האמת? עדיף שתעשיית התרבות,הבידור, המוזיקה והדוגמנות לא תחזור

עם כל הכאב והצער על האנשים שמאבדים פרנסה

יש להבין

ענפים אלו גורמים להשחתת והזניית החברה והציבור בישראל

לכן

כשהם מושבתים יש הרבה פחות רשע, רוע ושחיתות מוסרית

וטוב שכך  

האמת 

שהליכוד ותרבותו המושחתת צריכה להיעלם ולהימחק.

ואז אוליי נחזיר עטרה ליושנה.

הליכוד מאז 77 לא מצליח ליישם את מדיניות הימין.

השאיר את המאפיה בשלמותה  והיא תופרת תיקים למי שמנסה לשנות.

האמת 

emo_45.png תשובה יפה יהודה, עכשיו נשאר רק להמתין לתגובה של חיים לאליהו פ., תגובה מפורטת ומסודרת לגבי כל פריט ופריט. על התרבות, על הבידור, על המוסיקה, ועל הדוגמנות כמובן. תגובה מפורטת ומסודרת ומסבירה, מסבירת פנים, על דרך ההיגיון כמובן, מעין סימולציה לכאילו דיבור עם אדם שפוי.

נו, סוג של התמכרות.

הפעם אאכזב אותך. יש דברי הבל כל כך מטופשים שאפילו לי אין סבלנות לענות...

ראיתי ש"סיפורה של שפחה" חלק שלישי חוזר ל"יס". הסידרה המצמררת הזו מביאה לאד אבסורדום מוחלט דעות כמו אלו של אליהו. וקשה לי להאמין שבמציאות יתכן מצב שכזה ויש אנשים שאכן  יאמינו ויפעלו בצורה המתוארת בסדרה. אליהו מוכיח לי שטעיתי....

ראיתי ש"סיפורה של שפחה" חלק שלישי חוזר ל"יס". הסידרה המצמררת הזו מביאה לאד אבסורדום מוחלט דעות כמו אלו של אליהו. וקשה לי להאמין שבמציאות יתכן מצב שכזה ויש אנשים שאכן  יאמינו ויפעלו בצורה המתוארת בסדרה. אליהו מוכיח לי שטעיתי....

לדעתי אי אפשר שלא לשים לב למכנה המשותף המאד ברור בכל ההודעות שאליהו פ. כותב, וזה עקבי, מאד ברור, וצועק לכיוון אחד ומסויים.

ואכן מעט אכזבת אותי הפעם, ציפיתי למנת הבידור לה אני רגילה בכניסות לכאן, והפעם חסכת את זה ממניemo_19.png

לדעתי אי אפשר שלא לשים לב למכנה המשותף המאד ברור בכל ההודעות שאליהו פ. כותב, וזה עקבי, מאד ברור, וצועק לכיוון אחד ומסויים.

ואכן מעט אכזבת אותי הפעם, ציפיתי למנת הבידור לה אני רגילה בכניסות לכאן, והפעם חסכת את זה ממניemo_19.png

בסחי העמוק שבו החברה החילונית שוחה, קל מאוד להתעלם ממה שאני כותב

אך את מחיר המציאות העגומה בישראל אנו כולנו משלמים בסבל אנושי רב

- סבל אצל נשים גרושות עם ילדיהם החיות רובן בעוני מרוד

- סבל באחוז פשיעה גבוהה

- סבל בקרב קטינים שלא יודעים להבדיל בין טוב לרע- 

- סבל בחלק רב מהאוכלוסיה שהפך לצרכן סמים נרקומן ומסומם- שחשוב לו לדפוק ת'ראש בקאנביס, קוקאין, אופיום, הרואין ואלכוהול

- סבל בקרב כחמש מאות מתאבדים בשנה בישראל, ובקרב משפחותיהם

- סבל נפשי וגם של עוני מחפיר בקרב גברים גרושים המנוכרים מילדהם

את כל הסבל הזה ועוד גורמים ומקדמים לרוב בכוונה ענפי התרבות, הבידור, הדוגמנות והמוזיקה

סבל זה הוא פועל ישיר היוצא מפעולתם המוסרית המושחתת

והם פועלים בענפים אלו כאלו זו היא מכת טבע - כאילו זו פעילות טבעית שהם מחוייבים לעסוק בה.  

בסחי העמוק שבו החברה החילונית שוחה, קל מאוד להתעלם ממה שאני כותב

אך את מחיר המציאות העגומה בישראל אנו כולנו משלמים בסבל אנושי רב

- סבל אצל נשים גרושות עם ילדיהם החיות רובן בעוני מרוד

- סבל באחוז פשיעה גבוהה

- סבל בקרב קטינים שלא יודעים להבדיל בין טוב לרע- 

- סבל בחלק רב מהאוכלוסיה שהפך לצרכן סמים נרקומן ומסומם- שחשוב לו לדפוק ת'ראש בקאנביס, קוקאין, אופיום, הרואין ואלכוהול

- סבל בקרב כחמש מאות מתאבדים בשנה בישראל, ובקרב משפחותיהם

- סבל נפשי וגם של עוני מחפיר בקרב גברים גרושים המנוכרים מילדהם

את כל הסבל הזה ועוד גורמים ומקדמים לרוב בכוונה ענפי התרבות, הבידור, הדוגמנות והמוזיקה

סבל זה הוא פועל ישיר היוצא מפעולתם המוסרית המושחתת

והם פועלים בענפים אלו כאלו זו היא מכת טבע - כאילו זו פעילות טבעית שהם מחוייבים לעסוק בה.  

אתה ממש בכח מנסה לסחוט תגובה בתחפושת או במתכונת של תגובה עניינית - בו נמתין ונראה אם תצליח או לא.

אני מודה שזה כבר ממש מאוס. מי שטוען טענה כל כך חסרת שחר ואווילית נגד התרבות אינו בר שיח ואינו ראוי לתגובה

האמת 

כמעט כל הפרקליטות ממנדלבליט ועד שי ניצן  הם ביתרים או בוגרי ישיבות תיכוניות שלא  לדבר על מפכל המשטרה אלשייך.  למה שהם יתפרו תיקים? הם שמאלנים? הרי מנדלבליט ואלשייך הם מינויים אישיים של ביבי עצמו!

אני מודה שזה כבר ממש מאוס. מי שטוען טענה כל כך חסרת שחר ואווילית נגד התרבות אינו בר שיח ואינו ראוי לתגובה

כן... כן....

תמשיכו לקבור את הראש בחול

או לפתח מנגנוני הדחקה, בעידוד הזיות הוליווידיות מצוצות מהאצבע

ומדמיון של מסוממים ואלכוהוליסטים חולנים שכתבו והפיקו פנטיזיה על פי טעמם בדמות של סדרה "סיפורה של שפחה"

כל זאת כדי לתרץ ולהזהיר מפני שינוי שמרני, שבחינתם יסכן את סגנון חייהם הרקוב

למה... ?

כי הסיאוב והריקבון החברתי כיום משרת את האינטרסים שלהם

הרי איך יכול הולל, נרקומן, פדופיל, הומו, זנאי, אנס, ושאר החולירע החברתית להרגיש בנוח... ?

רק כאשר שאר החברה מסביבו נוהגת כמוהו

אי לכך ובהתאם לזאת הם דואגים להשחית את החברה האנושית, ולהתאים אותה לטעמם 

וכך הם מרגישים ומקבלים הכשר מסביבתם.  

כן... כן....

ומדמיון של מסוממים ואלכוהוליסטים חולנים שכתבו והפיקו פנטיזיה על פי טעמם בדמות של סדרה "סיפורה של שפחה"

למה... ?

הרי איך יכול הולל, נרקומן, פדופיל, הומו, זנאי, אנס, ושאר החולירע החברתית להרגיש בנוח... ?

אם תחזור על איוולת עוד 100 פעם היא עדיין תישאר איוולת.

כן... כן....

למה... ?

אם תחזור על איוולת עוד 100 פעם היא עדיין תישאר איוולת.

אני מבין שנעלבת בשם עולם התרבות...

למיטב זכרוני אתה אישית אמרת כי הנך משועמם מהצגות התאטרון

תאטרון כושל, שלא מדבר למרבית האוכלוסיה - וכך גם המוסיקה הקלאסית והתזמורות המלוות אותה

הם גוזלים תקציבי מדינה

וצעירים משועממים מדברים אלו

היו טובים לזמנם - לפני כמאתיים שלו מאות שנה - כשלא היו הטלוויזיה והקולנוע

עולם תרבותי זה של התאטרון אבד עליו הכלח מזמן

וצריך לקבור אותו קבורת חמור

ולא לתקצב אותו מכספי משלם המיסים

אליטיסטים רוצים לצרוך תרבות זו... ?

אדרבא.... יפתחו את ארנקם וישלמו בכספם על הדבר הזה. 

יש לי מנוי עשרות שנים לתיאטרון. הבעיה שציינתי היא שלצערי התיאטרון לא מדבר לצעירים והקהל מבוגר והבעתי חשש שיתכן ובעתיד לא יהיה יותר תיאטרון. . אני מודה שרוב המוסיקה הקלאסית משעממת אותי אבל אני רואה את הפגם בי ולא במוסיקה. אבל תרבות היא כל סוגי המוסיקה, המוזיאונים, הקולנוע, הטלוויזיה הספרות השירה, האמנות  הבידור וכו' . אם מדינה תומכת בלימודי הסרק של הישיבות שלא תורמים כלום הרי ברור שהיא צריכה לתמוך בתרבות כולל האליטיסטית שלא מדברת לכל האספסוף.

והערה קטנה -תפסיק לחפש בי את הפגמים. אני נשוי עשרות שנים . לא מעשן סמים ואפילו לא סיגריות. לא שותה. מתפרנס יפה. לא גדלתי עם כפית של כסף ועברתי את כל המצוקות של המדינה בשנותיה הראשונות. מעולם לא נאסרתי ולא עברתי מימי שום עבירה אני צורך תרבות, משכיל וקורא ספרים ומכיר לא רע גם את עולם היהדות . אני לא חי בבועה ולא יוצא דופן - אני פשוט התגלמות חיה (יחד עם רוב הציבור מהמעמד הבינוי במדינה) שמפריכה את כל הסטוריוטיפים שלך על העולם החילוני. כשאתה מתייחס לעולם החילוני אתה רץ למסוממים, הזונות והפושעים. תפנים -רוב הציבור החילוני לא נמצא שם. תסתכל עלי !

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר