השמאל הליברלי שונא ובז לטראמפ - אך הוא מנהיג וגאון אסטרטגי

לשמאל יש נטיה לבוז למנהיגות הימין השמרנית בכל העולם

התואנה שלהם היא כי הימין פרימיטיבי וחשוך

כמובן, שזו גישה אליטיסטית מתוך יהירות הגובלת בעיוורון למציאות

הנשיא טראמפ הוא דוגמא לגאון אסטרטגי שמרני, הנחשב בעיני השמאל לטיפש

למה הנשיא טראמפ הוא גאון אסטרטגי?

מכיוון שבכשרונו הרב הצליח לרסק חזון של שנים לכפר גלובלי שהשמאל הוביל ורקם

ובנוסף

הוא חסם את דרכה של סין הקומוניסטית מלהשתלט על העולם

והצליח לבודד את הדיקטטורה בסין מן המערב החופשי

ממזימת השמאל לכפר הגלובלי בהובלת סין הקומוניסטית לא נשאר דבר

חומות של איבה, שנאה וחשדנות מובילים למלחמה קרה בין סין למערב

האם מועיל הדבר?

ימים יגידו   

תראה אתה ממשיך להשתמש במילה "ליברלי" ביחס לשמאל. לשמאל כיום אין דבר עם ליברליות. השמאל העולמי כולו תומך בעמדות המנוגדות לאינטרסים של העולם המערבי והדמוקרטי. פלישה מסתננית לאירופה בהיקפי מיליונים שמביאה לפשיעה חסרת תקדים ולהאטה כלכלית עוד בטרם הקורונה ומשנה לחלוטין את המאפיינים התרבותיים של היבשת - מהכי פתוחה ומתקדמת לכזו שמתנגדת לחופש ביטוי של כל מי שמתנגד להגירה מוסלמית - בין אם בצרפת, בריטניה, הולנד, בלגיה, והמצב הגרוע ביותר - בשוודיה. המדינה שהפכה לבירת האונס העולמי יחד עם דרום אפריקה. אותה הגירת המונים הינה לגיטימית, תוך דיכוי של חופש הביטוי של מי שחושב אחרת, גם אם לא רשמית או חוקית. בשוויץ היה אמור להתקיים משאל עם שיאסור הבעת ביקורת על תומכי להט"ב. מכה קשה לחופש הביטוי באחת הדמוקרטיות היציביות בעולם. איראן הפכה לשותפה מול הנשיא טראמפ. אותה איראן שמדכאת את אזרחיה ברודנות ולוקחת חלק פעיל במלחמות במזרח התיכון בזמן שהאיראנים באיראן נאנקים תחת עול כלכלי חסר תקדים מסנקציות אמריקאיות שהאיחוד האירופי, שהמדינות החזקות בו מונהגות ע"י ממשלות שמאל בפועל. החמאס ורשות המחבלים ברמאללה הפכו פתאום לצדיקים מול ישראל שמנסה להגן על קיומה ועל הישארותה מדינה דמוקרטית וחופשית. אירופה וגם הדמוקרטים בארה"ב מעדיפים טרוריסטים אלה על פני ישראל הדמוקרטית. 

תופעה זו לא פוסחת גם על השמאל הישראלי. מחבלים רוצחים זכו להגנה בבתי משפט על ידי ארגונים ישראלים, מסתננים בלתי חוקיים הפכו ללגיטמיים, אותם מסתננים שמפעילים טרור בדרום תל אביב, ניסיון לדכא כל חופש ביטוי של הימין בתקשורת בניגוד לעיקרון חופש הביטוי הבסיסי בדמוקרטיה, תעשייה של חקירות שקריות מול מי שמנסה לחזק את מעמד בחירת העם - הממשלה והכנסת על חשבון הכוח המופרז שנטל לעצמו בית המשפט העליון ללא כל סמכות, בסיוע של המשטרה והפרקליטות - ארגונים בהם שוררת אווירה כללית של שקרים כבר עשורים (עם ביקורתו של אברהם אדן על כך ש"במשטרה תרבות ארגון של שקר"), רשימה של תומכי טרור הפכה ללגיטימית כשצריך להרכיב קואליציה, גם כשברור שזו לא תוכל כלל לתפקד, קריאות שהולכות ומתגברות נגד החלת ריבונות - צעד מתבקש בו גם תומכים הירדנים והמצרים, אם כי לא מצהירים על כך. צעד שיחזק את הביטחון. הכל כדי להשאיר פתח לנסיגות חד צדדיות תוך גירוש מאות אלפים מסוכנות שהוכחו כהרסניות בהתנתקות ואוסלו. 

לאנשים כאלה אין דבר עם ליברליות. 

איזה חופש ביטוי מדוכא ע"י השמאל? אם יש סכנה לדמוקרטיה זה בגלל ההתקפות משווללות  הרסן של הימין על כל מוסדות החוק ועל התקשורת. אתה מתבכיין על שלילת חופש הביטוי ובו בזמן מכנה את כל הערבים כמכלול תומכי טרור ושולל את הלגטיימיות להתנגד לסיפוח וטוען שחקירות לגיטימיות הן "חקירות שקריות".

השמאל מדכא את חופש הביטוי, או לפחות מנסה, אם בניסיון למחוק כל תקשורת שאינה מזדהה עם עמדות השמאל, ראה את ההתנכלות לערוץ 20 שניסו לסגור אותו למרות היותו ערוץ פרטי. ניסיון לחוקק את חוק "ישראל היום" שלמעשה יסגור עיתון. כל מי שמבטא דעה שונה ישר מוגדר כ"שופר של בלפור", תחקור בבחירות 2019א בבית המשפט בעניין "בוטים" שהעזו להביע עמדות ימין, הפגנה שנעשתה באישור מול בית היועמ"ש ושוטרים גוררים את מארגן המחאה לחקירה באזהרה בגלל שלא היה עם כפפות, ועל חסימת כבישים שקורית בכל הפגנה. 

אותו הדבר באירופה. חברת פרלמנט בהולנד שהתבטאה נגד ההגירה המוסלמית התאבדה בגלל איומים עליה שלא זכו לשום התייחסות רצינית, בשוודיה, בבריטניה, ובצרפת ניסיונות בלתי פוסקים להחליש את ההשפעה הציבורית של מי שמתבטא נגד ההגירה ובכלל לא לפתוח אותה לשום דיון רציני. אותו דבר בשוויץ - משאל עם שהיה אמור לעבור בנוגע לאיסור הבעת ביקורת על פוליטיקאים תומכי להט"ב.

לגבי הערבים - אף פעם לא הכללתי אותם כתומכי טרור. אמרתי שחברי הכנסת של המשותפת הינם תומכי טרור, והם אומרים זאת מפורשות וזה נכון גם על פי ההגדרה של רשימתם. הם מספר פעמים הביעו תמיכה בטרור, ביקרו בהלוויות של מחבלים או משפחות מחבלים, איימן עודה תומך בחסן נסראללה וחטיפת שלושת הנערים ב- 2014 זכתה לחיבוק חם במפלגה. 

אתה מביא קיצונים מהשמאל כדוגמא לשמאל כולו. גם אני מסתייג מהם ואני בהחלט חושב שחלק מהשמאלנים הקיצונים הם בולשביקים וגם אני סבלתי מנחת פיהם כשהעזתי לומר דברי כפירה בניגוד ל,מקובל"

רוב הציבור שאינו בימין (כמוני) הוא בהחלט ציבור סובלני .אין לי בעיה עם ערוץ 20 לערוץ עצמו יש בעיה כי אף אחד לא צופה בו. לגבי ישראל היום הבעיה לא הייתה עד כמה שזכור לי היותו עיתון ימני (אף אחד לא מתנכל למקור ראשון או לעיתונות חרדית)  אלא זה שהוא חולק חינם ובכך הפר את תנאי השוק והסב נזק לעיתונים האחרים.

חברי הכנסת של הרשימה המאוחדת אינם תומכי טרור מלבד חברת כנסת אחת שהתבטאה בנושא ולדעתי הייתה טעות לאשר לה לרוץ לכנסת.

אם ישראל היום היה עיתון שמאל אף אחד לא היה מעז להעלות הצעת חוק לאסור חלוקתו בחינם והיו נשמעות צווחות ענק בתקשורת. 

האם הערצה מפורשת לחסן נסראללה איננה בעיניך הוכחה מספיקה לתמיכה בטרור? 

לא יודע מה היה קורה אם. זו ספקולציה סובייקטיבית  שלא עמדה במבחן ולא טיעון לדבר על כך שהשמאל סותם פיות.

השאלה מה זה תומך טרור. אתן לך דוגמא שאולי תקומם אותך. אני טוען שמי שפוגע בחיילי צה"ל בשטחים ראוי להיענש בצורה חמורה מצד שני אני לא קורא לו טרוריסט כי יש הבדל בין מי שפוגע בחיילים של מה שהוא מכנה צבא כיבוש לבין מי שרוצח אזרחים ואז הוא ראוי להיקרא טרוריסט . כשהאצ"ל פגע בחיילים בריטים הוא נקט פעולת התנגדות כשהוא הניח פצצות בשווקים ערביים בשנות ה-30 - זה היה טירור. האם לאור דברי אתה רואה בי "תומך טרור"?

אני לא יודע מה בדיוק אמר עודה אבל אם הוא רואה בנסראללה מנהיג ערבי כריזמטי וחשוב זה לא הופך אותו לתומך טרור.גם אני חושב שהוא כזה בלי קשר לרצון שלי להביסו..

לגבי הערבים - אף פעם לא הכללתי אותם כתומכי טרור. אמרתי שחברי הכנסת של המשותפת הינם תומכי טרור, והם אומרים זאת מפורשות וזה נכון גם על פי ההגדרה של רשימתם. הם מספר פעמים הביעו תמיכה בטרור, ביקרו בהלוויות של מחבלים או משפחות מחבלים, איימן עודה תומך בחסן נסראללה וחטיפת שלושת הנערים ב- 2014 זכתה לחיבוק חם במפלגה. 

מה לטענתך אמר איימן עודה בענין נסראללה והחזבאללה ומתי היה זה?

אני מהמר כי לא קראת בעצמך מלה מדבריו (ככל שנשא דברים בענין זה שאתה מייחס לו), אלא אתה מסתמך על ידיעה כוזבת כלשהי...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

ובנוסף

האם מועיל הדבר?

ימים יגידו   

חיים, אין שום הצדקה לכך שאהבליהו פ. עושה שמוש ב- large bold font.

שנה את הודעתו הפותחת דיון זה לגופן לא מודגש בגדל 12pts...דוגמת זה שבצטוט הודעתו על ידי...

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

ובנוסף

האם מועיל הדבר?

ימים יגידו   

שנה את הודעתו הפותחת דיון זה לגופן לא מודגש בגדל 12pts...דוגמת זה שבצטוט הודעתו על ידי...

סטנדאוף, אתה צודק ב 100%, אני לא יודעת אם היית בארה"ב ואם ראית שם פורומים, למנהל פורום קוראים שם MODERATOR, והם מאד פעילים בשמירה על הסדר בפורומים והם מאד קשוחים ביחס לשמירה שלא תהייינה חריגות, ומי שאתה מדבר עליו מידע אישי שלי בארה"ב לא היה נשאר שם אפילו 20 דקות באף פורום אם היה מתנהג שם כמו שהוא מתנהג כאן, למשל מגדיל אותיות יותר מה'דפולט' שלהם ועוד התנהגויות שהוא מרשה לעצמו כאן ושה"מודרייטור" כאן (חיים) גם כן מרשה לו.

אבל ארה"ב זה ארה"ב וכאן זה ה'לבנט' וישראלemo_18.png 

הגדלת אותיות נחשבת שם בארה"ב בכל הפורומים ל"צעקה" ולגסות רוח, וכולם יודעים את זה ולא מעזים לעשות את זה. מיודענו היה נזרק שם מכל הפורומים ללא אפשרות לחזור אפילו לא בזחילה, וכל הפורומים מקפידים על זה הרמטית.

מספרים על חבר הכנסת משה סנה, שנחשב לנואם גדול וחוצב להבות ידוע, שפעם, כשירד מדוכן הנואמים במליאה הוא שכח מאחוריו את הדף עם הנאום. יו"ר הכנסת שניהל את הדיון לא הצליח להתאפק והציץ בדף, וגילה שבפיסקה השלישית הוסיף סנה בעט אדום את ההערה 'נימוק חלש, להרים את הקול'.

כתיבה בגופן גדול ומודגש רק מעידה על דלות הטיעונים...

אני מהמר כי לא קראת בעצמך מלה מדבריו (ככל שנשא דברים בענין זה שאתה מייחס לו), אלא אתה מסתמך על ידיעה כוזבת כלשהי...

בשנת 2013 פרסם איימן עודה מאמר בו הוא רואה בנסראללה "מופת של נאמנות והקרבה". 

ובנוסף

האם מועיל הדבר?

ימים יגידו   

סטנדאוף, אתה צודק ב 100%, אני לא יודעת אם היית בארה"ב ואם ראית שם פורומים, למנהל פורום קוראים שם MODERATOR, והם מאד פעילים בשמירה על הסדר בפורומים והם מאד קשוחים ביחס לשמירה שלא תהייינה חריגות, ומי שאתה מדבר עליו מידע אישי שלי בארה"ב לא היה נשאר שם אפילו 20 דקות באף פורום אם היה מתנהג שם כמו שהוא מתנהג כאן, למשל מגדיל אותיות יותר מה'דפולט' שלהם ועוד התנהגויות שהוא מרשה לעצמו כאן ושה"מודרייטור" כאן (חיים) גם כן מרשה לו.

אבל ארה"ב זה ארה"ב וכאן זה ה'לבנט' וישראלemo_18.png 

הגדלת אותיות נחשבת שם בארה"ב בכל הפורומים ל"צעקה" ולגסות רוח, וכולם יודעים את זה ולא מעזים לעשות את זה. מיודענו היה נזרק שם מכל הפורומים ללא אפשרות לחזור אפילו לא בזחילה, וכל הפורומים מקפידים על זה הרמטית.

מה שאתה אומר הוא ניסיון להשתקה והפרעה לחופש הביטוי של מי שלא חושב כמוך. אין שום פוגענות אישית או קללות כלשהן בהדגשת אותיות וזו צורת ההתבטאות שלו. 

בשנת 2013 פרסם איימן עודה מאמר בו הוא רואה בנסראללה "מופת של נאמנות והקרבה". 

לא יודע אם קראת את דברי למעלה. אני חושב שהוא צודק לגבי נסראללה האם זה אומר שאני תומך בו?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר