חוט על התחת והגישה הקלוקלת של חיים...

עזוב חוף הים....בסדר???

לא חוף הים...

על המדרכה ,בעיר,בעיצומו של יום...הזנות בהופעתה העירומה...הנולכות נשים,לא על חוף הים, במכנסי טייץ...אבל רגע....קצת שקופים...

במילים אחרות,זה פשוט תחת עירום הולך למולך...

האם ההולכת (ברור,ברור...זכותה....זכותה...היא אדון לתחת שלה,אין עוררין) אינה מודעת להתגרות המכוונת שלה?

כן.

אז מה העניין כאן?

זה סוג של הנאה?

זה הרק דבר אחד --למלא את הארץ זימה....

לא חוף הים לא...

זונות עליך ישראל....

עזוב חוף הים....בסדר???

לא חוף הים...

על המדרכה ,בעיר,בעיצומו של יום...הזנות בהופעתה העירומה...הנולכות נשים,לא על חוף הים, במכנסי טייץ...אבל רגע....קצת שקופים...

האם ההולכת (ברור,ברור...זכותה....זכותה...היא אדון לתחת שלה,אין עוררין) אינה מודעת להתגרות המכוונת שלה?

כן.

אז מה העניין כאן?

זה סוג של הנאה?

לא חוף הים לא...

זונות עליך ישראל....

בטעות חשבתי שמיצית את הנושא הזה, אפילו הגורו שלך כבר ירד מהנושא.

אז סליחה, טעיתי.

עזוב חוף הים....בסדר???

לא חוף הים...

כן.

אז מה העניין כאן?

זה סוג של הנאה?

לא חוף הים לא...

זונות עליך ישראל....

בטעות חשבתי שמיצית את הנושא הזה, אפילו הגורו שלך כבר ירד מהנושא.

אז סליחה, טעיתי.

עזבי חוף הים...

חשופות תחת ברחובה של עיר...

לצערי --הלא דתיים הם אפס במוסר,אפס בפילוסופיה,מזנים את נשותיהם ובנותיהם,וחזונם --מלאה הארץ זימה...

גם אני חושב שללכת חשופות שת ברחוב זה חוסר טעם. לפחות אני נהנה מהמראה...

נהנה ממראה...

תראה סרטוני זימה יש בשפע.

הציבור מורגל לראות מחזות כאלה.. ולכן ההנאה הולכת ופוחתת.

תן לבחורה הזדמנות מיד תשליך את בגדיה.

הייתי בסטף..יש שם בריכת מים טבעית עמוקה סגורה בגלל המצב.. מסביב מאות מטיילים שיצאו מהבידוד להינפש.

שוכבת לה בחורה על הדשא קרוב לבריכה..

בגד ים כאשר אין חוף אין ים  אין מים והיא שני חוטי בד לגופה לעיני כל.

ואם היא תשב עם חצאית.. היא תצמיד רגליה תכסה בידיה שלא יראו לה חס וחלילה את התחתון...

מופקרות שנלמדה מילדות...

לא ברור לי למה זה מציק לך כל כך ולמה אתה דש בזה שוב ושוב.

נהנה ממראה...

תראה סרטוני זימה יש בשפע.

הציבור מורגל לראות מחזות כאלה.. ולכן ההנאה הולכת ופוחתת.

תן לבחורה הזדמנות מיד תשליך את בגדיה.

הייתי בסטף..יש שם בריכת מים טבעית עמוקה סגורה בגלל המצב.. מסביב מאות מטיילים שיצאו מהבידוד להינפש.

שוכבת לה בחורה על הדשא קרוב לבריכה..

בגד ים כאשר אין חוף אין ים  אין מים והיא שני חוטי בד לגופה לעיני כל.

ואם היא תשב עם חצאית.. היא תצמיד רגליה תכסה בידיה שלא יראו לה חס וחלילה את התחתון...

מופקרות שנלמדה מילדות...

אני לא רוצה לחשוב שלרוב הנשים,או חלקן הלא מבוטל יש תאווה זנותית להתפשט לעיני כל... ולכן, מפאת כבודן אני אומר --אינני מבין זאת....

כל אב צריך שילמד את ביתו שהייעוד שלה בחיים זה לא ליהפך לאיבר מין מהלך שכל גבר רואה בו חתיכת בשר לדוש בו,ככתוב --לא תחלל ביתך להזנותה...

אתה רואה גם את החוצפה שלהן,אתהנחישות הפנימית ללכת כך כמי שיודעות שהן שברו כל יראה מאבא מאמא ועל הזין שלהן איך זה מתקבל...

נו די. רוב הנשים לא מתפשטות בפרהסיה ולא נורא אם אשה מבליטה בלבוש את חלקייה המחמיאים. אתה לא מבין זאת ואני לא מבין את האובססיה שלך לעסוק בזאת...

נו די. רוב הנשים לא מתפשטות בפרהסיה ולא נורא אם אשה מבליטה בלבוש את חלקייה המחמיאים. אתה לא מבין זאת ואני לא מבין את האובססיה שלך לעסוק בזאת...

זה לא עניין של "מחמיאים"...גם נשים עם תחת ברוחב של שני מטר הולכות כך...

תראה...אני תקפתי רבות את קביעות הרבנים הגזעניות כלפי האישה החל מהקביעה התלמודית שחוה הזדיינה עם הנחש שזיהם אותה ושהזוהמה הזאת לא פסקה במעמד הר-סיני...

ומה אומר --זה שנשים הולכות כזונות עירומות ברחובה של עיר מצייר בעיה קטנה בלהימנע ממחשבות קודרות בקשר לאופי האישה...

ה"נאורים" יכולים לשקר לעצמם עד מחר,וגם אני מסתכן פה להידמות לצבוע ואובססיבי אבל זה נקודת מפתח בחוסנו של עם ישראל...

זו לא הדרך ל"הישרדות"...

תראה...אני תקפתי רבות את קביעות הרבנים הגזעניות כלפי האישה החל מהקביעה התלמודית שחוה הזדיינה עם הנחש שזיהם אותה ושהזוהמה הזאת לא פסקה במעמד הר-סיני...

ומה אומר --זה שנשים הולכות כזונות עירומות ברחובה של עיר מצייר בעיה קטנה בלהימנע ממחשבות קודרות בקשר לאופי האישה...

ה"נאורים" יכולים לשקר לעצמם עד מחר,וגם אני מסתכן פה להידמות לצבוע ואובססיבי אבל זה נקודת מפתח בחוסנו של עם ישראל...

זו לא הדרך ל"הישרדות"...

חוסנו של עם ישראל זו מליצה שמשתמשים בה שאין טיעון ענייני. שום חוסן לא יפגע אם יש כמה נשים שמלבשות בחוסר טעם. די עם האובססיה הזו. תהנה ותשתוק...

זו לא הדרך ל"הישרדות"...

חוסנו של עם ישראל זו מליצה שמשתמשים בה שאין טיעון ענייני. שום חוסן לא יפגע אם יש כמה נשים שמלבשות בחוסר טעם. די עם האובססיה הזו. תהנה ותשתוק...

זה לא"כמה נשים"...

זה כל הארץ בית זונות אחד גדול ופגיעה בחוסנו של העם זה אינו מליצה...

אתה בעד לעודד זימה וזנות בעם ולהרקיבו...זה הוא עניינך...

מה אעשה?

זו לא הדרך ל"הישרדות"...

זה לא"כמה נשים"...

זה כל הארץ בית זונות אחד גדול ופגיעה בחוסנו של העם זה אינו מליצה...

אתה בעד לעודד זימה וזנות בעם ולהרקיבו...זה הוא עניינך...

מה אעשה?

כל הארץ? גם במטולה?

...It is all in the eyes of the beholder

כאשר אני רואה ריבה טובת-מראה, בנויה לתלפיות, בעלת יצורי-גו מכחישי גרביטציה, לבושה בחסכנות - אני מברך בכוונה עצומה "שהכל נהיה בדברו"...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

כד אַל-תִּטַּמְּאוּ, בְּכָל-אֵלֶּה:  כִּי בְכָל-אֵלֶּה נִטְמְאוּ הַגּוֹיִם, אֲשֶׁר-אֲנִי מְשַׁלֵּחַ מִפְּנֵיכֶם.  כה וַתִּטְמָא הָאָרֶץ, וָאֶפְקֹד עֲוֺנָהּ עָלֶיהָ; וַתָּקִא הָאָרֶץ, אֶת-יֹשְׁבֶיהָ.  כו וּשְׁמַרְתֶּם אַתֶּם, אֶת-חֻקֹּתַי וְאֶת-מִשְׁפָּטַי, וְלֹא תַעֲשׂוּ, מִכֹּל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה:  הָאֶזְרָח, וְהַגֵּר הַגָּר בְּתוֹכְכֶם.  כז כִּי אֶת-כָּל-הַתּוֹעֵבֹת הָאֵל, עָשׂוּ אַנְשֵׁי-הָאָרֶץ אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם; וַתִּטְמָא, הָאָרֶץ.  כח וְלֹא-תָקִיא הָאָרֶץ אֶתְכֶם, בְּטַמַּאֲכֶם אֹתָהּ, כַּאֲשֶׁר קָאָה אֶת-הַגּוֹי, אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם.  כט כִּי כָּל-אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה, מִכֹּל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה--וְנִכְרְתוּ הַנְּפָשׁוֹת הָעֹשֹׂת, מִקֶּרֶב עַמָּם.  ל וּשְׁמַרְתֶּם אֶת-מִשְׁמַרְתִּי, לְבִלְתִּי עֲשׂוֹת מֵחֻקּוֹת הַתּוֹעֵבֹת אֲשֶׁר נַעֲשׂוּ לִפְנֵיכֶם, וְלֹא תִטַּמְּאוּ, בָּהֶם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.  {פ}

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר