חילוני מתחתן בגלל זיון-וחצי מתגרשים, דתי בשידוך ואפס גירושין

לרוב אצל חילונים מתחתנים כשמכירים באופן עצמאי ולאחר קיום יחסי מין, וכשכבר ניסו במיטה בני זוג רבים

והתוצאה... ?

כמחצית מהזוגות בקרב החילונים היהודים מתגרשים, וגורמים סבל לכל - בעיקר לילדים

בנוסף 

רבים מתחתנים בגיל מאוחר נקלעים לקושי בהבאת ילדים לעולם, ורבים נשארים רווקים

אצל הדתיים לרוב מתחתנים בשידוך כשהם צעירים, ולא מקיימים יחסי מין לפני הנישואין

והתוצאה.... ?

משפחות עם ילדים רבים יחסית, והורים שזוכים לראות נכדים ונינים

אחוז הגירושין אצלם שואף לאפס, והם מאושרים יותר בחייהם

ואני שואל אותכם חוכמולוגים חילונים .....

מה צריך להסיק מעובדות אלו?   

בוקר טוב

הם לא יכולים להסיק כלום.

התרבות המערבית הקלוקלת שיבשה את דעתם.

אני שומע קולות שהולכים ומתעצמים..בשביל מה להתחתן.

בשביל מה ללדת ילדים זה עול כבד.

לגדל לחתל לחנך ללמד לפרנס לחטוף צעקות..

אז חיים עם אמצעי מניעה בהוללות..המקרה הטוב תרומת זרע חד הורית או אימוץ ילד מן המוכן בגילאים 40 ומעלה.

לרוב אצל חילונים מתחתנים כשמכירים באופן עצמאי ולאחר קיום יחסי מין, וכשכבר ניסו במיטה בני זוג רבים

והתוצאה... ?

בנוסף 

והתוצאה.... ?

והמסקנה:

להכניס לבית סוהר כל מי שישכב מחוץ לנישואין. לאסור על גירושין. פגישות בין בחור ובחורה יהיו תמיד במקומות ציבוריים. ותהיה חובה לדווח על כל ייחוד שלא כחוק . יסגרו הפאבים ובתי הבילוי שבהם חלילה יפגשו בחורים עם בחורות ותהיה הפרדה מוחלטת בציבור בין המינים. יהיה איסור על לבישת לבוש לא צנוע שבהם יחשפו אברי גוף נשיים, תאסר שירת נשים ויאסר על נשים לעבוד עם גברים שהרי כל אלה גורמים לחרמנותם של גברים ועלולים חליה להשחית את החברה. יאסרו כמובן אמצעי מניעה שהרי חובת כל זוג להביא כמה שיותר ילדים ולהרבות את העם היהודי. ינודו רווקים ורווקות וכמובן כל בעלי  נטיות מיניות סוטות. וכמובן שיאסר להקים אתרי אינטרנט של פגישות שלא באמצעות שידוכים משפחתיים שבהם ההורים מחליטים על השידוך הראוי.

ועשיו תהיה לנו חברה מאושרת.

בוקר טוב

הם לא יכולים להסיק כלום.

התרבות המערבית הקלוקלת שיבשה את דעתם.

אני שומע קולות שהולכים ומתעצמים..בשביל מה להתחתן.

בשביל מה ללדת ילדים זה עול כבד.

לגדל לחתל לחנך ללמד לפרנס לחטוף צעקות..

אז חיים עם אמצעי מניעה בהוללות..המקרה הטוב תרומת זרע חד הורית או אימוץ ילד מן המוכן בגילאים 40 ומעלה.

האם זו חובה ללדת ילדים?הסר דאגה מלבך רוב בני אדם חיים בזוגיות ורוצים ילדים כולל זוגות חד מיניים. אבל חברה חופשית חייבת להכיל גם כאלה שלא רוצים בזוגיות או בילדים. אין בזה שום דבר "קלוקל" . כאנשים נשואים שנינו יודעים שחיים בזוגיות רבת שנים וגידול ילדים אינם גן עדן ולמרות זאת רוב בני האדם בוחרים בכל זאת בזה. מה לעשות שלא כולם.

והתוצאה... ?

בנוסף 

והתוצאה.... ?

גירושין קיימים גם בקרב חרדים, אלא שאצל חרדים יש רתיעה מגירושין מסבה מעשית - גירושין עלולים לפגוע בסכויי שדוך טוב לבנות שהגיעו לפרקן, וכמובן, חרדים מעדיפים אשה שלא הכירה גבר על פניהם, בעוד אצל חילוניים "זה לא מְשַחֵק".

חתונה מאוחרת?

כן, חילוניים צריכים לשרת בצבא, (אולי) לטייל מעט בעולם, ללמוד לפחות לתאר ראשון, אם לא מעבר לכך, ורק אחרי ש"מסתדרים" בחיים ועומדים ברשות עצמם - חתונה.

ההלכה אינה נלחמת ביצרים, אלא משתדלת לתעל אותם למסלול נשלט פחות או יותר - חתונה מוקדמת, על מנת שיהיה לו לצעיר פת בסלו ולא תתעינה עיניו.

העמדת צאצאים היא דחף אנושי טבעי, אולם יש ה"מתגברים" על דחף זה.

ההשקפה כי מערכת הרביה האנושית של הפרט מחוייבת ל"רבוי טבעי" של החברה וצריכה לעמוד לשרותה - נראתה כבר בגרמניה שבין המלחמות...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

שתהיה לו לצעיר פת בסלו ולא תתעינה עיניו...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

שתהיה לו לצעיר פת בסלו ולא תתעינה עיניו...

אהבתי

לשון הגמרא פת בסלו...

והתוצאה... ?

בנוסף 

והתוצאה.... ?

מאושרים ???????????????????????????????????????????

אחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הדיכוי של הנשים שם הוא זוועת אלוהים...

והתוצאה... ?

בנוסף 

והתוצאה.... ?

והמסקנה:

להכניס לבית סוהר כל מי שישכב מחוץ לנישואין. לאסור על גירושין. פגישות בין בחור ובחורה יהיו תמיד במקומות ציבוריים. ותהיה חובה לדווח על כל ייחוד שלא כחוק . יסגרו הפאבים ובתי הבילוי שבהם חלילה יפגשו בחורים עם בחורות ותהיה הפרדה מוחלטת בציבור בין המינים. יהיה איסור על לבישת לבוש לא צנוע שבהם יחשפו אברי גוף נשיים, תאסר שירת נשים ויאסר על נשים לעבוד עם גברים שהרי כל אלה גורמים לחרמנותם של גברים ועלולים חליה להשחית את החברה. יאסרו כמובן אמצעי מניעה שהרי חובת כל זוג להביא כמה שיותר ילדים ולהרבות את העם היהודי. ינודו רווקים ורווקות וכמובן כל בעלי  נטיות מיניות סוטות. וכמובן שיאסר להקים אתרי אינטרנט של פגישות שלא באמצעות שידוכים משפחתיים שבהם ההורים מחליטים על השידוך הראוי.

ועשיו תהיה לנו חברה מאושרת.

המסקנה הבריאה והפשוטה היא 

לנהל חיים יותר שמרניים, כשערכי המשפחה בייסוד חיים אלו

ולא הערכים הזנותיים הליברלים של חברת השפע המערבית

קרי סמים, הוללות, אלכוהול, יחסי מין של קטינים, הוליווד ודוגמניות כמודל לחיקוי, לבוש זנותי וחושפני, הזניית המרחב הציבורי ועוד.. 

אז תחיה את חייך כרצונך מי מפריע לך? אם זה מה שעושה אותך מאושר -סחתיין. רק אל תטיף לי ואל תכפה עלי את מה שלא מקובל עלי.

אז תחיה את חייך כרצונך מי מפריע לך? אם זה מה שעושה אותך מאושר -סחתיין. רק אל תטיף לי ואל תכפה עלי את מה שלא מקובל עלי.

כמובן שברור כי קשה לגדל משפחה וילדים בצניעות ובהתאם לעקרונות ערכי המשפחה

וזאת כאשר בהסביבה היא רוחשת בהוללות "וחגיגת" שחיתות מוסרית מסביב לשעון

הזרם המרכזי בחברה צריך להיות מוסרי, כדי לגדלח בהצלחה משפחה משגשגת

בישראל, כאשר הזרם המרכזי בחברה החילונית הוא הולל, סובא, זנאי ומושחת מוסרית

הרי זה מקרין על שאר הריקמה החברתית הבריאה

ולכן.....

החרדים, שרואים זאת בונים חומות כדי להפריד עצמם

ולגונן על משפחותיהם מפני הזימה, והשחיתות המוגלתית הקיימת אצל החברה החילונית.  

אז מה אתה בדיוק רוצה באופן מעשי - לכפות עלי צניעות?לאסור על אנשים לבלות? רוצה לחיות בצניעות ולא לבלות - מי מפריע לך?

הזרם המרכזי הנורמלי (שאליו אני ורוב הציבור הנורמטיבי שייך) לא רוצה לחיות כמוך ולא שותף לכינויים שאתה מכנה אותו אז אם תזיין את המוח עוד פעם ועוד פעם אז אתה חושב שהוא ישתנה? הוא לא מפריע לך ולא כופה עליך כלום. אז די כבר.

אני לא היתי נכנס לפורום שרובו חרדים ומטיף להם להשתנות גם לי אורח החיים הזה מפריע לכאורה אבל אם זה רצונם למה להטריד אותם שוב ושוב?

אז מה אתה בדיוק רוצה באופן מעשי - לכפות עלי צניעות?לאסור על אנשים לבלות? רוצה לחיות בצניעות ולא לבלות - מי מפריע לך?

הזרם המרכזי הנורמלי (שאליו אני ורוב הציבור הנורמטיבי שייך) לא רוצה לחיות כמוך ולא שותף לכינויים שאתה מכנה אותו אז אם תזיין את המוח עוד פעם ועוד פעם אז אתה חושב שהוא ישתנה? הוא לא מפריע לך ולא כופה עליך כלום. אז די כבר.

אני לא היתי נכנס לפורום שרובו חרדים ומטיף להם להשתנות גם לי אורח החיים הזה מפריע לכאורה אבל אם זה רצונם למה להטריד אותם שוב ושוב?

אני "מטיף" לשינוי בטריטוריה שלי, ולא בטריטוריה זרה

אני חילוני, ואני חותר לשינוי בחברה הישראלית דרך אתר שעיקר קוראיו חילוניים

מה מצאת פסול בכך

האם חברת הזבל החילונית הפסודו אינטלקטואלית מקפה כסית לא הטיפה לשינוי בצלמה ובדמותה המושחתת... ?

הרי לפי טעמך היתה להם זכות לעשות זאת

האם עמוס עוז השמאלני חולני, שדיברר את האויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם, והכשיר אותו כפרטנר וכקורבן

לפי טעמך נהג הרי נכון... ?

הרי גם לפי טעמך נעמי נשמר הימנית שהוחרמה בשל דעותיה על ידי המילייה השמאלני החולני הייתה צריכה לשתוק

בדיוק כמו שאתה מייעץ לי.... ?

ההאא... אובר חוכם?

מה מצאת פסול בכך

האם חברת הזבל החילונית הפסודו אינטלקטואלית מקפה כסית לא הטיפה לשינוי בצלמה ובדמותה המושחתת... ?

האם עמוס עוז השמאלני חולני, שדיברר את האויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם, והכשיר אותו כפרטנר וכקורבן

הרי גם לפי טעמך נעמי נשמר הימנית שהוחרמה בשל דעותיה על ידי המילייה השמאלני החולני הייתה צריכה לשתוק

ההאא... אובר חוכם?

אם  הייתי נכנס לאתר של חרדים קורא להם חבורת זבל לועג לערכיהם ומטיף לערכיי שוב ושוב היית מקבל זאת כלגיטימי?

מה מצאת פסול בכך

ההאא... אובר חוכם?

אם  הייתי נכנס לאתר של חרדים קורא להם חבורת זבל לועג לערכיהם ומטיף לערכיי שוב ושוב היית מקבל זאת כלגיטימי?

ברומא תהיה רומאי

אני באתר חילוני, ששפת הכיכר שולטת בו

הביטויים כלפיי כאן אינם בדיוק שפה נקייה

ביטויים כמו:

פאשיסט, הומופוב, חשוך, פרימיטיבי, אינפטיל, אהבל, אספסוף, מאמין בחבר מדומין, נאצי, חולה נפש וכו'

ואלו רק מקצת הכינויים

אלו אינם בדיוק מילים של שבת

אז מה לך כי תלין על כך שאני באמת ובתמים חושב שהם זבלה אלכוהוליסטית שטופת זימה

מה מצאת לנכון להעלב מכך

כשאתה ואחרים משתמשים בשפה גרועה יותר. 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר