אולי הפרדה היא הפתרון

לא. לא בין הפלשתינאים וביננו אלא בין החרדים לבין השאר. הרעיון של מדינת ישראל ומדינת יהודה  החרדית הוא לגמרי לא רע.

כדאי לקוא את הכתבה הבאה שפורסמה היום ב"ווי נט"

https://www.ynet.co.il/news/article/rJ1Y4pZUD?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=social&utm_campaign=facebook&utm_term=rJ1Y4pZUD&fbclid=IwAR1s_MStCKfCFt9TCSrczLdp2x9xoFHLrEz91v9otstTl1FsYii9lhFzypY

הערב הבנתי שהבעיה היא רק עם 2 חצרות חסידים מן המגזר החרדי וכי ה"ליטאים" ו "הספרדים" מקיימים
בהחלט את ההנחיות.

אבל מר קאופמן, מדוע אתה עושה הנחה למגזר הערבי המזלזל בהנחיות באותה המידה בדיוק?

בכל אופן, הרעיון שלך אינו מקובל עליי, אבל אפשר לעשות משהו אחר, כמו למשל לאסור על חרדים וערבים להיכנס לערים
שבהן שומרים על ההנחיות ולאסור על תושבי הערים השומרים על ההנחיות להיכנס לאזורים חרדיים וערביים.

מצידי, שהחרדים והערבים יבקרו חופשי אחד את השני במקום מושבו, ורק אחד את השני, עד שתעבור הקורונה
מן העולם.

רעיון יותר טוב, נכון?

הערב הבנתי שהבעיה היא רק עם 2 חצרות חסידים מן המגזר החרדי וכי ה"ליטאים" ו "הספרדים" מקיימים
בהחלט את ההנחיות.

בכל אופן, הרעיון שלך אינו מקובל עליי, אבל אפשר לעשות משהו אחר, כמו למשל לאסור על חרדים וערבים להיכנס לערים
שבהן שומרים על ההנחיות ולאסור על תושבי הערים השומרים על ההנחיות להיכנס לאזורים חרדיים וערביים.

מצידי, שהחרדים והערבים יבקרו חופשי אחד את השני במקום מושבו, ורק אחד את השני, עד שתעבור הקורונה
מן העולם.

רעיון יותר טוב, נכון?

כל מה שימנע הפצה של המחלה הוא רעיון טוב. אני לא עושה הנחה לערבים הישובים הערבים מממילא מבודלים ולא מעורבים בתוך החברה היהודית

בהחלט את ההנחיות.

מן העולם.

רעיון יותר טוב, נכון?

כשקטפתי אפרסק באמצע יולי,לקחתי קבוצה של ערבים מכפר בגליל,לכמה ימי קטיף (אין לי עובדים קבועים),הם הגיעו ללא מסיכות

ואחד אמר לי ==אני צריך ארגז אפרסק לחתונה של חבר מחר בערב...שאלתי אותו...ומסיכה? אמר לי....שום דבר...

(אליהו פ. אל תדאג...הם עובדים מ-6 עד 11,ומקבלים גם קבלנות,ואז פתאום מסיימים ב9.30.)

בקיצור ולעניין --עם המגזר הערבי,עסק המסיכה אבוד...

או שהצבא עם ראשי העיריות,וצוותים מוכשרים לזה...בכל אופן השקעת מצב חרום...

לגבי החרדים...איני יודע..סגר מוקפד... ממילא אינם עובדים...

בכל אופן אלה שני מגזרים ששום מדינה לא נאלצת להתמודד איתם...כי לחרדים כאן כח פוליטי אוטונומי כמעט.

בהחלט את ההנחיות.

מן העולם.

רעיון יותר טוב, נכון?

כל מה שימנע הפצה של המחלה הוא רעיון טוב. אני לא עושה הנחה לערבים הישובים הערבים מממילא מבודלים ולא מעורבים בתוך החברה היהודית

חיים ידידי.

לפאב הקבוע שלי, כאן, בצפון תל אביב, מגיעים מבלים ערבים, ובהם 3 חברים יקרים ואהובים שלי, אבל לא חרדים...

בהחלט את ההנחיות.

מן העולם.

רעיון יותר טוב, נכון?

חיים ידידי.

לפאב הקבוע שלי, כאן, בצפון תל אביב, מגיעים מבלים ערבים, ובהם 3 חברים יקרים ואהובים שלי, אבל לא חרדים...

הפאב שלך הוא לא השתקפות דמוגרפית. בארץ רוב השכונות החרדיות הן בתוך הערים היהודיות ולצידן תוך מגע הדדי. מספר הערים המעורבות בין יהודים וערבים הוא קטן. הערבים גרים בכפרים וערים נשלהם. אני גר בעיר מעורבת ואפילו בשכונה מעורבת. בחיפה אין הפקרות של התושבים הערבים וגם כאן השכונות החרדיות מובילות בתחלואה.

חיים, חברים ערבים מן הצפון מספרים לי על הפקרות מוחלטת שם בכל הנוגע לשמירת ההנחיות.

וכן ידידי, בצומת של דיזנגוף וירמיהו, (הצומת שלי), מבקרים ערבים רבים מכל הארץ, והרבה יותר מן החרדים החולפים בצומת.

למשל: כל צוות החומוסייה הקבועה שלי הם מאום אל-פאחם, שזו עיר אדומה מבחינת תחלואה.

משפחות ערביות רבות מבקרות בנמל תל אביב ולאחר מכן מטיילות בדיזנגוף והאזור, ושוב פעם, הרבה יותר מאשר חרדים
אשר אינם מבלים, אוכלים ושותים כאן, משיקולי כשרות וכד'.

חרדים ועוד העם חרדים.

אין בעיה רוצה הפרדה..

כל ההומאים לגטו. כל הכופרים לגטו.

כל הערבים לגטו. כל הבדואים לגטו. כל המסתננים לגטו

כל מערכת המשפט ובגץ בראשם לגטו במדבר.

הערבים מסויימים קבלו תדרוך להדביק בכוונה

הם לא יפספסו כל דרך לדפוק את היהודים.

בלוני נפץ פריצות גדר. מודיעין ואם יש משהו קל בלי להתאבד למה לא..

זה יתן להם כעת רעיון..

חיים, חברים ערבים מן הצפון מספרים לי על הפקרות מוחלטת שם בכל הנוגע לשמירת ההנחיות.

וכן ידידי, בצומת של דיזנגוף וירמיהו, (הצומת שלי), מבקרים ערבים רבים מכל הארץ, והרבה יותר מן החרדים החולפים בצומת.

למשל: כל צוות החומוסייה הקבועה שלי הם מאום אל-פאחם, שזו עיר אדומה מבחינת תחלואה.

משפחות ערביות רבות מבקרות בנמל תל אביב ולאחר מכן מטיילות בדיזנגוף והאזור, ושוב פעם, הרבה יותר מאשר חרדים

אתה ממש חי בבועה תל-אביבית צוות החומוסיה, הפאב שלך והמבקרים הערבים בתל-אביב הם לא השתקפות התפזורת הדמוגרפית במדינה. יש המון כפרים וערים על טהרת הערבים ורוב הערבים חיים בהם  יש מעט מאוד ישובים המונים רק חרדים ורובם גרים בשכונות בערים יהודיות.

בכל הנוגע לערבים, בישובי ערבים, זה "לא גבר" לעטות מסכה. עליך להפגין גבריות ולהסתובב בלי.

אקצין.

ערבי המסתובב מחוץ לישובו במקום בו אין מכירים אותו - יעטה מסכה.

אולם עם התקרבו לכפרו - יוריד אותה.

כנ"ל לגבי נהיגה.

ערבי עשוי לתת לאשתו לנהוג כששניהם נוסעים יחד והוא עייף.

אולם עם התקרבם לכפרם - יתחלפו והרכב יכנס לכפר נהוג בידיו, אחרת "לא גבר".

ענין של "תרבות"...

לא. לא בין הפלשתינאים וביננו אלא בין החרדים לבין השאר. הרעיון של מדינת ישראל ומדינת יהודה  החרדית הוא לגמרי לא רע.

https://www.ynet.co.il/news/article/rJ1Y4pZUD?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=social&utm_campaign=facebook&utm_term=rJ1Y4pZUD&fbclid=IwAR1s_MStCKfCFt9TCSrczLdp2x9xoFHLrEz91v9otstTl1FsYii9lhFzypY

חיים, אני מתפלא עליך...

זה יהיה הסוף שלנו... מלחמת אחים נוספת בין יהודה וישראל...

עלינו לעזור ליהודים לשוב אל עם ישראל...

חיים, אני מתפלא עליך...

זה יהיה הסוף שלנו... מלחמת אחים נוספת בין יהודה וישראל...

עלינו לעזור ליהודים לשוב אל עם ישראל...

למה מלחמה? הפרדה!

אתה ממש חי בבועה תל-אביבית צוות החומוסיה, הפאב שלך והמבקרים הערבים בתל-אביב הם לא השתקפות התפזורת הדמוגרפית במדינה. יש המון כפרים וערים על טהרת הערבים ורוב הערבים חיים בהם  יש מעט מאוד ישובים המונים רק חרדים ורובם גרים בשכונות בערים יהודיות.

עשרות אלפיי ערבים יוצאים בכל יום לעבודה בערי ישראל, ורק בתל אביב אני מכיר רבים המנהלים סניפי סופרמרקטים, רופאים, סניטרים, שוטרים, מעצבי שיער, עובדי תחזוקה ושיפוצים וכד' המגיעים בכל יום ממקומותיהם לכאן.

רבין מאוד מתושבי הערים והכפרים הערביים נמצאים בכל רגע נתון בתל אביב ובכלל, כך שהמגע עימם צמוד מאוד.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר