , הוא לחיץ,והיסטרי . כמה פעמים אפשר להגיד שזה לא השמאל (הרי מכל בחינה של שמאל וימין בנט או גדעון סער הם ימניים ממנו!) אלא כל מקורביו בעבר שמתעבים אותו. תן לי שם אחד שעבד איתו והיה מקורב לו ומעריך אותו! אחד! זה לא שמאל כי אין כבר שמאל. די להמציא דמונים.

אין לי בעיה עם הפוליטיקה של ביבי שבעיקרון ניהל מדיניות חוץ טובה ולא מתלהמת. אתה לא מבין שמדובר בהתנהלות אישית שמאוסה על כל מקורוביו שנטשו אותו בזה אחר זה ולאף אחד אין מילה טובה עליו.  חוסר יושר אישי, שקרנות כרונית , אגוצנטריות קצונית (אני ואני ואני) שחיתות, נוכלות  וניהול גרוע לחלוטין של המשבר הנוכחי.  בניגוד לתדמית שלו אין לו בכלל חוט שדרה , הוא לחיץ,והיסטרי . כמה פעמים אפשר להגיד שזה לא השמאל (הרי מכל בחינה של שמאל וימין בנט או גדעון סער הם ימניים ממנו!) אלא כל מקורביו בעבר שמתעבים אותו. תן לי שם אחד שעבד איתו והיה מקורב לו ומעריך אותו! אחד! זה לא שמאל כי אין כבר שמאל. די להמציא דמונים.

לגבי ההתנהגות האישית אני לא יודע אם הפרסומים בתקשורת נכונים אבל זה לא באמת מעניין. המחנה שלך מאשים את הימין באי-רציונליות, למרות שהוא רציונלי בהחלט. אני לפחות תומך בנתניהו בגלל שמכל המועמדים לראשות הממשלה הוא יעשה את העבודה הטובה ביותר למען ישראל, ובגלל זה לא ממש חשוב לי אם הוא יקיים את ההסכם עם כחול לבן או לא או אם אחרים שעבדו איתו כועסים עליו. דווקא המחנה שמתנגד לנתניהו הוא הבלתי רציונלי. מוכנים לתמוך בכל אחד (אפילו בגנץ שהרבה זמן לא היה ברור מה העמדות שלו ועדיין נראה שהמפלגה שלו מתמקדת ברק לא נתניהו ולא בהצעות קונקרטיות לניהול החיים במדינה, אפילו בממשלה שנשענת על קולות של חברי כנסת תומכי טרור,  אפילו בלפיד שהיה שר אוצר כושל) הכל כשר כדי להפיל את נתניהו, כולל להצביע בעד חוק שפוסל מועמד לראשות ממשלה אחרי שכבר נבחר.

אם אתה מתייחס לבנט ושקד תתייחס בצורה מלאה. מפלגת ימינה מתנגדת לנתניהו מאז שלא נכנסה לממשלה (למרות שלא יפתיע אותי אם תיכנס שוב עם נתניהו) ומציגה את מה שהיא רואה ככישלון שלו בניהול הקורונה ויש לא מעט אמת בדברים לגבי טעויות שעשה נתניהו. אבל הם אפילו פעם אחת לא אמרו שכתב האישום מוצדק, שנתניהו מושחת, שהוא צריך לפרוש או דבר דומה, להפך שוב ושוב הם אומרים שמדובר שכתב אישום מופרך. 

התפרסמו הקלטות שיחותיו

של היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט עם ראש לשכת עו"ד לשעבר אפי נווה

מהשיחות עולה כי מנדבליט עצמו ובקולו מדבר על

"המניאק" שי ניצן, שבמשתמע ניתן להבין כי הוא סוחט אותו

בחוגי הימין תמיד הייתה טענה כי פרקליט המדינה שי ניצן סחט את מנדלבליט

היה לו חומר כנגד מנדלבליט

חומר זה החזיק בבצים את מנדלבליט

שי ניצן ניצל חומר זה לסחיטה

כדי שמנדלבליט יגיש כתבי אישום נגד ביבי

זאת הייתה הטענה בימין

והינה אתמול פורסמו הקלטות המאשרות ומאששות כמעט בוודאות טענה זו

ונרמז כי יפורסמו חומרים נוספים ברורים יותר בנושא

אתם צריכים להבין

בתיק העיקרי של אישום השוחד כנגד ביבי

אין תקדים בכל העולם לסוג זה של שוחד

כלומר קשר של ביבי שניסה לקבל יחס חיובי מטעם העיתונאים נחשב כקבלת שוחד

שי ניצן עצמו הודה כי זהו תקדים עולמי שהוא מנסה לעשות באישום זה

מה המשמעות?

ובכן מסתמן כי לכאורה

שנאתו של שי ניצן לנתניהו

הובילה אותו למצוץ מן האצבע ולהמציא אישום כנגד נתניהו

והוא סחט את היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט כדי להגיש כתב אישום זה המצוץ מהאצבע

נגד נתניהו

מההקלטות ברור ששי ניצן יכול להשפיע על השיקולים של מנדלבליט בתיקים כאלה ואחרים. בגלל ההתנהלות השמאלית קיצונית של שי ניצן והתנגדות קיצונית שלו לביקורת תקופה ארוכה הוא דמות בהחלט בלתי אהודה ברמה הארצית ובוודאי בימין המהווה את רוב העם. העובדות ברורות למדי. כתב אישום מסוג זה לא הוגש מעולם בשום דמוקרטיה, בנושא סיקור חיובי שגם לא היה בפועל.

חיים, ההפך הוא הנכון. אפילו יועץ משפטי כזה, שתפר לנתניהו שלושה תיקים והגיש כתב אישום, החליט לסגור את נושא הצוללות ואפילו לא לפתוח חקירה. 

לגבי השמאל- השמאל הבין שבקלפי לסחורה שלו אין קונים. מדינה פלסטינית וסוציאליזם בנוסח ונצואלה הפכו מרעיונות לגיטימיים לפתרונות הרסניים שהציבור מראה את חוסר התמיכה המובהק שלו בהם. השמאל לכן החליט להפסיק לנסות לשכנע את הציבור בצדקת הרעיונות שלו אלא לשמר את שליטתו במוקדי כוח שמשפיעים על הפוליטיקה כמו תקשורת, קולנוע ובראש ובראשונה מערכת המשפט, (זירות שהימין הבין באיחור רב שהוא חייב להתעורר ולחזק בהן את כוחו בהתאם לכוחו הפוליטי), ובמקביל בזירה הפוליטית למתג מפלגות שמאל כ"מרכז" ולרמות את הציבור כמו שקרה ממש בשנתיים האחרונות. 

אם היו רוצים באמת לתפור תיק -פרשת הצוללות והמניות הייתה הרבה יותר קלה לתפירה והרבה יותר חמורה לאור העדויות של שר הביטחון, מנכל משרד הביטחון ודבריו של ביבי עצמו בטלוויזיה. העובדה היא שהיועץ המשפטי היה ישר ולא תפר מה שמעיד על יושרו במקרה של ההאשמות הקיימות.

איזה שליטה במוקדי כוח? יוצרים דמוניזציה שאין לה כל אחיזה במציאות. למה לא תפנים שביבי מאוס ורוב הציבור כולל הציבור הימני לא רוצה אותו יותר. הרי המנדטים שלו בסקרים בורחים לבנט ולא לשמאל....

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר