שאלה : מה אתם חושבים? האם מה שסיפר ומספר בוב לזר זו אמת?

לדעתי כן.

מי זה בוב לזר?

מי זה בוב לזר?

בכוונה לא כתבתי פרטים (מיד אפרט למה), פשוט תכתוב בויקיפדיה "בוב לזר", ותקרא גם באנגלית. אתה תראה שגם מלכלכים עליו והאשימו אותו בקשר לזנות ומה לא, כי ניסו לפגוע באמינות שלו ובכלל להשתיק אותו לגמרי בהכנסתו לבית סוהר, מבחינת הרשויות אולי בצדק, אבל לא הצליחו להשתיק אותו.

אני נמצאת בויכוח או בעצם לא ויכוח אלא נתק תקשורתי מוחלט עם כל קומץ האנשים שכאן בפורום, בכל כניסה שלי מבקשים ממני במטריצת תמונות כאלה שאסמן את כל התמונות עם הדקלים, או את כל התמונות עם הגשרים, או את כל התמונות עם המדחנים, או עם הגבעות, או האוטובוסים, או הרמזורים, או האופנועים, או האופניים או הארובות או מעברי החציה וכו' וכו' וכו', והתמונות די מטושטשות. לך ולכולם יש את המבחן הזה בכל כניסה או שזה רק לי מתנכלים?

יש עם בוב לזר הזה גם ראיונות ארוכים אחד של שעתיים וחצי, אני מאמינה לו, הוא הרי לא היחיד עם החומרים האלה, יש מאות רבות של קציני צבא וביטחון גבוהים בדימוס (חייבים שיהיו בדימוס, לאחרים אסור לדבר, אבל יש שמתפטרים ומתחילים לדבר) שצובאים ומפעילים לחץ על הקונגרס. תקרא על בוב לזר, ואם הנושא מעניין אותך משם תמשיך הלאה.

בוב לזר אולי יכתוב ספר, יוזמן להרצאות ויצליח "לסגור את החודש" כל עוד הצבור יתענין במרכולתו.

עדיף לך שישדוד בנק באיומי נשק?

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

בוב לזר אולי יכתוב ספר, יוזמן להרצאות ויצליח "לסגור את החודש" כל עוד הצבור יתענין במרכולתו.

עדיף לך שישדוד בנק באיומי נשק?

סטנדאוף, אתה כ"כ צפוי, מראש הייתי יכולה לכתוב את התגובה שלך, ואתה היית חותם ומאשר שזה אתה כתבת.

יוסי2906 ברח, נמלט על נפשו בבהלה ובחוסר עניין, כשרק הבין על מה אני מדברת פהemo_26.png

אבל זה בסדר גמור, כתבתי במפורש שבנושא הזה לא לרצות לדעת זה בסדר. בסדר גמור. אבל אני אדם טוב ומתחשב, מי שיתקשה באכילת הכובע אדאג למהר ולהגיש לו כוס מיםemo_01.png

אינני "בורח" מחדשות אודות חוצנים והטכנולוגיה "שאינה מן העולם הזה" המיוחסת להם.

ההפך הוא הנכון.

זה דווקא מענין.

אלא שאינני מעונין ב"השקעת-שווא" של נתח מן הפנאי המצומצם שלי.

לא הצלחתי להסיק, על סמך הפרסומים, האם הקביעה כי מדובר בטכנולוגיה ש"אינה מן העולם הזה" מבוססת על סמך בחינת מכשירים שנתפסו ומצויים בפעל בחזקת יחידה ממשלתית כלשהי, או שמדובר אך בהתרשמות של "מומחים" מעדויות טייסים ומפעילי רדאר, מבלי שנתפס אי-פעם כלי טייס "חוץ-ארצי".

אם הסקת כי מצוי בפעל כלי-טייס "חוץ ארצי" בידי מישהו - אנא ספקי קישור למקור הטוען זאת...

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

אינני "בורח" מחדשות אודות חוצנים והטכנולוגיה "שאינה מן העולם הזה" המיוחסת להם.

ההפך הוא הנכון.

זה דווקא מענין.

אלא שאינני מעונין ב"השקעת-שווא" של נתח מן הפנאי המצומצם שלי.

לא הצלחתי להסיק, על סמך הפרסומים, האם הקביעה כי מדובר בטכנולוגיה ש"אינה מן העולם הזה" מבוססת על סמך בחינת מכשירים שנתפסו ומצויים בפעל בחזקת יחידה ממשלתית כלשהי, או שמדובר אך בהתרשמות של "מומחים" מעדויות טייסים ומפעילי רדאר, מבלי שנתפס אי-פעם כלי טייס "חוץ-ארצי".

אם הסקת כי מצוי בפעל כלי-טייס "חוץ ארצי" בידי מישהו - אנא ספקי קישור למקור הטוען זאת...

השאלה שלך בסדר גמור, ובהחלט במקום - רק שאני מאד ממליצה עכשיו ובשלב זה שמי שבאמת סקרן ומתעניין שישקיע בעצמו את האנרגיה והזמן שזה לא במיוחד הרבה, באמת שלא - ויברר בעצמו פרטים. את הפרטים השונים ואולי המרובים, בהתאם למידת סקרנותו, ועוד שני דברים שציינתי שדרושים בעניין הזה : הפתיחות שלו והאינטלגנציה שלו. אין צורך באינטלגנציה במיוחד גבוהה, IQ של בסביבות 130 במבחן ווכסלר למבוגרים בהחלט מספיק, אם תחפש תמצא ש IQ = 130 זה ממוצע ה IQ של בעלי תואר דוקטור. זה בהחלט נחמד, אבל רחוק בכ 10 נקודות מהתחלת תחום הגאונות. למה הסברתי את כל זה? כתמריץ למי שבאמת סקרן ויש לו פתיחות להתעניין ולמצוא תשובות בעצמו...

על השאלה הספציפית ששאלת כאן אני אענה, אבל בבקשה שבהמשך ידאג כל איש ואיש לעצמו, ע"פ מידת סקרנותו, אני לא רוצה ולא חייבת ללעוס ולהלעיט את האנשים באינפורמציה בנושא, נתתי איזו דחיפה ותמריץ ראשוני, ההמשך או אי ההמשך בידיך ובידיכם. וכל או רוב רובה של האינפורמציה פתוחה וחופשית לחלוטין לציבור. ומי ש'פיספס' תכניות ששודרו (באופן מכוון ומתוזמר בשנים האחרונות) בערוצי הטלויזיה של 'נשיונל ג'אוגרפיק' וערוצי מדע, אז יחסר לו משהו בפסיפס האינפורמציה הרחב, אבל החסר הזה לא ממש ממש קריטי.

והתשובה לשאלתך : בידי (בידי, בידי, זו לא מסקנה או השערה, זה המידע שאושר לפני כ 3 שבועות ע"י ה CIA) בידי הפנטגון כלי טייס של החוצנים ששמורים בשטח 51 הידוע והשמור, 9 כאלה, חלקם שמיש להטסה ונוסה וטס טיסות לא גבוה ולא רחוק ולא מהר כמו שהם יכולים, וזה נכון ללפני 20 שנה, מה המצב לגבי עכשיו והאם הצליחו 'להעתיק' את מנגנון הטיסה איני יודעת, זה שמור בסודי סודי סודות כי ארה"ב ורוסיה רוצות כ"א להשיג יתרון בנושא. גם לרוסים יש כאלה, לא ברור כמה ובאיזה מצב, כנראה שפחות. האהבלים הרוסים עשו שטות וירו על אחד מהם והצליחו להפיל אותו, אבל זאת היתה טעות מצידם כי גם הם נפגעו והכלי נהרס. 

אין לי את הקישור\ים ביחס להנ"ל כעת מתחת ליד, זה לא שהתמכרתי לנושא ושהקישורים זמינים לי תחת היד בכל רגע, בהצלחה.

עד כאן, 'אהבלתורה' כבר צועק חוטובלי. 

שיהיה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר